sobota, 24 stycznia 2015

Hot or Not - kubki w górę!


Witam w kolejnym poście z cyklu Hot or Not :).
Poprzednim razem ocienialiśmy czapki tworzone w Stardesign - w sondzie zagłosowały 132 osoby. 83% stwierdziło, że czapki są na NOT, a 13% uważa, że ten trend jest HOT.

W ubiegłym tygodniu do Starplazy trafiła nowa kolekcja Strike a Pose. Sklep ten zawiera ubrania pozwalające naszym lalkom zmienić pozę. Oczywiście jest to sklep z określoną ilością rzeczy, więc wszyscy rzucili się na nie. Wystarczyło kilka godzin, aby cała kolekcja została wyprzedana.


Ubrania ze Strike a Pose to pewnego rodzaju luksus, którym każdy chce się pochwalić. Możemy zaobserwować zatrzęsienie stylizacjami z artykułami z tego sklepu na Spotlight.
Zauważyłam, że szczególnie dużo osób robi stylizacje... z kubkami. Czy pozowanie z kubkiem w ręce to nowy trend na stardoll?

W pewnym sensie jest to prawdziwe, ponieważ dużo ludzi lubi chodzić z kubkami. Szczególnie teraz, kiedy jest zimno bardzo modne są kubki termiczne. Korzystacie z takich? Ja czasem tak :p.
Lubię ubrania ze Strike a Pose i uważam, że kubki pasują do tych ubrań. Przynajmniej jakieś urozmaicenie i nawiązanie do rzeczywistości ;).
Co Wy myślicie o ciuchach z kubkiem?


xoxo Frytasna1997


13 komentarzy:

 1. HOT, wyglądają bajkowo i naturalnie zarazem, lubię taką wersję, kojarzy mi się z przyjemnym ciepłem kubka ogrzewającego moje dłonie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ode mnie HOT, często jak chodzę po mieście mam kubek w ręce, bo nieraz wpadam gdzieś po herbatę i lecę dalej XD

  OdpowiedzUsuń
 3. A ja mam mieszane uczucia. Owszem, taki kubek ubarwia stylizację, ale często wygląda po prostu źle - jest krzywo założony i sprawia wrażenie, jakby lewitował.

  OdpowiedzUsuń
 4. Daję Hot, nie przeszkadza mi to w ogóle ;D

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie do końca jestem przekonana, ale dałam Hot :P

  OdpowiedzUsuń
 6. Dla mnie NOT, uważam że to szpanerstwo.

  OdpowiedzUsuń
 7. W niczym mi to nie przeszkadza, czasami fajnie się prezentuje w stylizacjach. Daję hot.

  nataliaszelc01

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie mam nic przeciwko, sama często chodzę po mieście z kawą w takim kubku ;) Trzeba się jakoś rozgrzewać w zimowe, mroźne dni.

  OdpowiedzUsuń
 9. Kubek, szczególnie z dobrą kawę, dlaczego by nie. Ale jednak to trochę zbędne doll.

  OdpowiedzUsuń
 10. Wygląda to bardzo bloggersko, ale i tak hot.

  OdpowiedzUsuń
 11. Dla mnie HOT - kubek w ręku to dla mnie taka sama bajka, co trzymanie okularów, telefonu czy książki. Czasami to zwykły gadżet, a czasami po prostu normalna rzecz, której torebka nie zdołała zmieścić ;) Nie uważam tego za szpanerstwo, wolę zobaczyć w stylizacji kubek, niż tlący się papieros.
  My_drive_531

  OdpowiedzUsuń