sobota, 13 grudnia 2014

Nowa kolekcja Museum Mile

W Museum Mile pojawiła się dziś nowa kolekcja ubrań, która jest....LIMITOWANA. To chyba pierwszy raz, kiedy w tym sklepie jest ograniczona liczba ubrań. Szkoda, bo ciuszki są świetne, ale ceny już nie... Wahają się od 2 do 56 stardollarów. W dodatku kupować mogą jedynie Royalty. Ubranka są cudne i z chęcią bym coś kupiła, ale nie posiadam tego statusu. Na stronie pojawiła się również reklama kolekcji. Uważam, że jest całkiem łądna, ale twarz dollki jest dziwnie wykonana. Mnie zachęciła, zwłaszcza te złote maski manekinów, są bardzo interesujące.


Kupicie coś?

10 komentarzy:

 1. Nic nie kupie, ale niektóre ubrania fajne.

  OdpowiedzUsuń
 2. Coś mi się tutaj podoba, ale sd nie mam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Kolekcja mi się podoba, mam wszystko co mi się podobało :)
  Rzeczy są bardzo tanie jak na limitowany sklep :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Kolekcja świetna, ale niestety nie mam statusu Royalty.
  ~Kaja451

  OdpowiedzUsuń
 5. Poprzednia kolekcja w Museum Mile też była limitowana, więc to nie jest żadna nowość. Nie trudno to sprawdzić, bo piętra nadal widać w sklepie.
  My_drive_531

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetna kolekcja, kupiłam trochę rzeczy :) Zainwestowałam w śliczną sukienkę w kratę, top i torebkę z czaszką, legginsy oraz czarny, awangardowy kołnież.

  OdpowiedzUsuń
 7. Widzę tu kilka fajnych rzeczy dla siebie, oj tak :< Kurcze, jak szkoda, że nie posiadam tego statusu. Jedynym pocieszeniem jest to, że gdybym go posiadała to i tak forsy bym teraz nie miała :D Ale się zarymowało ;) Bardzo podobają mi się w szczególności te torebki oraz czarna bluzka i spodnie w dziwny wzorek. Suknia z ostatniego piętra - cudo *O*

  nataliaszelc01

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie jestem Royalty, ale tak czy inaczej kolekcja nie jest w moim stylu.

  OdpowiedzUsuń