sobota, 13 grudnia 2014

Nowa kolekcja MAWI

Wczoraj do starplazy weszła dostawa do sklepu MAWI. Znajdziemy tam między innymi elfie czapki jak i uszy reniferów. Mi bardzo podoba się ten motyw. Kolekcja obejmuje 3 piętra, lecz jest mniej bogata niż się wydaje. Ceny wahają się od 5 do 20 stardollarów, znajdziemy również 2 artykuły za starmonety. 

Na stronie głównej pojawiła się również reklama kolekcji. Uważam, że jest trochę chaotyczna, ale tym samym pasuje do klimatu sklepu. Dodatkowo zachęca nas znaczek Real Brand, nie uważacie?


Co sądzicie? Planujecie zakupy? 

9 komentarzy:

 1. Bardzo podobają mi sie torebki. Na pewno którąś kupie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dodatki dość interesujące.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nic mi się nie spodobało, nie mam zamiaru nic kupować :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Jeszcze nie wiem,czy coś kupię.

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajna kolekcja, chyba się na coś skuszę :)
  ~Kaja451

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie przepadam za tym sklepem, jest błyszczący i trochę kiczowaty. Mimo tego, kopertówki prezentują się oryginalnie i ciekawie, może kiedyś zainwestuję w jakąś z nich.

  OdpowiedzUsuń
 7. Spodobały mi się dwie kopertówki, ale z przyczyny braku stardollarów ich nie zakupię. Kupię natomiast czapkę za starmonety, a nóż się kiedyś do czegoś przyda. Reklama bardzo zachęcająca, podoba mi się.

  OdpowiedzUsuń
 8. Kupiłam rzeczy za sm, bo miałam akurat ich nadmiar. Na razie nie planuję większych zakupów w tym sklepie, bo na wstępnie zniechęca mnie sama jego oprawa.

  OdpowiedzUsuń
 9. Pewnie kupię jakąś torebkę.

  OdpowiedzUsuń