piątek, 14 listopada 2014

Zainspiruj się #24 Ptaki

Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czu­je, jak spa­da, lecz śpiewa da­lej, bo wie, że ma skrzydła.- Victor Marie Hugo

Pewnie wielu z was zaczęło już piątkowe imprezowanie, ale mam nadzieję, że znajdziecie czas na trochę inspiracji. Robiłam już post o zwierzętach, jednak postanowiłam, że ten post poświęcę tylko i wyłącznie ptakom. Na stardoll'u są one genialnym dodatkiem do wystroju wnętrz bo nadają pokojowi trochę życia. W życiu realnym są inspiracją dla artystów, obiektem podziwu i zdecydowanie piękną grupą zwierząt. Moim faworytem jest sowa, swoją słodkością przebija (według mnie) nawet pandę. Są cudowne po prostu, takie milusińskie i śliczne. Koniecznie napiszcie w komentarzu jakie wy ptaki lubicie i dlaczego. A teraz zapraszam na dawkę inspiracji. Co myślicie? Podoba się wam?

11 komentarzy:

 1. moim ulubionym...nie wiem chyba pawie - są śliczne <3
  kreda2

  OdpowiedzUsuń
 2. Uwielbiam wszystkie ptaki ,a szczególnie sowy,kolibry i jastrzębie <3

  Memcik09

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetne inspiracje, uwielbiam ptaki :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie znam się na ptakach, więc potrafię wymienić 'aż' 4 gatunki ptaków :) Są to: Bocian, oczywiście Sowa, Gołąb i Wróbelek ;) Inne gatunki to dla mnie po prostu 'jakiś tam ptak' :P Wnioskując po moich 'ogromnych' zasobach wiedzy na temat tych zwierząt nie trudno się domyślić że mój ulubiony ptak to jeden z tych poprzednio przeze mnie wymienionych :) Otóż to, mój ulubiony ptak to właśnie Sowa ^^ Sowa jest alegorią mądrości, a poza tym, to malutkie sówki są takie urocze *-*


  Pozdrawiam, missm963

  OdpowiedzUsuń
 5. Wspaniałe inspiracje, uwielbiam wszystkie zwierzęta. Z ptaków najbardziej lubie kolibry :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo lubię ptaki, na stardoll też :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Obrazki świetne, ale brakowało mi jakiegoś gifu, ponieważ je lubię najbardziej. Mimo to bardzo mi się podobają. Nie jestem jakąś wielką fanką ptaków, większości nie rozpoznaję, ale lubię taki motyw na biżuteri, w dekoracjach, na ubraniach. Podoba mi się.

  nataliaszelc01

  OdpowiedzUsuń
 8. A ja jakoś nie jestem zwolenniczką ptaków, nie lubię ich. Ale inspiracje jak zwykle przyjemne. Ostatnie zdjęcie jest genialne :)

  OdpowiedzUsuń