czwartek, 26 czerwca 2014

Nowa opcja Stardesign Hair

Sterdesign Hair doczekał się nowej opcji tworzenia nowych fryzur! Nosi nazwę Curlfriend, czyli że jest przeznaczona na fryzury typu loki, kręcone i o dużej objętości. Ceny są standardowe: jeden kosmyk kosztuje 1sd. Myślę, że jest to ciekawa opcja. Lubię kręcone włosy, jednak nie umiem "projektować" fryzur, więc raczej nie będę z tego korzystać.
Co o tym sądzicie? Stworzycie nowe fryzury?

21 komentarzy:

 1. Nareszcie są przedziałki. Ogólnie uważam, że dodanie nowych kosmyków to zmiana na ,,+". Jestem ciekawa drugich włosów, ale sądzę, że będą albo droższe albo dla ss.

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajna opcja. Czekam na nowości w sprawie włosków :)


  _YuukiCross_

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja się bardzo cieszę z nowych kosmyków, są bardzo ładne.
  Fajnie, że są przedziałki, ja ogólnie lubię projektować włosy, to daje mi nowe możliwości.
  Włosy tworzy się o wiele łatwiej niż z tych poprzednich kosmyków.
  Jedyny minus to to, że nie można mieszać starych kosmyków z nowymi.
  Ciekawe co jeszcze planują dodać :)

  DancerMarika

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetne są te nowe kosmyki włosów. O wiele łatwiej zrobić z nimi ładna fryzurę, nawet bez zdolności w projektowaniu. Poza tym teraz wychodzi o wiele taniej co jest na duży plus.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nowe kosmyki są bardzo ładne. Na pewno będzie można zrobić z nimi wiele ciekawych projektów :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Są świetne! Wreszcie jakoś ułatwią robienie włosów u nasady skóry głowy.

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetnie wyglądają ! Co prawda jeszcze ich nie sprawdzałam, ale spróbuję coś zaprojektować, nie jestem w tym dobra, źle powiedziane .. jestem w tym beznadziejna XD Może na tych kosmykach będzie mi lepiej projektować :)

  Alaamiss2012

  OdpowiedzUsuń
 8. Nowe kosmyki bardzo mnie ucieszyły. :) . Podobają mi się, same w sobie są ładne ;). Są troszeczkę bardziej realistyczne, dzięki czemu łatwiej jest tworzyć fryzurki. Osobiście z chęcią pobawię się nowymi kosmykami, ale kupować nic nie będę. No bo kto chciałby wydawać sd na takie beztalencie? ;P Najbardziej cieszą mnie przedziałki ..., a nie podoba mi się to, że nie można łączyć starych z nowymi :(. Co do tych jeszcze nie odblokowanych kosmyków , to ja jestem dobrej myśli. Wszyscy przecież myśleli, że te będą droższe lub dla SS, a tu taka niespodzianka... :))

  Amara0122

  OdpowiedzUsuń
 9. Śliczne te kosmyki! Teraz na pewno będzie łatwiej robić fryzurę.

  OdpowiedzUsuń
 10. Kiedyś dużo projektowałam właśnie fryzur. Już dawno przestałam, ale może po tej zmianie wrócę. Wreszcie odświeżyli jakoś tą opcję, bo do tej pory raczej nie dało się zrobić ciekawej fryzury. Czekam na dalsze niespodzianki (widzę: "coming soon") :DD

  OdpowiedzUsuń
 11. Kosmyki są bardzo interesujące, jednakże nie potrafię robić fryzurek z sd hair. Czasem jak przeglądam apartamenty dollek i widzę ich fryzurki, właśnie z sd hair to jestem pod wrażeniem ! Dla utalentowanych osób, lubiących projektowanie owych fryzurek może być to prawdziwa gratka, niestety nie dla mnie. Wszystko pójdzie teraz do przodu, cieszę się z tego powodu, może sama spróbuję coś pokombinować. Oczywiście czekam na jeszcze jedną opcję :)

  nataliaszelc01

  OdpowiedzUsuń
 12. Kosmyki włosów wyglądają bardzo ładnie, są starannie wykonane :) Nie specjalizuję się we fryzurach ze Stardesign, ale dla ich miłośników to więcej możliwości :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Świetnie to wymyślili . Uważam ,że te nowe "włosy' są całkiem , całkiem :P .
  dominika-10

  OdpowiedzUsuń
 14. Ciekawa opcja, choć nie korzystam.
  ojtyja

  OdpowiedzUsuń
 15. Muszę obczaić co oni to wymyślili ;))

  OdpowiedzUsuń
 16. Świetne.
  Aż napływa wiele pomysłów na
  nowe fryzurki!
  M-M-M-Majka

  OdpowiedzUsuń
 17. Już zdążyłam je przejrzeć, i według mnie wcześniejsze kosmetyki były bardziej pożyteczne, było można zrobić z nich więcej fryzur. Kosmetyki które były na początku wyglądały bardziej naturalnie, te z nowszej dostawy jak się zrobi z nich fryzurę wyglądają jak nadzwyczajny fryz kupiony we starplazie albo poprostu nałożony w salonie piękności. Ja osobiście raczej nadal będę używać dotychczasowych kosmetyków.

  Kadaer010

  OdpowiedzUsuń