czwartek, 27 lutego 2014

Wywiad z Kate_Tunstall.

Witajcie!
Mam nadzieję, że ferie miło Wam minęły :3 Wiem, wywiad pojawia się zdecydowanie za późno... Miałam dużo problemów. Kłopot z czasem-to po pierwsze, no i zgoda na wywiad ;/ Jako, że spotkałam się z odmową za pierwszym razem, musiałam zmienić pytania, ale nie będę Wam tego wszystkiego wyjaśniać. Zapraszam do lektury:


YC:  Witaj Soniu :3 Chciałabym Ci podziękować za możliwość udzielenia wywiadu. Mam nadzieję, że nie przysporzyłam Ci kłopotów.


KT: Nie ma problemu. Byłam szczerze zdziwiona, że chcesz przeprowadzić ze mną wywiad.


YC: Na początek chciałabym Cię zapytać o twój nick. Nie nawiązuje od do imienia, więc do czego?


KT: Kate-Tunstall jest moim kontem dopiero od około roku, może trochę więcej. Poprzedni właściciel oddał mi je za grafikę dla istniejącego wówczas bloga Why Stardoll. Ja sama miałam kiedyś jakieś tam malutkie konto, ale moja prawdziwa gra rozpoczęła się dopiero na Kate-Tunstall. Co do pomysłu na nick, nie mam pojęcia, może Damian po prostu lubił piosenkarkę o tym nazwisku?


YC: Rozumiem. Masz już 16 lat. Czy Twoi znajomi nie uważają stardoll'a za grę dla dzieci?


KT: Moi realni znajomi raczej nie wiedzą o tym hobby. Jakoś nie było okazji ich w to wtajemniczać. Sądzę jednak, że w dzisiejszych czasach jest to normalne. Dla mnie tym bardziej, że moja przygoda ze Stardoll rozpoczęła się naprawdę niedawno. Mam jedną realną przyjaciółkę, która również gra na Stardoll i pewnie wszyscy bardzo dobrze ją znacie - jest nią Migo oczywiście.


YC: Soniu, jak dlugo jesteś już współwłaścicielk​ą bloga Inspirujący Stardoll?


KT: Oficjalnie współwłaścicielk​ą Inspirującego (na którego oczywiście wszystkich serdecznie zapraszam) stałam się 16 lutego, czyli nieco ponad 2 tygodnie od jego założenia, ale pisałam na blogu od początku.


YC: Czy uważasz, że opłaca się posiadać takiego bloga? Jakie są z niego korzyści?


KT:  Hmm, opłacalność jest akurat bardzo niska. Jeśli miałabym być szczera, więcej się do bloga dokłada niż zbiera zysków. Niewymiernie przyjemną nagrodą są liczne komentarze i w tym przypadku szybki rozwój bloga. Daje mi to dużą satysfakcję i ogromne pole do bloggerowego popisu, bo mam świadomość, że sporo osób czyta moje posty.


YC: Jeśli chodzi o Twoje wyczyny z nagłówkami. Długo już nad tym pracujesz? Masz dużo zamówień? Jak wyglądały Twoje początki z ,,graficzeniem,,​?


KT: Mój pierwszy nagłówek jaki wykonałam był na konkurs Uzależnionych, nie udało mi się dostać nawet do ankiety, ale sporo osób było zdziwionych że to naprawdę pierwsza grafika. Niestety potem pojawiły się plotki o tym, że rozmazuję zdjęcia - co oczywiście było nieprawdą, nigdy czegoś takiego nie zrobiłam. Miałam dość długą przerwę w rysowaniu (jak i korzystaniu ze Stardoll), wróciłam już z nowym graficznym blogiem, który prowadzę do dziś.


YC: Wróćmy do Twojego stardollowego konta. Patrząc na Twoją księgę gości widać, że Twoja doll i apartament podobają się ludziom. Czy dzięki temu poznałaś kogoś miłego ?


KT: Może nie dzięki Księdze Gości, bo nie oszukujmy się, ludzie przeważnie piszą miłe komentarze po to by na nich zagłosować, ale na pewno dzięki Stardoll poznałam wspaniałych ludzi, niestety aktualnie tylko z nielicznymi mam jeszcze kontakt.


YC: Wiem jak się czujesz. Z czasem ta miła relacja zanika, a kontakt z ludźmi razem z nią. Jakie są Twoje plany na przyszłość?


KT: Skończyć liceum (rocznikowo mam 16 lat, ale poszłam do szkoły rok wcześniej) a potem to już się zobaczy :)


YC: Co sądzisz o różnych subkulturach?


KT: Nigdy do żadnej nie należałam, ale jestem zdania, że każdy powinien jakoś sie realizować po swojemu. Więc jeśli uważa, że subkultura daje mu ''to coś'' to czemu nie. Byle tylko żyć w zgodzie z sobą, ale też nie krzywdzić drugiego.


YC: Czy masz jakieś zwierzaczki w domu?


KT: Mam kota, ale nie mieszka ze mną w domu, taki ''podwórkowiec''​.


YC: Jakie jest Twoje hobby?


KT: Moim hobby jest przede wszystkim rysowanie. Ostatnio polubiłam także blogowanie.


YC: Tak na koniec-mogłabyś opisać swój realny wygląd? :3


KT: Mam (bardzo) krótkie ciemne włosy, aktualnie lekko fioletowe po farbowaniu, zielone oczy. Po pewnym szkolnym przestawieniu na którym grałam czarownicę, zyskałam przydomek Sybilla i tak często kiedyś podpisywałam się na bloggerze.


YC:  Dziękuję jeszcze raz za wywiad ^^ Jesteś bardzo mądrą i wyrozumiałą osobą. Czytelnicy z pewnością przeczytają go z miłą chęcią. Pozdrawiam!


KT: Nie ma za co, to ja dziękuję :) Oczywiście przesyłam buziaki dla wszystkich czytelników. Do usłyszenia.

Załączniki:
Sybilla/ Kate-Tunstall


I jej nagłówki


Mam nadzieję, że się podobało. 
Kto następny? :D

25 komentarzy:

 1. Dziękuję bardzo za wywiad :) Cieszę się niezmiernie z zaproszenia.

  OdpowiedzUsuń
 2. Przeczytałam, chwila minęła przyjemnie. :)
  Świetne grafiki.

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny wywiad :). Czekam na następne.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dość dobrze napisany artykuł, a grafiki są świetne.

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo fajny i przyjemny artykuł ;)
  ojtyja

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetny wywiad. Dziewczyna robi genialne grafiki!

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetny wywiad i grafiki ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ciekawy wywiad i fajne grafiki.

  OdpowiedzUsuń
 9. bardzo fajny wywiad, i oczywiście śliczna doll ♥ PAtrzyłam do grafiki są naprawdę śliczne :) Bardzo podobałmi się ten wywyad i ciekawa osobowość :3
  sandra11185

  OdpowiedzUsuń
 10. Dobry wywiad, ogólnie fajnie się czytało i grafiki super, ale nie mam pojęcia kto mógłby być następny :))

  OdpowiedzUsuń
 11. Ostatni nagłówek świetny wow ♥

  OdpowiedzUsuń
 12. Wywiad czyta się bardzo przyjemnie, a Sonia wydaje się być naprawdę miłą osobą. Tworzy piękne grafiki i prowadzi dwa świetne blogi. Jest zdecydowanie inspirującą osobą :) Czekam na kolejne wywiady!
  DzikaNaomi

  OdpowiedzUsuń
 13. Świetny wywiad, osoba warta uwagi. Oby tak dalej!

  OdpowiedzUsuń
 14. Super wywiad, bardzo mi się podobał :)

  OdpowiedzUsuń
 15. Supcio wywiad. Bardzo ładne grafiki :).

  OdpowiedzUsuń
 16. Ciekawy wywiad, podobają mi się jej grafiki :)

  OdpowiedzUsuń
 17. Nie przeczytałem, wolę przeczytać wywiady z osobami, które naprawdę mnie zaciekawią. Tęsknię za starą Kate-Tunstall, która sprzedała konto ;)

  OdpowiedzUsuń
 18. Ciekawy wywiad :))
  klaudi20013

  OdpowiedzUsuń
 19. Nie przeczytam, bo nie mam czasu :c Chce po prostu nadrobić szybko zaległości z komentowniema ;)

  OdpowiedzUsuń