wtorek, 25 lutego 2014

Wiadomość

Na nasze skrzynki dostarczono wiadomość, zawierającą reklamę najnowszej, karnawałowej kolekcji Transform. Jest jedną z gorszych reklam. Admini nie powinni prezentować na twarzy doll efektu, którego nawet nie da się uzyskać. Makijaż jest krzywy, nie wiem, czy było to zamierzone. Do reszty nie mam uwag.
Co o niej sądzicie? Zachęca Was do zakupów?


31 komentarzy:

 1. Reklama bardzo mi się nie podoba. Brzydki napis, losowo wybrane kosmetyki i krzywy, nieestetyczny makijaż lalki nie zachęcają do zakupów. Białe tło sprawia, że reklama wydaje się być zrobiona na szybko w Paincie. Tak źle nie było dawno!

  OdpowiedzUsuń
 2. fajna reklama, taka prosta i kolorowa, lubię takie. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Napis jest okropny reszta ok.
  Cherry.berry26

  OdpowiedzUsuń
 4. Mi się podobają kolory i dla mnie wszystko wygląda zamierzenie. Jest estetycznie, prosto. Z resztą to tylko reklama xd.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ta doll taka przerażająca i ogólnie taka jakaś nie za zbytnia ona :P

  OdpowiedzUsuń
 6. MI też się podobają kolory. Medoll umalowana na arę jest niesamowicie ładna. Mejkap jest taki kolorowy, że aż czuć energię, która zachęca do zakupów danego kosmetyku.

  OdpowiedzUsuń
 7. Zbyt kolorowo, zdecydowanie przesadzili z tym make-up'em, który z resztą mi się nie podoba. Dollka ma jedynie świetnie pomalowane usta :3

  pati-lol

  OdpowiedzUsuń
 8. Doll wygląda jak clown, jeśli nie gorzej, napis też jest brzydki, ogółem jedna z najgorszych reklam.

  OdpowiedzUsuń
 9. Mi reklama się podoba, w ciekawy sposób pokazuje asortyment dostawy. Od razu da się wyczuć, że w nowej kolekcji jest nacisk na intensywne, karnawałowe kolory. Makijaż dollki nie jest realistyczny, ale zachęca do zakupów. Nie podoba mi się napis i te cztery kosmetyki pod nim. Najlepiej by było, gdyby została sama doll i napis - oczywiście w poprawionej wersji :) Nie jest źle, bywały gorsze reklamy.

  DzikaNaomi

  OdpowiedzUsuń
 10. Nie podoba mi się. Napis okropny, a ta medoll jakoś nie przyciąga.

  OdpowiedzUsuń
 11. Reklama mi się nie podoba. Bardziej odstrasza niż zachęca do zakupu, przynajmniej mnie. Doll jeszcze ujdzie, ale napis to już tragedia.
  natttiiii

  OdpowiedzUsuń
 12. Twarzyczka tej panienki nie zachęca do zakupów.

  OdpowiedzUsuń
 13. Reklama nie spodobała mi się. Jest strasznie kolorowa, jak dla mnie za bardzo. Doll jest brzydko pomalowana. Białe tło też nie dodaje uroku. Mnie reklama nie zachęciła do zakupów.

  OdpowiedzUsuń
 14. Uważam, że ta reklama jest jedną z najgorszych reklam, jakie do tej pory pojawiły się na Stardoll. Doll jest brzydko wysmarowana tymi kosmetykami, swoim makijażem nie zachęca do zakupu.

  OdpowiedzUsuń
 15. Reklama jest straszna. Nie podoba mi się.
  ojtyja

  OdpowiedzUsuń
 16. Reklama nie jest aż taka zła. bo pokazuje wszystkie te kolorki :)
  - Diamentis

  OdpowiedzUsuń
 17. Na pierwszy rzut oka wow ! jakie śliczne kolory i wgl. od razu kojarzy nam się z typowym karnawałem, ale gdy się lepiej przujżymy można zobaczyć ,że jest tu zbyt kolorowo, chciaż to też może wywołać pozytywne emocje. Reklama sama z siebie nie jest zła, nie jest jakoś super łądna, ale też nie jest taka zła :p
  sandra11185

  OdpowiedzUsuń
 18. Myślę, że reklama odstrasza i nie zachęca do odwiedzenia sklepu :)
  Cavisek

  OdpowiedzUsuń
 19. Ciekawe, ale mi nie przypadło do gustu. Nie bardzo mnie zachęca i pociąga.

  OdpowiedzUsuń
 20. Reklama odstrasza. Nie podoba mi się. Makijaż jest przesadzony i za bardzo krzykliwy. Kojarzy mi się troszkę z klaunem, który uciekł z cyrku. Ale to tylko moja opinia.

  OdpowiedzUsuń
 21. Straszny jest ten makijaż. Reklama zamiast zachęcać mnie odstrasza.

  OdpowiedzUsuń
 22. Boje sie tej reklamy! xp twarz jest mocno pomalowana ale wlasciwie to ciekawa ;)

  OdpowiedzUsuń
 23. Makijaż faktycznie nie jest ładny, ale nie przesadzajmy. Prawdopodobnie admini chcieli pokazać kolorki tej kolekcji.


  _YuukiCross_

  OdpowiedzUsuń