czwartek, 16 stycznia 2014

Wiadomość

Na nasze skrzynki odbiorcze admini wysłali nam wiadomość tym razem informującą nas o nowej, a w zasadzie starej kolekcji Roots. Szczerze mówiąc jest ona pusta i nudna. Nie zachęciła mnie nawet do odwiedzenia sklepu, po prostu admini ponownie się nie postarali.
Jak wam się podoba? Zachęca?

11 komentarzy:

 1. Według mnie też jest za pusta...

  OdpowiedzUsuń
 2. Och, jaka ładna reklama! Jedno krzesełko i słup -.- A jak zachęca! Po prostu... BRAK SŁÓW -.- Pustka, pustka i jeszcze raz pustka!

  BritnejGirl

  OdpowiedzUsuń
 3. Słabiutko, nudna, bez wyrazu jak dla mnie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ładne kolory i ogólna estetyka, ale gdzie reszta? Jedno krzesło, to zdecydowanie za mało jak na reklamę ! Wyznaję zasadę, im mniej tym lepiej, ale w tym przypadku to jest przesada. Gdyby dodali jeszcze jakieś meble, nawet rozmazane i w tle, to wyglądałoby to lepiej. A tak, średnio zachęca do zakupów.
  asiab66

  OdpowiedzUsuń
 5. Jest bardzo prosta mi się nie podobają w niej te meble

  OdpowiedzUsuń
 6. Jest bardzo minimalistyczna, ale niezbyt zachęca do zakupów.
  ojtyja

  OdpowiedzUsuń
 7. Fajny pomysł na reklamę, ale wyszło zbyt minimalistycznie. Jedno krzesło to trochę za mało...

  OdpowiedzUsuń
 8. Tak jak ktoś już napisał - pomysł fajny i ciekawy, ale realizacja... Cóż, pozostawia wiele do życzenia. Jak dla mnie nie jest to minimalizm, a brak przemyślenia. Zdecydowanie jedno krzesło nie zachęca do kupna.

  OdpowiedzUsuń
 9. Ładna, ale zbyt prosta. Nie zachęca do zakupów.


  _YuukiCross_

  OdpowiedzUsuń
 10. bardzo podoba mi się ta reklama, jest minimalistyczna i zachęca do zakupów choć jednocześnie uważam że gdyby admini dodali coś jeszcze wyszłoby ciekawiej :) zdecydowanie zdarzały im się lepsze reklamy kolekcji wnętrzarskich

  OdpowiedzUsuń