poniedziałek, 9 lutego 2015

Zainspiruj się #4

Witajcie kochani! 
Jak tam minął weekend? Mi wręcz koszmarnie (hehs, miłosne problemy nastolatki to zgroza....). W każdym razie zbliżają się Walentynki, więc postanowiłam to uczcić również inspiracjami. Mam nadzieję, że się nie obrazicie. Tak więc dzisiejszy temat to MIŁOŚĆ EVERYWHERE..

Planowane posty:
-owocowy wir
-świat grozy i horroru
-jutup!Loffki, kisski itp. :*:*


12 komentarzy:

 1. Przeglądając dzisiejsze inspiracje odniosłam wrażenie, że sens tego działu zgubił się gdzieś po drodze. Jesteśmy na blogu o stardoll, więc można wysunąć wniosek, że inspiracja powinna pomóc nam złapać wenę właśnie na stardoll, co z kolei sprowadza się do ubrań, makijażu i apartamentu. Dlaczego więc w inspiracjach lądują gify z anime, scrabble i memy? Inspiracje zamieniły się w ciąg nic niewnoszących ładnych i śmiesznych obrazków. Może nazwijmy to po prostu "tematyczny skrót treści internetu"?

  OdpowiedzUsuń
 2. Przeczytałam komentarz wyżej i jak dla mnie same inspiracje ze stardoll byłyby po prostu nudne. W szczególności, że ich jest pełno. Może i dzisiejszy post nie należy do tych genialnych, ale zły również nie jest. Jak dla mnie obrazek np. z anime jest ciekawy i zgodny z tematem. Średnio przypadł mi do gustu obrazek 6, gdyż są to tylko zwykłe serca, których mam już dość na sd. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz rację w tym, że same obrazki ze stardoll mogłyby być nudne, ale wcale nie mówię, że do inspiracji nie powinny trafiać zdjęcia czy gify. Uważam jedynie, że powinny zawierać w sobie inspirację, którą możemy wykorzystać przy tworzeniu naszej wirtualnej laleczki, a nie trafiać tu na zasadzie "o, to jest fajne/śmieszne/ładne, wrzucę na bloga".

   Usuń
 3. ja też wolę głownie stardollowe inspiracje, ale i tak jest okej:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ogólnie koncepcja inspiracji według mnie jest dobra. Te nie przypadły mi do gustu ze względu na tematyke. Moje oczy cierpią szczególnie przez zdjęcie tych źle zrobionych paznokci ;-;

  cloeilu

  OdpowiedzUsuń
 5. Niektóre obrazki ładne, ale tak jak osobie wyżej nie podoba mi się obrazek z paznokciami. Ogólnie sądzę, że tematyka inspiracji nie jest zła, ale niektóre obrazki robią się nudne. Możesz od czasu do czasu zrobić inny kolaż niż tylko jeden obrazek, w jednym kwadraciku i tak w kółko. Tak samo możesz to troszkę obrobić i wrzucić jakiś filtr.

  nataliaszelc01

  OdpowiedzUsuń
 6. Paznokcie mnie obrzydzają (ale jak większość w internecie), reszta jest ok.
  katniss-ne

  OdpowiedzUsuń
 7. Ładne inspiracje, ale rzeczywiście, wolałbym więcej inspiracji ze świata stardoll :)

  OdpowiedzUsuń