sobota, 14 lutego 2015

Randka w ciemno!Tak, jak w poprzednim roku, Randka w ciemno nie jest kolejnym konkursem pełnym pięknych stylizacji i rywalizacji między uczestnikami. Tutaj chodzi o coś więcej niż tylko modę, wygląd i talent! To zabawa, w której może wziąć udział każdy z Was niezależnie od tego, czy potrafi tworzyć piękne kreacje, czy jego doll przyciąga uwagę, czy ma sławny nick.

Na czym polega zabawa? Zgłaszacie się pod tym postem. Na razie nie wykonujecie żadnych stylizacji! Wszystkie zgłoszenia będą brane pod uwagę, standardowymi warunkami są obserwowanie bloga oraz podpisanie się nickiem. Wasze zgłoszenia zostaną przydzielone do jednej z dwóch kategorii : kobiety i mężczyźni. Uwaga, zostaniecie przydzieleni do kategorii losowo, niezależnie od tego jakiej płci jesteście i jakiej płci jest wasza doll. Kolejnym krokiem zabawy jest przebranie swojej lalki adekwatnie do tematu, czyli na randkę z dostosowaniem się do płci (szczegóły podam przy poście, w którym będziecie zgłaszali Wasze prace).

Ostatni etap zabawy jest zdecydowanie najlepszy! W losowy sposób będę łączyła damskie zgłoszenia z męskimi i łączyła je w pary. Wszystkie pary będą przedstawione w ostatecznym poście. Odbędzie się głosowanie, w którym wybierzecie Najlepszą Randkę w Ciemno, a dla kilku zwycięskich par przewidziane są nagrody! Nie będą to nagrody wysokiej wartości, bo jak wspomniałam, to jest bardziej zabawa nie konkurs. 

Nie piszcie proszę, że nie macie szans. Zestawianie Was będzie w sposób sprawiedliwy, losowy!
Zachęcam do zabawy! Dowiedz się, kto z stardoll jest ci przeznaczony! Sama wezmę udział w zabawie, bo w ten sposób, możemy wrzucić siebie do jednego worka i wspólnie zabawić!

Zgłaszajcie się do 15 lutego, godz. 23:59! Po tym czasie zamykam komentarze, publikuję posta z podziałem i ogłaszam dalszy etap zabawy. Na zgłaszanie prac będziecie czas do 20 lutego, godz. 17! Później wszystkie połączone pary zostaną przedstawione w poście i rozpocznie się głosowanie. Wyniki w przyszłą niedzielę!

43 komentarze:

 1. Zgłaszam się ^^
  .Emma.Gilbert.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo fajna zabawa!
  Zgłaszam się
  Beautiful2JJ

  OdpowiedzUsuń
 3. hahah, świetny pomysł, zgłaszam się xd
  B.E.A.T.K.A

  OdpowiedzUsuń
 4. A co mi tam ;) Też się zgłaszam.

  Sweet0Monisia

  OdpowiedzUsuń
 5. Zgłaszam się ;)
  MyMelisaWhite

  OdpowiedzUsuń
 6. zgłaszam się
  martini1002

  OdpowiedzUsuń
 7. Będzie sie działo!
  Zgłaszam się
  Misiullaa

  OdpowiedzUsuń