sobota, 31 stycznia 2015

Post organizacyjny

Witajcie misie!
Jak tam u Was? Mi się jutro kończą ferie i nie cieszy mnie wizja ponownego gnicia w szkole...Zwłaszcza, że mój nowy plan jest zbyt okrutny (*). Nie o tym jednak chciałam Was poinformować.
1. W najbliższym czasie odbędzie się casting, bo na blogu jest za pusto i odeszły od nas dwie redaktorki. 
2. Jeśli macie jakieś pomysły na działy to nie krępujcie się i piszcie. Docenimy każdą pomoc!
3. Cały czas przeszkadza Wam wygląd bloga, więc dzisiaj nad tym pokombinuję, może będzie lepiej.
4. Przez długi okres nie miałam dostępu do komputera, jednak już jest okej i Inspiracje będą pojawiać się regularnie.
5. Pojawiły się zmiany w spisie atrakcji, a mianowicie wprowadziliśmy posty dyskusyjne, które pomogą nam się lepiej poznać i wprowadzić miłą atmosferę. Będą się one pojawiać w soboty.
6. Cały czas myślimy nad stylizacją weekendu. Wiem, że bardzo to lubicie, ale na razie nie mamy na to środków...Macie dwie możliwości: usunąć ją całkowicie lub wprowadzić mniejsze nagrody (do ustalenia).
Myślę, że to tyle. W razie jakichkolwiek niedomówień kontaktujcie się z nami na gg (25965569), w księdze gości lub na asku. 
Pozdrawiam cieplutko!

16 komentarzy:

 1. Wezmę udział w castingu i może napiszę moje pomysły na działy. Moim zdaniem stylizacja weekendu powinna zostać ;)
  Julka0239

  OdpowiedzUsuń
 2. W 6 punkcie jestem za zmniejszeniem nagrody.
  Czekam aż blog z powrotem ,,ruszy" :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jestem za zmniejszeniem nagrody w SW :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajnie, że szykują się zmiany, ale SW powinna zostać, nawet jeśli nagrody będą zmniejszone.

  OdpowiedzUsuń
 5. wezmę udział w castingu. nagrody w SW mogą być mniejsze.. lub rzeczowe. wygląd nie jest zły :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie wiem, ale mi się wydaje, że lepiej byłoby SW zawiesić i pozyskać trochę pieniędzy i zaoferować Wam jakieś godne nagrody, nie je zmniejszać. Musimy trochę podrepererować nasz budżet. Ale jeśli bardzo będziecie chcieli to możemy obniżyć nagrody i prowadzić to dalej, to wy decydujecie.

  OdpowiedzUsuń
 7. Zawsze kojarzyłam Uzależnionych ze Stylizacja Weekendu. Wg mnie to jeden z fajniejszych i ciekawszych konkursów na stardollowych blogach.
  LuluTelulu

  OdpowiedzUsuń
 8. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 9. Wygląd jest okej. Według mnie SW powinna zostać. Powodzenia!

  nataliaszelc01

  OdpowiedzUsuń
 10. Moim zdaniem to zawieszenie bloga będzie najlepszą decyzją:) Słuchajcie pomyślałam, że skoro jest mało środków a redaktorów coraz mniej to czemu nie? Mój pomysł jest taki, żeby zawiesić bloga na czas roku szkolnego. Aktulani redaktorzy i administracja bloga mogłaby zająć się nauką i dobrymi ocenami. W tym czasie jednak załoga uzależnionych zbierałaby pieniądze i pomysły na wielki powrót bloga w pierwszy dzień wakacji. Jeśli wszystko odbyłoby się według mojego pomysłu otwarcie byłoby naprawdę niesamowite (konkursy, loterie, zabawy itp) i rozsławiłoby bloga. A jak wiadomo w wakacje jest więcej czasu i więcej osób byłoby aktywnych. Ten pomysł bardzo mi się podoba i sama bym została jednym ze sponsorów, bo przez 5miesięcy (jeśli dobrze liczę) uzbierałabym niezłą sumę. Jeśli jednak pomysł się nie podoba to chętnie wezmę udział w castingu, ale jeszcze się zastanowie, ponieważ szkoła jest wielką przeszkodą. Rozważcie mój pomysł, bo wydaję mi się, że jest dobry. Mam jeszcze kilka pomysł co do tego wielkiego powrotu. No to tyle, miłego dnia:) - Mikaa170 jestem na telefonie i tutaj niestety jestem zalogowana na innym koncie:(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pomysł jak dla mnie zły. Wakacje nie są od siedzenia na kompie, wszyscy wyjeżdżają i spotykają się z przyjaciółmi, a nie siedzą zapatrzeni w komputer czy laptopa. Skoro szkoła nie jest dla nas przeszkodą, to jaki sens zawieszenia bloga? Redaktorzy są, po prostu dwójka odeszła, środki też są, po prostu nie ma ich jakoś mega wiele. Rok szkolny trwa praktycznie przez 9 miesięcy, nie ma sensu otwierać bloga na 2 w czasie wakacji.

   Usuń
 11. Sam nie wiem, bo z jednej strony Stylizacja Weekendu to jedna z kluczowych atrakcji, z drugiej - głupio zmniejszyć nagrody, bo wtedy nie będzie wielu chętnych.

  OdpowiedzUsuń
 12. Według mnie to nagród w SW nie musi być, ważne aby był ten konkurs xD

  OdpowiedzUsuń