czwartek, 29 stycznia 2015

"Makijaż pod lupą" #9

Hej!
Dzisiaj przygotowałam kolejną metamorfozę. Przemianę jaką wykonałam na użytkowniczce Szklanka9 możecie zobaczyć w dalszej części postu. Zapraszam :)

Aktualny makijaż

Twoja doll mi się podoba. Dobrze wykonany makijaż i kolory wybrane poprawnie. Postarałaś się o każdy element aby doll prezentowała się ładnie. Jedynie przeszkadzają mi brwi, które powinny być troszkę jaśniejsze. Bardzo podoba mi się sposób jaki pomalowałaś usta. Kolor dobrany do makijażu oczu, za co daję plusa. Policzki również poprawnie pomalowane, delikatnie ale są widoczne. Twoja doll w tej fryzurze uważam, że wygląda oryginalnie. Poza tą jedną uwagą odnośnie brwi, do doll już żadnych negatywnych opinii nie mam. Trzymaj tak dalej.

Jakie zmiany? Makijaż jaki wykonałam jest trochę walentynkowy. Kolory jakie użyłam to: ciemny szary, brązowy, fioletowy, stonowany róż i biały. Takie kolory bardzo pasują do brązowych oczu, a szczególnie różowy. Usta pomalowałam w różowym kolorze, który jest delikatny i dziewczęcy. Idealnie kontrastuje z kolorem cienia na powiece. Policzki podkreśliłam, ale lekko. Z doborem fryzury miałam największy problem, ponieważ prawie żadna nie pasowała. W końcu znalazłam taką, która jest rzadko wybierana, a w tym przypadku moim zdaniem najbardziej pasuje do doll. Z metamorfozy jestem zadowolona.
Metamorfoza

Porównanie

Oceńcie sami czy:
Jest lepiej przed czy po?

Tu możecie się zgłosić: KLIK

10 komentarzy:

 1. Włosy przed lepiej pasują, ale makijaż po zdecydowanie ładniejszy.

  OdpowiedzUsuń
 2. Więc tak, jeśli patrzeć tylko na sam makijaż to zdecydowanie lepiej po, ale patrząc na ogół twarzy to lepiej prezentuje się przed metamorfozą.

  OdpowiedzUsuń
 3. Znam się to się wypowiem. No to tak zacznijmy. Dam Ci parę rad. Pierwsza, raz zauważyłam, że skomentowałaś jednej dziewczyny makijaż, żeby popracowała nad przejściami. Tobie też to zalecam. Zauważyłam, że od pewnego czasu te przejścia są słabe, a tutaj prawie ich w ogóle nie ma. Druga to taka, abyś kilka razy pomyślała nad fryzurą jaką dobierasz komuś, bo w niektórych przypadkach ona nie pasuje. :/ No to tyle.
  Teraz zajmę się metamorfozą, ogólnie jakby nie patrzeć po jest lepiej, bo przed to mnie dobija mentalnie. Mogłaś dać inny kolor ust i może inne policzki, bo mam wrażenie, że cały makijaż się zlewa. ;)
  jusia95

  OdpowiedzUsuń
 4. Hm... Przed podoba mi się fryzura, natomiast makijaż kompletnie do mnie nie trafia. Po jest lepszy makijaż oczu, ale jak zwykle nie podoba mi się podkreślenie policzków i nie pasuje ta szminka, nie wspominając o fryzurze, która wygląda tu beznadziejnie ;/

  nataliaszelc01

  OdpowiedzUsuń
 5. Przed doll wygląda całościowo lepiej, ale po makijaż jest lepszy :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Tym razem żaden makijaż mi się nie spodobał.

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie mam pojęcia dlaczego osobom powyżej te włosy przeszkadzają:) Nie aż takie złe i moim zdaniem pasują. Te przed są również w porządku, ale zdecydowanie nie podobają mi się "końcówki".
  Makijaż zdecydowanie lepszy po i przed nie podoba mi się ani trochę, chociaż sama bym owego nie potrafiła wykonać:(
  Poza tym bardzo podobają mi się twoje metamorfozy i sposób w jaki je opisujesz:D

  OdpowiedzUsuń
 8. Makijaż zdecydowanie lepszy po, ale wolałem poprzednią fryzurę.

  OdpowiedzUsuń
 9. Makijaż po, ale fryzura przed.

  OdpowiedzUsuń
 10. A mi tak całościowo bardziej podoba się lalka przed :)

  OdpowiedzUsuń