wtorek, 20 stycznia 2015

"Makijaż pod lupą" #5

Hej!
Mamy drugi dzień tygodnia, a ja mam dla was drugą z kolei przemianę. Dzisiaj zobaczycie metamorfozę użytkownika DancerMarika. Zapraszam do komentowania :)

Aktualny makijaż

 W Twojej doll, podoba mi się najbardziej makijaż oczu. Wykonany jest starannie, i co więcej wybrana jest dobra kolorystyka. Przeszkadzają mi te usta, które są zrobione w star design hair. Osobiście one mi się nie podobają. Fakt, dzięki nim doll wygląda całkiem inaczej. Również nie podobają mi się brwi, które są źle podkreślone. I ten kolczyk, według mnie nie prezentuje się ładnie.  Pierwsze co spojrzałam na Twoją doll, to pomyślałam sobie że, wygląda ładnie i interesująco. Dzięki właśnie makijażowi oczu, który moim zdaniem, przykuwa uwagę.

Jakie zmiany? Makijaż wykonałam w dość odważnych kolorach, przy okazji wykorzystałam moje ulubione zestawienie kolorystyczne. Czarny, szary, pomarańczowy, żółty to kolory jakie użyłam. Usta pomalowałam na jasny stonowany różowy kolor i podkreśliłam w miarę, delikatnie policzki. Fryzurę zmieniłam, i jest to chyba jedyna jaka w tym przypadku pasuje do doll. Kolor zostawiłam taki jaki miałaś przed metamorfozą. Moim zdaniem, doll wygląda teraz dziewczęco. Nawet mogłabym rzec, że trochę z charakterem.

 Metamorfoza

Porównanie

Lepiej przed czy po?


Tu możecie się zgłosić: KLIK

20 komentarzy:

 1. Bardziej podobało mi się przed.

  OdpowiedzUsuń
 2. mi się bardziej podoba "po", bo nie wiem czemu, ale strasznie mnie drażni ten wygląd "przed" XD tak jakoś sztucznie i dziwnie, ale makijaż oka bardzo ładny, to fakt. no i "po" w sumie również jest świetny, taki słoneczny make-up :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Lepiej po'', naturalnie. Przed doll wygląda okropnie, strasznie sztuczna i dziwna.

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardziej mi się podobało przed. :)
  Deberta

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak zobaczylam po to sie przerazilam... Okropne. Zdecydowanie lepiej przed.
  cloeilu

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. no ok. następnym razem będzie ładnie.

   Usuń
 6. Doll przed jest bardzo orgninalna, moim zdaniem nie sztuczna. Podoba mi się. Natomiast po doll wygląda dziwnie, makijaż również średnio mi się spodobał tym razem.

  nataliaszelc01

  OdpowiedzUsuń
 7. To jest chłopak, więc nie użytkowniczki, a użytkownika. Makijaż ani "przed", ani "po" nie podoba mi się...

  OdpowiedzUsuń
 8. lepiej przed, nie jest dobrze, ale również nie jest tragicznie. :)

  Po nie podoba mi się rozłożenie części twarzy jak i makijaż, który z daleka wygląda jak przewrócona flaga Niemiec xDD

  OdpowiedzUsuń
 9. Oba makijaże średnio mi się podobają..

  OdpowiedzUsuń
 10. Przed chyba lepiej, bo w drugiej wersji bardzo nie pasują mi usta, ale za to makijaż oczu lepszy :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Bardzo lubię Twoje posty oraz same makijaże, czasami zadziwia mnie, jak bardzo potrafisz odmienić twarz doll kilkoma pociągnięciami barwnych kosmetyków, tak jak zrobiłaś to w dzisiejszym przykładzie. Ubolewam jedynie nad jakością tekstu w Twoich artykułach. Nie popełniasz błędów ortograficznych, ale można naliczyć kilka interpunkcyjnych, składniowych i stylistycznych. Czytając Cię, często poprawiam w myślach tekst. Dzisiejszy wyglądał w mojej głowie tak:

  "Hej!
  Nie ociągam się i dodaję kolejną metamorfozę. Dzisiaj zobaczycie zmianę (przemianę) użytkowniczki DancerMarika. Zapraszam do komentowania :)

  Najbardziej podoba mi się makijaż oczu. Wykonany jest starannie oraz dobra jest kolorystyka (Wykonany jest starannie a kolorystka spełnia wszelkie standardy). Co mi przeszkadza to te usta, nie wiem, ale one mi się nie podobają. Fakt dzięki nim doll wygląda całkiem inaczej. (Jedyna rzecz, która mi przeszkadza, to usta. Nie wiem z jakiego powodu, ale nie podobają mi się. Trzeba jednak przyznać, że dzięki nim doll wygląda zupełnie inaczej.) Nie podobają mi się brwi, są źle podkreślone. (Nie podobają mi się również brwi, są źle podkreślone) I ten kolczyk, no dla mnie to nie ładnie wygląda. (No i ten kolczyk... Nie wygląda to najlepiej.) Ogólnie to na pierwszy rzut oka, doll wygląda ładnie i interesująco. Dzięki właśnie makijażowi oczu, który przykuwa uwagę. (Mimo wszystko na pierwszy rzut oka, dzięki przykuwającemu uwagę makijażowi, doll wygląda ładnie i interesująco.)

  Jakie zmiany? Makijaż wykonałam w dość odważnych kolorach, przy okazji wykorzystałam moje ulubione łączenie (połączenie) kolorystyczne. Czarny, szary, pomarańczowy, żółty to kolory jakie użyłam. (Czarny, szary, pomarańczowy, żółty - to kolory jakich użyłam.) Usta pomalowałam na jasny stonowany różowy kolor i podkreśliłam w miarę, delikatnie policzki. (Usta pomalowałam jasnym, stonowanym różem, a policzki delikatnie podkreśliłam.) Fryzurę zmieniłam, i jest to chyba jedyna jaka pasuje do doll, a kolor zostawiłam. (Zmieniłam fryzurę na jedyną tutaj pasującą, pozostawiłam jednak dawny kolor włosów.) Moim zdaniem, doll wygląda teraz dziewczęco, i trochę z charakterem. (Moim zdaniem doll wygląda teraz dziewczęco, ale nie brakuje jej charakteru.)"

  Nie chcę Cię w żaden sposób urazić, wykonujesz naprawdę świetną pracę przy makijażach, ale mam nadzieję, że po tym komentarzu zwrócisz uwagę na to, jak piszesz. Może warto też znaleźć kogoś, kto czuwałby nad Twoim tekstem i w razie potrzeby go poprawiał?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Okey rozumiem. Ale na prawdę nie trzeba było aż cytować moich zdań. Dzisiaj miałam taki dzień że opuściła mnie wena, jeśli chodzi o tekst. Spokojnie nie potrzebuje osoby która miałaby mnie poprawiać. Doceniam Twoją szczerość. Mam nadzieję, że mnie zrozumiesz.

   Usuń
  2. Gdyby chodziło tylko o ten jeden post, nie zawracałabym sobie głowy zwracaniem Ci uwagi.

   Usuń
 12. Niestety, ale ta metamorfoza nie jest udana. Makijaż świetnie wykonany, ale do doll nie pasuje. Te usta wglądają koszmarnie, a i nos bez tych cienie wygląda dość dziwnie

  paula1908

  OdpowiedzUsuń
 13. Mnie bardziej podoba się przed. Po oczy z tym makijażem wyglądają jakoś dziwnie.

  OdpowiedzUsuń
 14. Bardziej podoba mi się wersja przed - twarz jest pięknie wykonturowana a makijaż stonowany. Twoja wersja jest zbyt kolorowa..

  OdpowiedzUsuń