czwartek, 6 listopada 2014

WYNIKI MISS STARDOLL WORLD 2014!

Niedawno ukazały się wyniki największego konkursu na stardoll, jakim jest MSW. Okazuje się, że pierwsze miejsce zajęła FlorGatalinda10 z Brazylii. Tuż za nią na podium znalazły się Memoo-wa z Arabii Saudyjskiej i PuppySasha34 z Turcji. Szkoda, że izabelach nie wygrała, ale gratuluję zwyciężczyni :)


Tego się spodziewaliście?


18 komentarzy:

 1. Barbie chowaj się! Tegoroczna zwyciężczyni bije cię na łeb :d

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję.
  Nie spodziewałam się takich obrotów sprawy, nigdy bym nie pomyślała, że ta doll wygra. Jakoś jej wygląd nie specjalnie mi się spodobał, osobiście głosowałam na polkę i liczyłam, że będzie na podium, a nie znalazła się. Brakło jej dość dużo. No, ale cóż. Miss Stardoll World wygrywają Ci, którzy najwięcej spamują, wydają na to wszystko pieniądze itp, itd. Ludzie nie patrzą przy głosowaniu na apartament, twarz, stylizacje. W MSW liczy się już jedynie reklama ;/ Co jak co, ale musze przyznać, że zwyciężyni miała świetny pomysł na suknię.

  nataliaszelc01

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję tylko dziewczynom z drugim i trzecim miejscem. Natomiast kiedy zobaczyłam zwyciężczynię to pomyślałam czy to żart... Nawet jeśli ludzie mi spamują o CG , to zawsze dokładnie to przemyślę. Zobaczę doll, stylizację, apartament... A tutaj okazuje się, że większość nie zwraca na to uwagi. Naprawdę... taka żenada. :/ Naprawdę szkoda , że nie wygrała Iza. No cóż, ona nie spamowała 24h...

  Ps.:Jak tu nie wierzyć w bajeczki o tym, że wygrają jakieś arabki? ;D

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulacje dla 2. i 3. miejsca ale 1. to chyba jakieś kpiny...
  Jest bardzo dużo innych uczestniczek które zasługują na pierwsze miejsce między innymi Izabelach.
  Naprawdę trzymałam za nią kciuki, codziennie głosowałam! Wiem że w większości przypadków mieszkańcy poszczególnych kraji głosują na swoją przedstawicielkę ale naprawdę nie ma nikogo lepszego w Brazylii?! Oj , stardoll schodzisz na psy!
  Lady_Gilbert

  OdpowiedzUsuń
 5. 2 i 3 miejsce jak najbardziej zasłużone! Gratuluję. Co do miejsca pierwszego to nawet nie zamierzam komentować. Aż przykro się robi, że wygrało to coś :( Gratuluję reszcie finalistek!

  OdpowiedzUsuń
 6. Drugie i trzecie miejsca jest ok, ale pierwsze to jak dla mnie totalna porażka.

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratuluję wygranym. Według mnie FlorGatalinda10 kompletnie nie zasłużyła na pierwsze miejsce. Jakby to zależało tylko ode mnie, nie dopuściłabym jej nawet do finału. Jest tyle dużo lepszych doll od niej. Chociażby też Memoo-wa i PuppySasha34 już są lepsze od niej. Dlatego drugie i trzecie miejsce jest dla mniej jak najbardziej zasłużone, ale na pewno nie pierwsze... Spodziewałam się zupełnie kogo innego. Wolałabym, żeby na pierwszym miejscu była izabelach. Niestety tym razem nie poszło. Gratuluję drugiemu i trzeciemu miejscu. ^^

  OdpowiedzUsuń
 8. Według mnie jest to jedno z gorszych MSW, doll, która zajęła jest okropna, 2 i 3 miejsca są ok, chociaż uważam, że były lepsze osoby :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Drugie miejsce najbardziej mi się podoba.

  OdpowiedzUsuń
 10. Hahahaha, zdecydowanie zgadzam się z werdyktem (?)

  OdpowiedzUsuń
 11. Według mnie nasza "Zwyciężczyni" nie zasłużyła na tytuł MSW w ogóle. Polska w tym roku spadła niżej ale jak dla mnie możemy być dumni z takiej reprezentantki

  OdpowiedzUsuń
 12. Gratuluje, jednak liczyłam na inne doll.

  OdpowiedzUsuń
 13. Szczerze mówiąc miałam inne faworytki. Nie chcę urazić zwyciężczyni, ale według mnie do finału dostały się znacznie ładniejsze kandydatki na tytuł Miss Stardoll World. Tak szczerze powiedziawszy, to 2 i 3 miejsce według mnie bardziej się nadają na MSW. W zasadzie to dziewczyna, która ma 2 miejsce bardzo mi się podoba - ma śliczną twarz, cudny makijaż i śliczne włosy, czego nie mogę powiedzieć o zwyciężczyni. Najbardziej w FlorGatalinda10 zaskoczł mnie jej makijaż ;)
  Całkowicie się nie spodziewałam że tak właśnie będzie wyglądać MSW ;) Ale i tak gratuluję jej, i wszystkim dollkom które dostały się do finału!

  Pozdrawiam, missm963

  OdpowiedzUsuń
 14. Gratulację, liczyłam na to, że wygra ktoś inny :)
  ojtyja

  OdpowiedzUsuń
 15. ojej ! wygrał jakiś wymalowany plastik!?- no nikt się tego nie spodziewał...

  OdpowiedzUsuń
 16. Liczyłam, że wygra inna doll, gdyż uważam, że obecna MSW na to nie zasługuje. Są lalki o wiele lepsze, z pięknymi doll i apartamentami.

  OdpowiedzUsuń