poniedziałek, 17 listopada 2014

Dostawa do Preety'n'Love Decor

Dzisiaj do starplazy weszła nowa koelkcja Preety'n'Love Decor. Obejmuje ona jedno piętro, a ceny wahają się od 5 do 17 stardollarów (w tym dwa artykuły dla superstar). Uważam, że na kilka rzeczy warto zwrócić uwagę, ale ja nie przywiązuję wagi do apartamentu, więc nic nie kupię.

Na nasze skrzynki pocztowe dotarła również  reklama kolekcji. Uważam, że pokazuje odpowiednią ilość artykułów i zachęca do zakupów.


Co sądzicie? Planujecie zakupy?

9 komentarzy:

 1. Spodobał mi się obraz z ptakiem, ma śliczne kolory, ale nie dekoruję apartamentu. Nie planuję zakupów.

  OdpowiedzUsuń
 2. Reklama nawet zachęcająca :) Chociaż w zasadzie to uważam że admini mogli chociaż dodać 2 piętra, ponieważ już na samej reklamie jest ponad połowa artykułów dostępnych z nowej kolekcji mebli. Moją uwagę zwróciły obydwie pluszowe maskotki, szczególnie pluszak - jednorożec ^^ Jest taki uroczy :) Poza tym, to podoba mi się stolik, ale jak na razie nie mam odpowiedniego na niego miejsca w apartamencie, więc nie planuję jego zakupu. Obraz z papugą jest świetnie wykonany graficznie, ale raczej się na niego nie skuszę.

  Pozdrawiam, missm963

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja już jestem po pierwszych zakupach. Uważam, że kolekcja jest bardzo udana :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nic nie kupię. Nie za bardzo w moim stylu.

  OdpowiedzUsuń
 5. Jednorożec i króliczek mnie urzekli.

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo udana kolekcja, mebelki w stylu pretty n love, nie powiem, podobają mi się. Ja średnio inwestuję w swój apartament, a właściwie wcale, dlatego średnio mnie interesują meble i sklepy z meblami, bo i tak nic nie kupię. W tym wypadku również.

  nataliaszelc01

  OdpowiedzUsuń
 7. Mi spodobał się tylko obraz. Zainspirował mnie,mam pomysł na nowy pokój.
  kreda2

  OdpowiedzUsuń