piątek, 24 października 2014

Nowa kolekcja Film Theory

Dzisiaj przyszła dostawa do sklepu Film Theory. Kolekcja jest inspirowana domem ze słynnego serialu 'Rodzina Adamsów'. Myślę, że każdy chociaż raz spotkał się z tą serią. Kolekcja obejmuje dwa piętra, a ceny wahają się od 5 sd do 30 sd i od 86 sm do 169 sm. Dwa artykuły są tylko dla osób ze statusem superstar. Kolekcja nawiązuje do zbliżającego się Halloween, chętnie bym coś kupiła, ale nie mam na razie stardollarów.


Na stronie głównej pojawiła się również reklama kolekcji. Jest ładnie wykonana i jak najbardziej nawiązuje do tematyki dostawy. Zachęca do zakupów.


Co sądzicie? Oglądaliście ten serial?

11 komentarzy:

 1. Świetnie wykonane dekoracje. Ile halloweenowych dostaw ostatnio, fajnie. Z tej akuart niczego nie kupię, ponieważ nie inwestuję w swój apartament i jakoś nie mam do tego smykałki. Powiedziałabym nawet, że szkoda forsy.

  nataliaszelc01

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie dekoruję apartamentu, więc nic mi się nie przyda :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie planuję zakupów, bo nie zajmuję się apartamentem.

  OdpowiedzUsuń
 4. Chyba nic mi się nie przyda, więc nie planuję zakupów.

  OdpowiedzUsuń
 5. Dość fajna dostawa, nawiązująca do zbliżającego się wielkimi krokami właśnie święta :) Przyjrzę się wszystkiemu dokładniej i może coś kupię ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Dekoracje wykonane z niezwykłą dokładnością. Jednakże w sklepie jest pusto. Nie kupię raczej nic, bo nie chce mi się robić Halloweenowego pokoju :p

  OdpowiedzUsuń
 7. Ładna kolekcja, jednak na razie nic z niej nie potrzebuję
  cloeilu

  OdpowiedzUsuń