wtorek, 5 sierpnia 2014

Podziękowania

5 sierpień 2014 rok

Dzisiaj jest wyjątkowy dla mnie dzień, mój mały sukces. Dokładnie rok temu Marta mi, emo-niuni oraz Henedzie oficjalnie powierzyła bloga. Cieszę się i jednocześnie czuję dumę, że mogłam jeszcze więcej dla Was zrobić. Ten czas sporo mi dał oraz bardzo dużo mnie nauczył. Zawsze twierdziłam, że blogowanie  nas kształci, teraz jestem pewna, że się nie pomyliłam. Mój czas na blogu powoli dobiega końca, jednak jeszcze Was nie zostawiam, zrobię to wtedy kiedy blog i ja będziemy gotowi. Nawet długo po opuszczeniu Uzależnionych będę pamiętała oraz wspominała ciepło te wszystkie chwile tutaj spędzone.

Za ten cały czas oraz wspomnienia dziękuję Wam <3

Mówiąc Wam mam na myśli wszystkich redaktorów, tych obecnych jak i również tych, którzy pożegnali się z blogiem, to Wy jesteście sercem Uz. Dziękuję również wszystkim czytelnikom, którzy przewinęli się przez bloga, bez Was blog by nie istniał. Bardzo mocno dziękuję osobom, które są z blogiem przez całą moją pracę i których nicki znam na pamięć.

Przepraszam jeśli kogoś zraniłam, ktoś się poczuł jakkolwiek pominięty. Nikt nie jest idealny, również mi zdarzały się błędy, chwile słabości oraz brak czasu, ale pamiętajcie, że zawsze chcę dobrze dla bloga.

Pamiętam jak zostałam przyjęta do załogi Uz, chociaż minęło od tamtego moment sporo czasu to czuję, jakby to było wczoraj. Również pamiętam jak zaczęłam swoją przygodę z blogami, wtedy szukałam tylko fajnych darmówek a skończyłam na pisaniu na jednym z najlepszych blogów.
Nikt nie jest wielki kiedy zaczyna, ale może stać się wielkim dzięki temu, że zaczął.

A Wy jak znaleźliście się na blogach/ na Uz?
Jeszcze raz dziękuję <328 komentarzy:

 1. Życzę Ci abyś pozostała na blogu jak najdłużej :)

  DancerMarika

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak ten czas szybko mija... Obyś jeszcze długo została z nami i blogiem. Ja na uz trafiłam juz dosyć dawno temu, choć najpierw tylko go przeglądałam, a potem zaczęłam komentować.

  OdpowiedzUsuń
 3. Żeby każdy zostal jak najdłużej! Ja trafiłam na uz poprzez szukanie blogów o stardoll, darmówkach. Było to dosyć dawno temu jak tu trafiłam. Pamiętam że tu tylko wchodzilam po darmówki i nic więcej. Potem przestałam grać w stardoll, więc i też przestałam wchodzić na blogi związanymi z stardoll. Po roku czasu albo może nawet mniej coś mnie skusiło żeby znowu wejśc na sardoll i grac, no to też znowu zaczęłm wchodzić na blogi, i oczywiście UZ. Wtedy jeszcze nie komentowałam, ale teraz już to robię~

  anika258Love

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulacje, lubie ciebie, dobrze prowadzisz bloga, i zycze Tobie abys zostala tutaj jak najdluzej.
  kadaer010

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję Kiciu, mam nadzieję, że jeszcze długo pobędziesz na blogu <3

  OdpowiedzUsuń
 6. Serdeczne gratulacje! Chciałabym, żebyś jak najdłużej została z nami. Życzę Ci wytrwałości, przyjemności z tego, co robisz, a także powodzenia. Dużo zawdzięczam Tobie i Kofi ♥

  OdpowiedzUsuń
 7. I jeszcze więcej takich rocznic. :3
  U mnie zaczęło się od... Darmówek, a zostałam na dłużej. :3

  OdpowiedzUsuń
 8. Gratuluje tego sukcesu i życzę jeszcze wielu innych!
  Ja, podobnie jak ty, szukałam darmówek, potem jakaś loteria, jakiś konkurs i tak zaczęłam komentować :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Obyś została z nami na tym blogu jak najdłużej. Ja również szukałam darmówek, a później zaczęłam codziennie wchodzić na tego bloga, aż w końcu zaczęłam komentować.

  OdpowiedzUsuń
 10. Jesteś moją ulubioną redaktorką. Zostańmy razem jak najdłużej :)

  Klaudyna99111

  OdpowiedzUsuń
 11. Gratuluję Kiciu :) Świetnie Ci to idzie. Dziękuję, że zaopiekowałaś się Uzależnionymi, gdyż ten blog zawsze budził we mnie dużo sympatii i odkąd na niego trafiłam chciałam tu pisać. Wtedy rządziła jeszcze Gosia, a o Tobie nikt nie słyszał, ale chociaż minęło tyle czasu, Uz nadal pozostaje świetnym miejscem i dziękuję Ci, że mogłam stać się jego częścią i tworzyć go razem z Wami jako redaktorka :) To wspaniałe doświadczenie. Mam nadzieję, że Uzależnieni dalej będą świetni jeszcze długi, długi czas.

  OdpowiedzUsuń
 12. Gratulacje! Świetnie idzie Ci prowadzenie bloga!
  Ja też na Uzależnionych trafiłam jeszcze jak była Gosia i przez cały ten czas czytałam bloga. Też zawsze pragnęłam tu pisać, bo to coś cudownego.

  OdpowiedzUsuń
 13. Gratuluję! Oby tak dalej Tobie szło :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Ja też zaczęłam od darmówek :D
  Życzę Ci, abyś wytrwała na blogu jak najdłużej :))

  MAGA1994

  OdpowiedzUsuń
 15. Gratulacje!
  Pamiętam jak jakaś użytkowniczka zaprosiła mnie do zaobserwoania i komentowania tego bloga.Fajnie, że mi to zaproponowała,ten blog jest super!
  AleDeDzula

  OdpowiedzUsuń
 16. Ja też zwykle szukałam darmówek i natknęłam się na kilka fajnych blogów o stardoll, np. ten! :)

  princess63star

  OdpowiedzUsuń
 17. Też dokładnie pamiętam swój pierwszy dzień <3 Uważam, że to Ty jesteś takim klejem, który trzyma tutaj wszystkich razem (bez urazy za klej XD) :*


  _YuukiCross_

  OdpowiedzUsuń
 18. Gratulację! Oby jak najdłużej. Dokładnie nie pamiętam jak trafiłam na tego bloga. Choć trafiłam przez przypadek, będę dalej wiernie obserwować bloga :D
  ojtyja

  OdpowiedzUsuń
 19. "Mój czas na blogu powoli dobiega końca, jednak jeszcze Was nie zostawiam, zrobię to wtedy kiedy blog i ja będziemy gotowi." aż smutno mi się zrobiło po przeczytaniu tego zdania, mam nadzieję że zostaniesz z nami jak najdłużej :) Bez Ciebie to już nie będzie to samo :( A co do tego jak znalazłam się na blogu, to poprostu nie pamiętam :D

  OdpowiedzUsuń
 20. Nie pamiętam dokładnie jak tu wpadłam :D Jakaś loteria? Reklama? Nie wiem.. Ale wiem, że zostanie tutaj się opłaciło! Blog jest świetny! ♥ Zostań jak najdłużej! :)

  OdpowiedzUsuń
 21. Ja znalazłam tego bloga, kiedy postanowiłam założyć konto na stardoll. I to cała historia xD
  Zostań z nami jak najdłużej!

  cat-wercat

  OdpowiedzUsuń
 22. Wspaniale! Ja wpadłam tu po super nagłówku, tym od wieczko6 na zimę. Na jej blogu go zobaczyłam i od tego czasu czytam Uzależnionych. Również i ja pisałam tu jako redaktorka od nowości. Pisanie tu było moim ogromnym marzeniem!

  OdpowiedzUsuń
 23. Gratuluję, i nie dziwię się że jesteś już roczek, ponieważ jesteś świetną administratorką :* Ja na blogu pojawiłam się z własnej woli, gdyż zgłosiłam się do ModnyKotek z prośbą o redagowanie, jak się zgodziła byłam bardzo szczęśliwa, bo bardzo chciałam pisać na takim blogu :* Życzę jej jeszcze dużo dużo sukcesu i cierpliwości, pomysłów w dalszym prowadzeniu bloga :*

  naturalgirl222

  OdpowiedzUsuń
 24. Gratuluję! Rok czasu to dość sporo, życzę Ci dużo sukcesów i abyś nadal pisała tak wspaniałe posty na tym blogu oraz na wiele innych blogach. Ja znalazłam się na tym blogu niedawno jak szukałam jakichś blogów o stardoll na necie i znalazłam właśnie ten. Od razu dodałam się do obserwatorów i prawie codziennie odwiedzam tego bloga i czytam posty, ale niestety nie zawsze komentuje przez moje lenistwo :P Jeszcze raz ogromnie gratuluję i pozdrawiam :)
  agentmonia

  OdpowiedzUsuń
 25. Jak znalazłam się na blogu? Jestem na nim od samego początku. Od czasu kiedy Gosia przeniosła się z SiM'a na swoje śmieci. Na jakiś czas zerwał ogólnie ze stardoll'em, potem wróciłam. Komentowałam, zaglądałam, czytałam... W końcu zostałam redaktorką, jednak wkrótce zostałam 'zwolniona'/odeszłam, co za różnica. Było, nie ma i o. Blog dalej dobrze się trzyma jednak wiadomo, że za panowania Gosi, założycielki, było zupełnie inaczej. Życze Ci, abyś była z nami tu jeszcze trochę, ale tez nie za długo i żeby to nie wpływało na Twoje zycie prywatne.

  OdpowiedzUsuń