sobota, 9 sierpnia 2014

LOTERIA - ZGARNIJ KONTO! ;)Cześć kochani! Dawno nie było niczego z mojej strony. Ostatnio zastanawiałam się nad sensem posiadania dostępu do aż dwunastu kont na stardoll - w tym 7 dmiu zupełnie własnych, a cała reszta to konta pod moją chyba już dożywotnią opieką. Niestety nie mam czasu dla nich wszystkich, a ja nie lubię gdy coś się marnuje.

Do niedawna kont było tylko 11. Nie pamiętam już jak, ale udało odzyskać mi się pewne wiekowe konto.
Nie jest ono szczytem marzeń każdego stardollowicza, ale myślę że komuś może się przydać.


Link do shinekatt

- Konto posiada 27 poziom
- W pokoju obok szafy znajdują się dekoracje do apartamentu które konto posiada
- 9 stron ciuchów i 7 stron akcesorii 
- Na koncie znajduje się pare rzecz z nelly.com i  pet a porter
 - Można znaleźć też starą sukienkę za doładowanie, sukienkę ze starego sklepu DIY, a także BOHO FURVEST z archive.
- Konto miało 2-3razy doładowane superstar. 
- Status pieniężny: 1sd, aktualnie 64sm ale może to ulec zmianie na lepsze lub gorsze :P
- SALON PIĘKNOŚCI: jedna fryzura z akademii, 2 półeczki z akcesoriami do włosów, niewielka ilość kosmetyków.


Posiadanie zapasowego konta jest fajną sprawą, więc chętnie je komuś podaruję.

WARUNKI
 - Oczywiście obserwować UZALEŻNIONYCH 
- Napisać dlaczego chcesz dostać to konto, oraz podać swój nick.
- Miło mi będzie jeśli dodasz się do Tynkaa.blog, jednak nie jest to konieczne.

Oceniać będę nie tylko tekst, ale też stan waszych kont. Będę szczera - chcę dać konto komuś, kto na to zasługuje, będzie o nie dbał, no i  oczywiście nie uczyni z niego emo-plasticzka. :)

Po konkursie podaję osobie hasło, osoba ta musi zmienić hasło i email na własne, a ja już zupełnie nie ingeruję w dalsze losy konta. 


39 komentarzy:

 1. Powodzenia, mam jedno konto od zawsze i tak będzie. c;

  OdpowiedzUsuń
 2. Powodzonka :) Mam już 2 konta wystarczy mi

  OdpowiedzUsuń
 3. Chciałabym to konto, gdyż zbierałambym na nim SD, pomagająć swojemu kontowi.
  AleDeDzula

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 5. Powodzenia wszystki :) Moje konto mi w zupełności wystarcza ;)

  nataliaszelc01

  OdpowiedzUsuń
 6. Życzę wszystkim powodzenia :)
  Mam około 200 "fałszywych" kont, także nie potrzebuję następnego xD

  DancerMarika

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie biorę udziału jednak powodzenia życzę tym osobą które chciałby to konto. Mam nadzieję że dostanie je ktoś kto na nie zasługuje :)

  misskinga0065

  OdpowiedzUsuń
 8. Chciałabym mieć drugie konto, bo na moim już nic wiele nie robię, a chciałabym mieć drugie, żeby po prostu się nim zająć :) na 100% nie zrobiłabym z tego konta emo czy coś, po prostu dbałabym o nie tak samo jak o moje OLKA5961 (wiem nick szału nie ma).

  OdpowiedzUsuń
 9. Chciałabym mieć drugie konto, nie po to by wspomagać moje doczesne konto a po to, by móc jeszcze bardziej rozwinąć skrzydła w świecie stardoll. W grze jestem od 2006 roku, miałam dość długą przerwę, jednak było to związane z stanem zdrowia. Jestem osobą uporządkowaną, która dba o to co ma. Dlatego poświęciłabym drugiemu kontu tyle samo czasu co mojemu aktualnemu, a może i więcej. Konto byłoby również zasilane w sd i ss. Z pewnością nie zamienię doll w emo, gdyż w grze staram się być sobą czyli zwykłą, skromną dziewczyną ;). Na stardoll kryję się pod nickiem Folklora.

  OdpowiedzUsuń
 10. Jak reszta osób również chiałabym mieć drugie konto na stardoll ;)
  Dbałabym o nie tak samo jak o moje aktualne konto. Zapewne doładowywałabym na nim sd i być może superstars(zapwne gdyż konto mi się podoba). Na pewno nie zrobiłabym z twojej doll plastiku ani emo bo sa straszne ;p np te ogromne włosy lub żółty kolor. To chyba wszystko dzieki za danie szansy ;)
  Aktualne konto to karolcia9943

  OdpowiedzUsuń
 11. Powodzenia wszystkim życzę. Mam jedno konto, które mi w zupełności wystarcza, a niestety raczej na drugie nie miałabym czasu.
  cloeilu

  OdpowiedzUsuń
 12. Ja nie potrzebuje tego konta, ale życzę powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
 13. Powodzenia, drugie konto jest mi zbędne :-)

  OdpowiedzUsuń
 14. Myślę, że przydałoby mi się drugie konto na stardoll dlatego, że uczyniłabym je superstar i przełożyłabym sobie starsze rzeczy z tego konta na moje własne:) Nie mówię, że opiekowałbym się tym kontem bo nie jest to prawda - po prostu zależy mi na rzeczach na nim a do mojego jestem tak przywiązana, że nie potrzebuję mieć drugie konto xd


  Klaudyna99111

  OdpowiedzUsuń
 15. Myślę, że przydałoby mi się to konto, ponieważ gdy nabiję na nim wysoki lvl np 40-50 to będę na nim eksperymentować itp. itd. I w razie potrzeby używałabym tego drugiego konta do głosowania, dawania serduszek i wielu, wielu innych rzeczy.


  Ania_Miszcz

  OdpowiedzUsuń
 16. Życzę powodzenia osobom, którym na prawdę na tym zależy.

  OdpowiedzUsuń
 17. Myślę, że powinnam posiadać to konto, ponieważ interesuję się stardoll'em od dawna. Na pewno połączyłam to konto z moim facebook'iem i bym tam zarabiała. Nie zrobię z niej żadnej plastikowej i emo lali. Takie konto to skarb, nie wiem czemu je oddajesz, ale sądzę, że nim się zaopiekuję. Dużo osób się 'uwzięło' (bez obrazy) na to konto i nie mam większych szans je otrzymać, ale się zgłaszam. Wracając do tematu. Nie będę nakładać na nią '3 tony tapety' (makijażu) jak inne właścicielki doll. Możesz nie mieć do mnie zaufanie w kwestii konta, bo nie jestem bardzo aktywna na blogu i nie komentuję nowych kolekcji wyborów dnia, tylko biorę udziały w konkursach :) Oczywiście oprócz stardoll interesuję się też moviestarplanet i My super style, ale da się utrzymać 3 gry. Na stardoll też mam swoje drugie zapasowe konto od koleżanki. Naprawdę. Mieć takie konto to prawdziwy skarb, i ja się o tym już przekonałam. Kiedyś nie byłam aktywna na stardoll ponad 2 miesiące z powodu braku komputera, ale zostało to zmienione dzięki laptopowi <3 . Wszystkie moje koleżanki porzuciły stardoll, bo mówią, że głupio jest zarabiać na levelach. Także otrzymałam te 2 konta jako zapasowe, bo teraz sobie o nich pomyślałam i się właśnie zalogowałam :) Fajnie tak jest, bo moja koleżanka była rolaty i na jej kocie zostało dużo SD i SM (4 konto od koleżanki), ale początek tych wakacji był dla niej bardzo nudny i oddałam jej do rozpoczęcia roku szkolnego to konto. To tyle
  Nina248

  OdpowiedzUsuń
 18. Nie potrzebuję dodatkowego konta. Mam jakieś tam inne, ale na nie nie wchodzę. Powodzenia!

  _YuukiCross_

  OdpowiedzUsuń
 19. Chciałabym posiadać drugie konto na stardoll, ponieważ jestem osobą systematyczną. Dla drugiego konta (jeśli będę miała taką okazję), postaram się poświęcać tyle czasu ile poświęcam mojemu kontu. Wchodziłabym na niego, gdy tylko miałabym czas. Co do sd i ss, nie wiem czy będę doładowywać (nie będę kłamać), po prostu mam teraz ważniejsze wydatki, ale mam nadzieję, że to nie będzie miało wpływu na Twoją decyzję. Znajdę inne sposoby na zarabianie sd, np.Dogry. Na stardoll znajduję się pod nickiem katniss-ne, robię raczej skromne, eleganckie i dziewczęce stylizacje. Nie zrobię z tego konta, jak napisałaś ''emo-plasticzka'', będę starała się aby konto się rozwijało i zdobywało większe poziomy. Jeśli dasz mi szansę, obiecuję, że jej nie zmarnuję.
  katniss-ne

  OdpowiedzUsuń
 20. Zgłaszam się! :) (CudneOczka)

  Co prawda posiadam już jedno konto, włożyłam w nie masę pracy, czasu, pieniędzy i zaangażowania. Stardoll od zawsze był częścią mojego wirtualnego życia, od dawna na nim przesiaduję, tworzę i w jakiś sposób się rozwijam. Aczkolwiek takie "zapasowe" konto, strasznie by mi się przydało. Jestem systematyczną osobą, dbałabym o nie tak jakby od zawsze było moje. Możliwe, że w jakiś sposób sprawiłabym, że byłoby rozpoznawalne i cenione przez innych użytkowników. Czasami doładowałabym członkostwo Superstar, chociaż nie ukrywam, że mam inne wydatki i czasami szkoda mi wydawać pieniądze na pikselowe pieniążki. Najważniejsze jest to, żeby o nie dbać i nie pozwolić aby "zarosło" kurzem.
  Sama nie wiem, co ja tutaj napisałam. Mam nadzieję, że pozytywnie rozpatrzysz moje zgłoszenie :)

  OdpowiedzUsuń
 21. Ja jak bym je wygrała dałabym je mojej młodszej siostrze :)
  agentmonia

  OdpowiedzUsuń
 22. Życzę powodzenia, mi konto się nie przyda ;)

  OdpowiedzUsuń
 23. Chciałabym Twoje konto, ponieważ na pewno mi się przyda w trudnych/kryzysowych sytuacjach mojego konta. :D Zadbam o ładny wygląd oraz zarobione sm, również czasami będę mogła doładować ss.
  GlamNikita1000

  OdpowiedzUsuń
 24. Zgłaszam się! :) Posiadanie dodatkowego konta to zawsze dobry pomysł, np. w kryzysowych sytuacjach. Bardzo lubię robić stylizacje i apartament - konto zawsze będzie aktywne i zadbane. Nowemu kontu zawsze będę mogła poświęcać czas, w taki sam sposób jak staremu.

  OdpowiedzUsuń
 25. Ja podziękuję, życzę powodzenia :).
  anska2002

  OdpowiedzUsuń
 26. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 27. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 28. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 29. Powodzenia innym! Narazie nie potrzebuje 2 konta.
  Massepaain

  OdpowiedzUsuń
 30. Powodzenia innym, bym się zgłosiła, ale nie mam szans
  kadaer010

  OdpowiedzUsuń
 31. Potrzebuje konto ale wolałabym sama na nie zapracowac

  gabrysiaslysz

  OdpowiedzUsuń
 32. Zgłaszam się. Chętnie bym zajęła się kontem :) Gdyż gdy nastąpi do kradzieży konta zawsze może się przydać.
  Misiullaa

  OdpowiedzUsuń
 33. Bardzo chciałabym to konto ponieważ chciałabym zacząć od początku na nowo. Bym miała 2 konta , bym się oby dwoma zajmowała .
  malutkacandy

  OdpowiedzUsuń
 34. Chciałabym wygrać to konto, ponieważ uważam, że dodatkowe konto jest bardzo przydatne ;) Zawsze może się przydać w trudnych chwilach mojego konta ;))
  carli_28

  OdpowiedzUsuń
 35. Chciałabym dostać to konto, ponieważ jest wspaniałe. Pomimo tak niskiego levelu jest bardzo zadbane i ładne. Kocham stardoll , więc często ładuje Superstar I Stardolary, temu kontu by nie zabrakło stardolarów ;) Jeśli chodzi o styl mojej doll to jest różny :)
  Juleczek05

  OdpowiedzUsuń