wtorek, 1 lipca 2014

Missoni Home Tribute

Do Starplazy niedawno doszło Missoni Home Tribute. Dostawa obejmuje trzy piętra mebli. Ceny wahają się między 8-58 sd. Uważam, że meble są bardzo dobrze wykonane, kupię kilka rzeczy.

Co myślicie o nowej dostawie?17 komentarzy:

 1. Dostawa jest dość ciekawa, meble wyglądają dobrze. Kupię kilka rzeczy na pewno.

  OdpowiedzUsuń
 2. Kolekcja jest świetna, tyle wzorków, sprawiają że meble nie są nudne. Uwielbiam oryginalne rzeczy, ta dostawa się do nich zalicza, ja nie dekoruję apartamentu, więc nic nie kupię i zaoszczędzę trochę sd :)

  DancerMarika

  OdpowiedzUsuń
 3. Kolejny Tribute... Za dużo tych dostaw, nie mam juz na nie kasy. Dostawa jest ładna, meble maja bardzo ciekawe wzory, szczególnie kanapy. Ja jednak nic nie kupie, bo nie urządzam apartamentu.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jakoś nic nie wpadło mi w oko. To dobrze, bo nic nie kupię, a powoli zaczyna widać dno, w moim stardollowym portfelu.

  OdpowiedzUsuń
 5. Jest kilka ładnych mebli, lecz ceny są kosmiczne. Raczej nic nie kupie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo mi się podoba, aczkolwiek nic nie kupię.

  OdpowiedzUsuń
 7. Nic nie kupię, nie inwestuje w meble ;)
  ojtyja

  OdpowiedzUsuń
 8. Rzeczy są bardzo ciekawe i dostawa mi się podoba. Jednak ostatni napływ pięknych Tribute sprawił, że mój portfel stardollowy jest pusty.
  Dlatego z przykrością nic nie kupuję :(

  Folklora

  OdpowiedzUsuń
 9. Rzeczy są ładnie wykonane, ale ponieważ ją niezbyt przykładam się do dekorowania apartamentu , to nic nie kupię. Poza tym ich ceny są kosmiczne... Poza tym taki kolorowy styl apartamentu niezbyt do mnie przemawia. Zdecydowanie bardziej podobają mi się stonowane kolory... W apartamentach.

  Amara0122

  OdpowiedzUsuń
 10. Rzeczy są świetnie wykonane, całkiem dobrze się prezentują. Ja jednak nie zajmuję się dekoracją apartamentu, więc ich nie kupię.

  OdpowiedzUsuń
 11. Nic nie kupię za sd na pewno.

  OdpowiedzUsuń
 12. Może coś kupię, jeśli bardzo mi się to spodoba. :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Zazwyczaj nie inwestuję w meble, z tej kolekcji chciałabym kupić dwie rzeczy, ale niestety Dior Tribute zrobił swoje i wyczyścił moje konto, więc na następne zakupy będę musiała trochę poczekać ;)

  nataliaszelc01

  OdpowiedzUsuń
 14. Nic nie kupię, za drogo.

  Alaamiss2012

  OdpowiedzUsuń