czwartek, 5 czerwca 2014

Konkurs

Administratorzy ogłosili konkurs, w którym do wygrania są prawdziwe nagrody! Wszystkie trzy zaprojektowane są przez światowej sławy projektanta Marca Jacobsa!  Laureat pierwszego miejsca otrzyma ekskluzywną torebkę, drugie i trzecie miejsce również zgarną nagrody, co prawda drobniejsze, ale z pewnością tak samo piękne. W celu odbioru nagrody administracja skontaktuje się ze szczęśliwymi zwycięzcami. Konkurs jest skierowany tylko dla osób ze statusem SuperStar i Royalty, dodatkowo do poniedziałku musimy dokonać zakupu wirtualnej waluty. Samym sednem będzie zaprojektowanie scenerii ukazującej nasz pomysł na torebkę. Osobiście myślę, że konkurs jest świetny, ale przebrnięcie do zwycięstwa przez tylu uczestników będzie nie lada zadaniem.
Weźmiecie udział w konkursie?


22 komentarze:

 1. Jestem ss, ale kolejne doładowanie? Sama nie wiem, bo i tak pewnie nie wygram.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie jestem ss, a zresztą szansę że ktoś z Polski wygra są małe

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie wezmę udziału, ale konkurs jest ciekawy :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie wezmę udziału, nagrody z pewnością będą cudne :* Zresztą .. I tak nie umiem robić scenerii :P

  Alaamiss2012

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie jestem ss, więc nie wezmę udziału. ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Moje zgłoszenie jest wysłane, jednak było tak na szybko i nie związane z tematem :)
  Nie wygram, ale czekam na wyniki :)

  DancerMarika

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie będę się zgłaszać . Napewno nie wygram , ponieważ jest wiele uczestników :/

  OdpowiedzUsuń
 8. Szkoda ze jest to dla ss ale specjalnie to zrobili adminowie zeby nas zachecic do zakupu ss nei opłaca się chcą mieć poprostu wiecej kasy !! i tak mozesz wydac na s a nei wygrasz tego nie kupie anii ss ani nei biore udzilu w tym konkursie . I tak mamy bardzo małe szanse na wygranie któejś z tej rzeczy .

  gabrysiaslysz

  OdpowiedzUsuń
 9. Ten konkurs jest naprawde świetny, anagrody cudowne. Niestety nie zgłoszę się z nie jednego powodu. Pierwszym jest to, że nie posiadam ani jednego statusu jak narazie, drugim jest to że nie lubię robić scenerii. Zapewne zgłosi się dużo osób co obniża szanse.

  nataliaszelc01

  OdpowiedzUsuń
 10. Nie jestem ani Royalyty, ani ss.

  cat-wercat

  OdpowiedzUsuń
 11. Może wezmę udział, ale na nic nie liczę. Świetne nagrody.

  OdpowiedzUsuń
 12. Scenerie to nie moje klimaty, niee :/
  PanCiastko

  OdpowiedzUsuń
 13. Nie mam najmniejszych szans na wygraną, a szkoda bo torebka jest po prostu cudowna ;))

  OdpowiedzUsuń
 14. Aktualnie nie mam ss, a tam jak wspominają dziewczyny wyżej, szanse na wygraną są znikome, dlatego nie wykupię ss, aby wziąć udział. Aczkolwiek nie da się ukryć, że nagrody są świetne.

  OdpowiedzUsuń
 15. Takie świetne i drogie nagrody, że to aż nieprawdopodobne. Myślę, że to może być po prostu jakaś ściema z naciągnięciem nas na wydawanie kasy, ale kto tam wie. Nawet nie będę próbować i tak wygra solara z brzydką scenerię. Jak zawsze :)

  OdpowiedzUsuń
 16. Nagrody są świetnie. Marze o takiej torebeczce♥ Mam royalty ale też uważam, że to może być nieprawdą , a jeśli nie, to moje szanse na wygraną są znikome. Nie umiem robić scenerii.

  OdpowiedzUsuń