środa, 7 maja 2014

Wiadomość

Na nasze skrzynki w bardzo szybkim tempie dostarczono wiadomość, zawierającą reklamę najnowszej kolekcji Callie's Picks inspirowanej stylem boho. Doll wygląda całkiem naturalnie, choć muszę przyznać, że jedyną rzeczą wyglądającą tu sztucznie, są zbyt jasne usta. Pozostała część reklamy bardzo mi się podoba - zarówno prosty krajobraz, napisy, jak i stylizacja przypadły mi do gustu. 
Co o niej sądzicie? Zachęca do zakupów?


27 komentarzy:

  1. Reklama bardzo mi się podoba. Świetnie została wykonana. Jedyne do czego można się przyczepić to usta ale doll jest bardzo ładna.
    ojtyja

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo ładna reklama. Podoba mi się tło ,to mi się najbardziej rzuciło w oczy - lubię takie :) Jeżeli chodzi o doll to gdyby zdjąć z niej ten naszyjnik i dac inny kolor ust - byłoby o wiele lepiej ,ale doll bardoz ładna :) Reklama zachęca do zakupów.

    nataliaszelc01

    OdpowiedzUsuń
  3. Świetna, zachęca do zakupów.

    OdpowiedzUsuń
  4. Bardzo ładna reklama. Przypomina mi się upalne lato. Tło wygląda jak by ktoś nałożył na nie jakiś fajny filtr, a palmy przypominają mi Hollywood/Los Angeles. Usta powinne być troszkę ciemniejsze ale jedna z moich ulubionych reklam ;)

    OdpowiedzUsuń
  5. Tło łądne, lalka nie koniecznie, ale zachęca.

    OdpowiedzUsuń
  6. Bardzo ładne, jest prawie idealna :)

    OdpowiedzUsuń
  7. Bardzo fajna, nawet ta fryzura wygląda ładnie, mimo że na innych wygląda okropnie...Podoba mi się ;>
    karo45623Love1

    OdpowiedzUsuń
  8. Ładna reklama tylko nie pasują mi te usta

    OdpowiedzUsuń
  9. Reklama bardzo mi sie podoba, szczególnie piękne tło.

    OdpowiedzUsuń
  10. Reklama przypadła mi do gustu . Bardzo ciekawie wygląda . Widać tu styl boho i wszystko ogólnie jest ładne . Reklama zachęca do zakupów .
    iskrat

    OdpowiedzUsuń
  11. Kojarzy mi się z latem, wakacjami i amerykańskimi wybrzeżami. Reklama jakoś szczególnie mi się nie podoba, ale nie jest najgorsza.

    OdpowiedzUsuń
  12. Ładna. Zachęca. Tylko właśnie nie usta nie są za najlepsze.

    OdpowiedzUsuń
  13. Nie pasuje mi tylko kształt twarzy doll.

    cat-wercat

    OdpowiedzUsuń
  14. Śliczna reklama! Przyznam szczerze, że w kwestii reklam admini się już 'wyrobili', bo wychodzą im naprawdę ładne. Może i usta wyglądają sztucznie, ale można im to darować ;)
    Kasia2001B

    OdpowiedzUsuń
  15. Ładna, oddaje klimat kolekcji :)

    OdpowiedzUsuń
  16. Bardzo ładna reklama, bardzo ładne tło oddaje klimat kolekcji. Starannie wykonana, doll jest bardzo ładna, ale faktycznie usta mogłyby być ciemniejsze-strasznie rzucają się w oczy. Strój doll jest bardzo ładny i jak najbardziej naszyjnik bardzo pasuje, gdyby nie on reklama byłaby pusta, takie odnoszę wrażenie. Jak najbardziej reklama zachęca do zakupów i jest to jedna z moich ulubionych reklam :)
    katniss-ne

    OdpowiedzUsuń
  17. Bardzo spodobała mi się ta reklama. Fajny klimat, taki ciepły, spokojny. Doll faktycznie gdyby nie usta wyglądałaby lepiej. Stylizacja nie do końca mi się podoba, to nie moje klimaty, ale reklama sama w sobie jak najbardziej zachęca do odwiedzenia sklepu i zrobienia zakupów. Jedna z lepszych reklam w ostatnim czasie ;) Przyciąga wzrok i miło się na nią patrzy ;)

    OdpowiedzUsuń
  18. ja sądze że reklama jest bardzołądnie i starannie wykonanna przez admionów admiowie sie postarali jedynie jak móisz usta sprawiają dziwny wygląd dziewczymny klimat mozna powiedziec tai pustynny jest miły i bardzo chce sie zajrzec do tego sklepu noi tak zrobiłam noi doll jest w tyym klimacie ubrana wygląda na to ze ciuchy sa łądne i przyciągają taki wazmny element tej reklamy

    gabrysiaslysz

    OdpowiedzUsuń
  19. Reklama bardzo mi się podoba ;)) Jest po prostu wspaniała <3

    OdpowiedzUsuń
  20. Reklama jest śliczna, nie to co to kolekcja. Gdyby doll byłaby inaczej ubrana byłoby jeszcze lepiej. Mimo to jest ładna i doceniam pracę grafików.


    _YuukiCross_

    OdpowiedzUsuń
  21. Najbardziej podobają mi się włosy dollki ! <3 Booskie. Poza tym lalka jest ogólnie śliczna, reklama jest bardzo przyjemna, oddaje klimat i zachęca do zakupów.

    pati-lol

    OdpowiedzUsuń
  22. Reklama jest bardzo ładna, wyjątkowo im wyszła. :)

    OdpowiedzUsuń
  23. fajna reklama, ale i tak nic nie kupię, ponieważ nie podoba mi się ta kolekcja :D

    naturalgirl222

    OdpowiedzUsuń
  24. Jak tylko zdobędę kasiorę, to wykupię pół kolekcji ^_^

    xXVampireeXx..

    OdpowiedzUsuń
  25. Jedyne co mi się nie podoba w tej reklamie to kolor ust, który nie pasuje do tej karnacji. Klimacik jest :)

    OdpowiedzUsuń