środa, 14 maja 2014

Reklama

Na nasze skrzynki pocztowe administratorzy dostarczyli wiadomość reklamującą najnowszą kolekcję w sklepie Riviera. Uważam, że reklama jest dopracowana w najdrobniejszych szczegółach: od ładnie wykonanej doll aż po nietypowy filtr. Zachęca do zakupów, jak i cieszy oko.
Podoba Wam się reklama? Planujecie zakupy w Rivierze?


25 komentarzy:

 1. Doll nie potrzebuje tych naszyjników, bez nich byłoby lepiej.

  OdpowiedzUsuń
 2. Reklama jest taka sobie. Doll wygląda dość dziwnie z tą biżuterią. najbardziej udane jest tło.

  ala1998_abra

  OdpowiedzUsuń
 3. Podoba mi się nawet twarz doll, ale biżuterii jest tu znacznie za dużo.

  OdpowiedzUsuń
 4. Reklama nie zachwyca. Doll mi się podoba. Dla mnie, zdecydowanie za dużo dodatków. To wygląda tandetnie. Gorzej jest z tłem. Tło samo w sobie jest ładne ale ten filtr okropny. Wygląda jakby zdjęcie było rozmazane i robione na odwal. Planuje zakupy w tym sklepie bo dostawa jest fajna.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nareszcie jakaś ładna doll, a co do reklamy to średnia

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo mi się podoba twarz doll :) Jest śliczna. Równiez uważam, że nie potrzebuje tyle biżuterii. Okulary i wianuszek są oczywiście bardoz ładne, ale ten naszyjnik i bransoletkę zdjełabym. Filtr jest bardzo ładny i to egzotyczne tło... bardoz ładna reklama i zachęca do zakupów !

  nataliaszelc01

  OdpowiedzUsuń
 7. Reklama jest bardzo ładna ... a doll cudowna :3

  OdpowiedzUsuń
 8. Reklama bardzo mi sie podoba. Doll wygląda fajnie, a cała wiadomość dobrze oddaje wakacyjny klimat kolekcji. Mnie zdecydowanie zachęciła do zakupów.

  OdpowiedzUsuń
 9. Wg mnie, ta fryzura nie pasuje do tej doll.

  cat-wercat

  OdpowiedzUsuń
 10. Bardzo ładna, zachęca do zakupu. Jak zobaczyłam tą ładną doll i te cudowne rzeczy od razu poszłam do Riviery. Jestem zadowolona
  karo45623Love1

  OdpowiedzUsuń
 11. Bardzo mi się podoba ta reklama. Zachęca do zakupów, fajnie oddaje nastrój kolekcji, jest klimatyczna. I do tego bardzo dobrze wykonana :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Jak dla mnie reklama do najlepszych nie należy, nie podoba mi się tło. Twarz samej doll jest ok, ale moim zdaniem za dużo ma na sobie dodatków:okulary, bransoletki, wianek, naszyjniki, kolczyki... Trochę tego dużo wygląda to brzydko.
  katniss-ne

  OdpowiedzUsuń
 13. Doll jest za bardzo obfieszona tym wszystkim. Filtr jest dość dziwny, wygląda jakby ktoś wylał na zdjęcie wode a potem je suszył. Tło jest typowe dla tego rodzaju sklepu. Reklama mnie nie zachwyca. Strasznie ją zniszczyli tym filtrem. Jednak planuję tam zakupy, bo dostawa całkiem fajna.
  AlexisDjament

  OdpowiedzUsuń
 14. Doll ma za dużo dodatków i dziwną twarz. Mogli użyć innego filtru. Bardziej spodobałaby mi się reklama, która całkowicie oddaje letni klimat.  _YuukiCross_

  OdpowiedzUsuń
 15. Śliczna reklama. Bardzo ładne kolory. Mnie ona zachęciła do odwiedzenia sklepu.

  OdpowiedzUsuń
 16. Reklama jest bardzo, ładna podoba mi się. :)
  ojtyja

  OdpowiedzUsuń
 17. Ładna reklama, zachęca do zakupów.

  OdpowiedzUsuń
 18. Reklama zachęca do kupna kilku rzeczy. Mi się bardzo podoba ta góra od bikini i chyba pomyślę o jej zakupie. Już dobrze, że admini robię ciuchy i dodatki na lato. Bliżej wakacje <3 Mi się podoba bardzo.

  agaci123

  OdpowiedzUsuń
 19. Reklama zdecydowanie zachęca ;)) Osobiście bardzo mnie urzekła, aż poczułam wakacje <3

  OdpowiedzUsuń
 20. Według mnie nie jest najgorsza, ale mogliby zrzucić z doll te naszyjniki, kolczyki i pare innych ozdób. Jest wakacyjna i ładne ma tło, ale nie zachęciła mnie. Daję jej 6/10.
  Kasia2001Bq

  OdpowiedzUsuń
 21. Reklama mi się spodobała, czuć już lato, choć pogoda za oknem brzydka ;-;

  OdpowiedzUsuń
 22. Reklama jest taka sobie. Nie najlepsza.

  SolKlaudia70083

  OdpowiedzUsuń