poniedziałek, 12 maja 2014

Nowy Hot Buys

Przed chwilą w starplazie zagościł nowy Hot Buys,  możemy go nabyć w sklepie Rio za 18sd. Sukienka niestety nie trafiła w mój gust, przede wszystkim nie podobają mi się kolorowe zygzaki, przez które ubranie wydaje się tandetne oraz nieprzemyślane przez grafików. Ponadto fason również pozostawia wiele do życzenia. 
A Wam jak się podoba? Zamierzacie w nią zainwestować?


27 komentarzy:

 1. Ma świetny krój, ale kolory zbyt krzykliwe.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie podoba mi się, totalnie nie mój styl.

  OdpowiedzUsuń
 3. Zobaczę jak leży na doll ale raczej nie kupię.

  OdpowiedzUsuń
 4. Zobaczę jak wygląda na doll.

  OdpowiedzUsuń
 5. U mnie to jest tak, wzór jakoś szczególnie mnie nie zachwycił. Nie lubię tego typu deseni, zdecydowanie bardziej lubię zwykłe, gładkie, klasyczne ubrania. Na mojej doll nie wygląda najgorzej, szczerze mówiąc nawet całkiem ok. Ale teraz pozostaje jeszcze kwestia ceny, która mnie osobiście nie zachęca do zakupu. Jak na razie sukienka trafi na listę życzeń, a co dalej zobaczymy ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Fajny krój ale ułożenie tych wzorów jest słabe. Ta sukienka na mojej doll, nie wygląda tak strasznie. Cena 18 sd dla mnie to nie tak dużo, a sukienka może się przydać do wielu stylizacji. Pasuje do mojej doll. Tak jak wyżej, zagości na razie w liście życzeń ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Na początku wydawało mi się, że sukienka jest bardzo ładna, natomiast potem poraziły mnie te kolory i zygzaki. Położenie tych wzorków jest beznadziejne, nie podobają mi się takie i sukienka również wygląda z nimi tandetnie. Na doll to również nie prezentuje się wspaniale. Wydaje mi się, że te wzory trochę poszerzają doll. Ogólnie krój ładny i mi się podoba. Odpycha mnie trochę cena. Myślę, że 18 sd to nie jest mało i ta sukienka nie jest tyle warta. Szczerze, gdyby sukienka kosztowała 10 sd to prawdopodobnie również nie kupiłabym jej, ponieważ co tu dużo pisać - po prostu mi się nie podoba.

  nataliaszelc01

  OdpowiedzUsuń
 8. A mnie się dość podoba i bardzo fajnie się prezentuje na lalce. Bardzo chciałabym ją mieć, ale cena pozostawia wiele do życzenia.

  pati-lol

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie podoba mi się a poza tym jest bardzo droga

  OdpowiedzUsuń
 10. Mi się podoba ;) Szkoda tylko, że taka droga :/

  OdpowiedzUsuń
 11. Z jednej strony raz podobają mi się te wzorki, raz nie. Pewnie nie kupię, chociaż ma w sobie urok
  karo45623Love1

  OdpowiedzUsuń
 12. Mnie się bardzo podoba. Co prawda fason do najlepszych nie należy, ale myślę, że dobry blezer da fajnie połączenie z tą sukienką. Oczywiście sukienka wyląduje w mojej szafie c:

  OdpowiedzUsuń
 13. Bardzo ładny krój, wzór nie jest najgorszy, chociaż ładniejsza byłaby bez tych zygzaków, tylko np. cała biała albo cała czarna. Ogólnie pozostawia sobie wiele do życzenia, więc nie zagości w mojej szafie.
  Kasia2001B

  OdpowiedzUsuń
 14. Sukienka nie jest w moim guście, nie podoba mi się szczególnie ułożenie wzorków. Wolę klasyczne sukienki. W tej nie podobają mi się kolory, całość moim zdaniem wygląda strasznie tandetnie. Jedyne co mogę dobrego powiedzieć na jej temat, że krój jest całkiem, całkiem. Wzorki mogłyby zostać ułożone w jedną stronę. A do tego cena 18 sd, jak dla mnie to bardzo dużo jak na taką sukienkę.
  katniss-ne

  OdpowiedzUsuń
 15. Za kolorowy. Lepszy byłby czarny lub srebrny. Albo pomarańczowy ^^

  cat-wercat

  OdpowiedzUsuń
 16. Nie podoba mi się, nie mój styl.
  ojtyja

  OdpowiedzUsuń
 17. Wygląda jak pisanka, chyba się admini lekko spóźnili z dodaniem tego hb

  OdpowiedzUsuń
 18. Sukienka nie przypadła mi do gustu. Krój jest nawet fajny, ale wzory na sukience i ich kolory nie podobają mi sie. Cena jest wysoka, wiec raczej jej nie kupię.

  OdpowiedzUsuń
 19. Jak dla mnie średnia, do tego strasznie droga.

  OdpowiedzUsuń
 20. Według mnie sukienka jest ładnie wykonana, ale cena za wysoka.


  _YuukiCross_

  OdpowiedzUsuń
 21. Nie podoba mi się, nie kupie.

  OdpowiedzUsuń
 22. Nie trafiła w mój gust :)

  SolKlaudia70083

  OdpowiedzUsuń
 23. Sukienka mi się nie spodobała, ale też jakoś strasznie brzydka nie jest :) Mimo to nie zainwestuję w nią, nie mam ani pieniędzy, ani pomysłu na nią.

  OdpowiedzUsuń
 24. Nie kupię jej, nie podoba mi się

  OdpowiedzUsuń