sobota, 26 kwietnia 2014

Wiadomość

W naszych skrzynkach pocztowych możemy znaleźć wiadomość informującą nas o najnowszej kolekcji Millionaire Mansion. Mi się nie podoba. Uważam, że mało pokazuje, a doll w pewnym stopniu przeraża kiedy na nią patrzę. Nie zachęca do zakupów.
Co myślicie? Zachęciła Was do zakupów?

26 komentarzy:

 1. Fajna reklama, ma ładną doll :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ładna, ale trochę zwykła. No i reklama już wczoraj się pojawiła :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Reklama mi się nie podoba. Tło jest ładne ale doll jest okropna a zwłaszcza jej twarz. Mnie admini przez tą reklamę nie zachęcają do odwiedzenia tego sklepu.

  OdpowiedzUsuń
 4. Moim zdaniem, za duża uwaga jest zwrócona na doll - jest śliczna, nie przeczę, ale rzeczywiście trochę przeraża...Reklama już pojawiła się trochę wcześniej, wczoraj chyba.
  karo45623Love1

  OdpowiedzUsuń
 5. Reklama jest ładna, ale jakoś specjalnie nie zachęca do zakupów.


  lalka13party

  OdpowiedzUsuń
 6. Doll jest ładna ,ale jednak usunęłabym ją z tej reklamy i na jej miejsce stawiła jakieś fajne meble. Reklama mimo to jest ładna ,podoba mi się , moją uwagę zwróciły schody :) Jak najbardziej zachęca do zakupów w tym sklepie.

  nataliaszelc01

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie zachęca do zakupów, ale doll jest ładna.

  OdpowiedzUsuń
 8. Doll jest ładna i ogólnie reklama również . Troszkę zachęca do zakupów , trochę nie . Ja nic nie kupiłam :)
  iskrat

  OdpowiedzUsuń
 9. Ładna reklama i doll. Ale brakuje czegoś, co by mnie na prawdę do kupienia dekoracji, w tym właśnie sklepie. Doll nie współgra z tłem i to mi się tutaj nie podoba. Na tło admini powinni dać jakiś filtr, coś co zachęcałoby do zakupów. Średnio zachęca do zakupu ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Reklama bardziej skupia się na dollce i jej ubraniach, niż na meblach. Zachęcałaby, gdyby była to reklama ciuchów, a nie mebli.
  Niciia02

  OdpowiedzUsuń
 11. Reklama jest bardzo ładna. Szczególnie spodobało mi się tło, szkoda, że jest tak słabo wyeksponowane. Całą uwagę niestety przykuwa dollka, która w ogóle nie pasuje do nowej kolekcji. Jej ubiór w ogóle nie wskazuje, że reklamowane są bardzo eleganckie i gustowne meble, co najwyżej pomyślałabym, że promuje Nelly.com. Całość jest bardzo ładna, estetycznie wykonana i jest na czym oko zawiesić - szkoda tylko, że tą rzeczą jest doll :)
  DzikaNaomi

  OdpowiedzUsuń
 12. To hipnotyzujące spojrzenie widziałam już na reklamie LE, admini mogliby nie korzystać z archiwów, tylko wymyślić coś nowego, a nie tylko zmieniać fryzurę modelce :/

  OdpowiedzUsuń
 13. Fajna reklama i fajna doll.
  AgnesMagnes99

  OdpowiedzUsuń
 14. Mnie się bardzo podoba dollka na reklama, a całość prezentuje się bardzo przyjemnie, korzystnie. W moim odczuciu reklama zachęca.

  pati-lol

  OdpowiedzUsuń
 15. Tło jest bardzo ładne, ale nie rozumiem po co tam jest ta doll ? I to jeszcze taka duża, że wygląda jakby nie była to reklama sklepu z meblami tylko reklama ubrań tych co doll ma na sobie..

  OdpowiedzUsuń
 16. Reklama nie jest zła, zakupy i tam zrobię, więc nie musiała mnie szczególnie zachęcać ;)

  OdpowiedzUsuń
 17. Reklama bardzo ładna ;)) Doll świetnie kontrastuje z tłem ;))

  OdpowiedzUsuń
 18. Całkiem ładna reklama! Zachęca do zakupów!

  OdpowiedzUsuń