sobota, 12 kwietnia 2014

Nowy Hot Buys: Gold Chains Bag

Do Starplazy zawitał nowy Hot Buys. Dziś jest to czarna torebka ze złotym łańcuchem, zarzucona na ramię. Znajdziemy ją w sklepie RIO. Aby ją nabyć, musimy wydać 12sd. Według mnie jest całkiem ciekawa. Rzadko kiedy możemy spotkać się z takim ułożeniem - zarzucenie torebki na ramię było dobrym pomysłem, który sprawi, że torebka doda stylizacji nieco nonszalancji. Do wykonania nie mogę się jakoś specjalnie przyczepić, gdyż nie jest ono najgorsze. 
Podoba Wam się nowy HB? Kupicie?


27 komentarzy:

 1. Noo elegancka :3 Raczej się skuszę.

  pati-lol

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie podoba mi się wykonanie, nie kupię.

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam mieszane uczucia, zastanowię się jeszcze.
  ojtyja

  OdpowiedzUsuń
 4. Torebka jest bardzo ładna i ciekawa :) To pierwszy kwietniowy Hot Buys, który mi się spodobał. Jest świetnie wykonany, podoba mi się pomysł dodania złotego łańcucha do torebki. Jedynym minusem jest to, że jest odrobinę za płaska. Mimo to myślę, że warto wydać te 12 sd na tą torebkę :)

  SolKlaudia70083

  OdpowiedzUsuń
 5. Torebka jest bardzo ładna i świetnie wykonana. Zakochałam się w niej na pierwszy rzut oka. Przyda się w każdej stylizacja począwszy od eleganckiej do nawet takiej zwykłej. Sądzę, że 12 SD na nią nie jest dużo i przyda się w każdym momencie kiedy tworzymy stylizację. Sądzę jak komentarz wyżej. Torebka jest za płaska. Jednak więcej jest plusów niż minusów!.

  OdpowiedzUsuń
 6. Torebka jest dosyć ładna, ale raczej jej nie kupię.

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie przekonuje mnie do siebie, nie kupię ;\

  OdpowiedzUsuń
 8. Torebka podoba mi sie. Ma ładne kolory i jest fajnie wykonana, ale trochę dziwnie leży na lalce. Jeszcze nie wiem czy ja kupie.

  OdpowiedzUsuń
 9. Bardzo ciekawa, zastanowię się nad kupnem.
  Niciia02

  OdpowiedzUsuń
 10. Przyda się do eleganckich stylizacji. Ma nietypowy krój. Zawiera śliczne złocenia. Może kupię :)
  lolicza123

  OdpowiedzUsuń
 11. Nieco, że fajny pomysł zarzucenia torebki na ramię to jeszcze sama w sobie jest śliczna :) na pewno znajdę na nią miejsce! Kupię.

  karo45623Love1

  OdpowiedzUsuń
 12. Sprawdzę jak leży na doll. Możliwe, że się skuszę .

  OdpowiedzUsuń
 13. Myślę, że 12sd to mało kasy na kupienie tak pięknej i eleganckiej torebki. Bardzo podoba mi się pomysł, z tym że wygląda jak zarzucona na plecy, a nie tak zwykle. Podoba mi się dodanie łańcuchu jako element dekoracji. Krój wygląda niby tak jak u najzwyklejszej torebki, ale ten artykuł ma w sobie coś czarującego. Myślę, że w moich oszczędnościach znajdzie się 12sd na zakup tej torebki.

  sisi3305

  OdpowiedzUsuń
 14. śliczna, muszę ją kupić, jak tylko uzbieram. :')

  OdpowiedzUsuń
 15. Zgadzam się z tym ,że to najlepszy hot buys w kwietniu. Torebka jest świetnie wykonana. Podoba mi się to ,że nie jest taka jak wszyskie ,na stardoll nie widziałam jeszcze toreb zarzuconych na ramię. Fajny pomysł , cena jest całkiem okey , myślę ,że nie jest za duża i nie jest za tania. Jest w sam raz. Już mam pomysł na stylizację *.* Napewno przyda się do nie jednej oraz napewno ją zakupię.

  nataliaszelc01

  OdpowiedzUsuń
 16. Ciekawa , ale na lalce wygląda dziwnie . Zastanowię się nad kupnem ;)
  iskrat

  OdpowiedzUsuń
 17. Jak na razie nie widzę żadnego zastosowania tej torebki. Muszę się jeszcze zastanowić nad jej zakupem.

  OdpowiedzUsuń
 18. Śliczna. Ten złoty łańcuszek dodaje uroku. To jedna z nielicznych, o ile nie jedyna zarzucona na ramię, co bardzo mi się podoba.


  _YuukiCross_

  OdpowiedzUsuń
 19. Kupiłabym, gdyby łańcuszek był srebrny.
  Daje: 9,5/10

  cat-wercat

  OdpowiedzUsuń
 20. Dosyć ładna , ale 12 stardollars to lekka przesada jak na torebkę .
  dominiika-10

  OdpowiedzUsuń
 21. W zapowiedzi kwietniowych Hot Buys prawie jej nie dostrzegłam, trochę mi ona umknęła. Kiedy weszła do Starplazy zaczęłam swój zachwyt na jej temat. Mało spotykana rzecz na Stardoll, chodzi mi tu o takie zarzucenie jej na doll. Wykonanie bez zarzutów, naprawdę bardzo mi się ona podoba, a do tego jakościowo tania :) Jeszcze dzisiaj ją zakupię.

  OdpowiedzUsuń