poniedziałek, 10 marca 2014

Zapowiedź nowej kolekcji PPQ

Na oficjalnym instagramie Stardoll pojawiła się wiadomość informująca nas o nowej jutrzejszej kolekcji PPQ. Jestem ciekawa jak będą wyglądały te ubrania, gdyż widząc ten obrazek nie jestem do nich zbytnio przekonana.
Czekacie? Co sądzicie o tym sklepie?27 komentarzy:

 1. hm.. ciekawe..podoba mi się ta maxi spódnica
  klarunka86

  OdpowiedzUsuń
 2. Raczej nic nie kupię, nie przepadam za tym sklepem ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja tak szczerze mówiąc nie lubię tej kolekcji - już patrząc na ten obrazek... nie przypada mi do gustu. Raczej nie kupię :):):)

  SolKlaudia70083

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie przepadam za PPQ, ale może będzie coś ciekawego :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Spódnica mistrzowska, ale top nie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Poczekamy, zobaczymy.
  AgnesMagnes99

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie czekam na te dostawę, nie mam ani jednego Stardoll'ara. Uważam, że te dostawy do PPQ są zbyt często. Mogliby dodać nową kolekcją np. do Decades, a nie tylko PPQ.

  OdpowiedzUsuń
 8. Znowu nowa kolekcja ..? Czekam ..
  iskrat

  OdpowiedzUsuń
 9. Miętowa spódnica będzie moja :3.

  pati-lol

  OdpowiedzUsuń
 10. Fajnie, że admini znów szykują dla nas nową kolekcję PPQ, ale ucieszyłabym się bardziej gdyby była to kolekcja do jakiegoś innego sklepu, w którym od dawna nie pojawiały się nowości. Jestem ciekawa jak będzie prezentować się nowa kolekcja, bo ostatnia to według mnie totalny niewypał. Po tym obrazku na razie możemy spodziewać się tego samego. Nie pozostało nam nic innego jak czekanie na pojawienie się kolekcji w starplazie.
  Niciia02

  OdpowiedzUsuń
 11. Szczerze mówiąc, jestem lekko przerażona wyglądem tej bluzki. To już jest high high high fashion. Ogółem nie przepadam za PPQ, to strasznie udziwniony sklep, wszystko jest takie groteskowe, a za nową dostawą również szaleć nie będę. Nowe kolekcje w PPQ pojawiają się zbyt często, admini powinni pomyśleć o innych sklepach, w wielu już od dawna świeci pustkami. Szkoda, że skupiają się tylko na tych "droższych".

  OdpowiedzUsuń
 12. Bardzo podoba mi się spódnica, ma ładny kolorek i jest fajnie wykonana. Gorzej niestety z bluzką. To futerko psuja cały wygląd. Buty są nawet okej. Zobaczymy jak reszta kolekcji :3


  _YuukiCross_

  OdpowiedzUsuń
 13. Ostatnie kolekcje niezbyt mi się podobały. Przestałam lubić PPQ choć kiedyś był to jeden z tych lepszych sklepów.

  OdpowiedzUsuń
 14. I admini znów chcą dać nam po kieszeniach :) osobiście nie przepadam zbytnio za tym sklepem, zdarzają się w nim jakieś pojedyncze perełki ale raczej nie planuję większych zakupów choć nigdy nic nie wiadomo. Bluzka, jaką ma doll na zapowiedzi raczej nie zachęca, przynajmniej mnie :P

  OdpowiedzUsuń
 15. Nie lubię tego sklepu. Dlatego kolekcja jest mi obojętna.

  OdpowiedzUsuń
 16. Znów kolejna dostawa do PPQ. Może będzie ciekawa:) Spódnica jest nawet ładna, ale nwm czy ją kupię zależy od ceny :)
  karolcia9943

  OdpowiedzUsuń
 17. Jak zwykle nie mam kasy :c
  Sandi1200

  OdpowiedzUsuń
 18. PPQ nie jest moim ulubionym sklepem, więc jakoś nieszczególnie czekam :)

  OdpowiedzUsuń