piątek, 7 marca 2014

Wiadomość

Na naszych skrzynkach pocztowych pojawiła się reklama najnowszej kolekcji Nelly.com. Czegoś takiego jeszcze nie widziałam! Przypomina mi trochę realną kartkę z katalogu z ubraniami, chodzi mi o podanie cen, nazw ubrań i ich ułożenia na obrazku. Reklama bardzo przypadła mi do gustu. Tło wygląda przepięknie, utrzymane w stonowanych, może nieco miejskich barwach.
Co o niej sądzicie? Zachęca do zrobienia zakupów?


25 komentarzy:

 1. Bardzo ładna reklama. Administracja miała bardzo fajny pomysł i go dobrze zrealizowała.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nigdy nie widziałam takiej reklamy, bardzo fajny pomysł, dobrze wykonana ;)
  ojtyja

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetna reklama, zdecydowanie zachęca do zajrzenia do sklepu!

  OdpowiedzUsuń
 4. Reklama podoba mi się. Ma ładne tło. Jednak plakietki z cenami mogłyby być wszędzie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Reklama mi się bardzo podoba taka zwyczajna, a ma coś w sobie zasługuje na TAK. Admini ostatnio wzięli się w garść z reklamami :DD
  klaudi20013

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetna, reklama, jak i sam jej pomysł. Mi również przypomina realną kartkę z katalogu. Bardzo ładnie się ona prezentuje, kojarzy mi się z czymś miejskim. Widocznie, żeby reklama nam się spodobała, nie trzeba jakiejś różowej dollki z uśmiechem jakby miała reklamować pastę do zębów, tylko czegoś prostego, a zarazem ładnego. Reklama mnie bardzo zachęciła do zakupów i myślę, że nie tylko mnie. Jestem zaskoczona, że admini bardziej przykładają się do reklam.
  Niciia02

  OdpowiedzUsuń
 7. Podoba mi się ;) Naprawdę przypadła mi do gustu ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Jak tak teraz patrzę, to ta reklama rzeczywiście przypomina kartkę z katalogu, położenie ciuchów jest świetne, tło o stonowanych barwach doskonałe! Szkoda tylko, że Admini nie pomyśleli nad tym, aby nazwy ubrania i ich cenę podać do każdego z ciuchów. Mim to reklama bardzo zachęca do zakupów.

  OdpowiedzUsuń
 9. Mi też właśnie reklama się podoba! To chyba pierwsza reklama, w której admini przedstawiają ubrania wraz z metką, ale super! :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Pomysł na reklamę - genialny. Bardzo, bardzo, bardzo, bardzo, bardzo, bardzo mi się podoba :) Nareszcie można poznać ceny niektórych ubrań zanim się wejdzie do Starplazy i zobaczyć jak orientacyjnie się prezentują.
  Dla kogoś dla kogo to nie są wysokie ceny, na pewno zachęci do zakupu.

  OdpowiedzUsuń
 11. Reklama jest zachwycająca. Oglądając ją mam wrażenie jakbym przeglądała jakieś pismo z modą.
  AgnesMagnes99

  OdpowiedzUsuń
 12. Reklama jest naprawdę świetna i genialnie zrealizowana. Czuję się jakbym przeglądała jakąś stronę z katalogu. Wykonanie jest bardzo dobre, co do strony graficznej nie mam żadnych zastrzeżeń. Przedstawione ubrania są ładne, choć w kolekcji znajdziemy lepsze :) Reklama zachęca do zakupów, a najbardziej do zakupu kurteczki.

  OdpowiedzUsuń
 13. Bardzo zachęcająca reklama, jest idealna , nic dodać nic ująć. Konkrety w dobrym wykonaniu.

  pati-lol

  OdpowiedzUsuń
 14. niestety nie jestem zachwycona nową reklamą, moim zdaniem kilka wcześniejszych było lepszych i bardziej przemyślanych. Choć były minimalistyczne można było nimi naprawdę nacieszyć oko a tutaj po prostu admini powklejali na tło kilka ciuszków z nowej kolekcji i dodali obok nich ceny. Choć zabieg z cenami mi się bardzo podoba i powinien gościć częściej to reszta jak dla mnie do poprawki ;)

  OdpowiedzUsuń
 15. Ogólnie fajna reklama, tylko ceny trochę psują krajobraz xP
  klarunka86

  OdpowiedzUsuń
 16. Super jest. No i użyli tutaj mojej wymarzonej czapki...

  cat-wercat

  OdpowiedzUsuń
 17. Bardzo ładna reklama. Prosta, ale zachęca do zakupów.


  _YuukiCross_

  OdpowiedzUsuń
 18. Bardzo ładna reklama ! Admini się postarali ;3
  iskrat

  OdpowiedzUsuń
 19. oryginalna reklama :)

  ala1998_abra

  OdpowiedzUsuń