środa, 5 marca 2014

Wiadomość

Na nasze skrzynki admini rozesłali reklamę najnowszej kolekcji Bonjour Bizou. Wiadomość jest zachowana w pastelowych barwach, co czyni ją delikatną. Reklama przypadła mi do gustu i z pewnością zachęca mnie do zakupów.
Co o niej sądzicie? Kupicie coś?22 komentarze:

 1. Super reklama, jedna z najlepszych. Tak jak napisałaś kolory są utrzymane w pastelowych barwach co czyni ją lepszą. Mnie zachęca do odwiedzenia tego sklepu :D.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo mi się podoba, utrzymana w lekkich kolorach czyli takich jak lubię :DD
  klaudi20013

  OdpowiedzUsuń
 3. ładna reklama, fajnie prezentuje kolekcję
  klarunka86

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajna reklama. Bardzo ładne delikatne kolory.

  OdpowiedzUsuń
 5. Reklama jest bardzo ładna. Ubrania są w ciekawy sposób przedstawione. Pastelowe kolory są śliczne. Zdecydowanie zachęciła mnie do zakupu.

  OdpowiedzUsuń
 6. Reklama jest przejrzysta, dobrze wykonana pod względem graficznym. Kolory super. Podoba mi się, oczywiście zachęta ;)
  ojtyja

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo mi się podoba, kolory świetne.

  OdpowiedzUsuń
 8. Postarali się.Zachęca do zakupów.

  OdpowiedzUsuń
 9. O. Mój. Boże. Jaka piękna! Fantastyczna, rewelacyjna i fenomenalna! Kolorowe tło bardzo mi się podoba, naprawdę, reklama jedna z najlepszych.

  OdpowiedzUsuń
 10. Mi się podoba. Bardzo ładna. Super kolory.
  AgnesMagnes99

  OdpowiedzUsuń
 11. Świetna reklama ;) Bardzo mi się podoba ;) Z pewnością zachęca do zakupów ;) Tym bardziej, że ta kolekcja jest bardzo udana ;)

  OdpowiedzUsuń
 12. Zobaczyłam ją zanim weszłam do Sp i bardzo mi się spodobała. Kolory są naprawdę śliczne i to one od razu przykuły moją uwagę. Tym razem graficy się postarali :) Choć reklama nie musiała mnie nawet zachęcać do zakupu, bo od razu wiedziałam, że coś będzie fajnego ♥

  OdpowiedzUsuń
 13. ostatnio reklamy tworzone przez adminów naprawdę się poprawiły! Ta według mnie jest naprawdę cudowna! Kocham pastelowe kolory i ten lekki minimalizm zdecydowanie bardziej zachęca do zakupów bardziej niż niektóre poprzednie reklamy, na których były dollki. Podoba mi się też, że zmienili logo na kolor biały, przez co bardziej wtapia się w kolorystykę - admini nie często zmieniają ten aspekt :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Reklama jest świetna i należy do najlepszych jak do tej pory. Jest ładna, utrzymana w pastelowych kolorach (jak większość osób napisało xd), bardzo zachęca do zakupów, jest w niej nie wiele elementów, a bardzo zachęca. Podoba mi się, że admini nie wcisnęli tu kolejnej dollki która reklamuje pastę do zębów, zazwyczaj były one brzydkie i przez to reklammy były jakieś takie dziwne i nie zbyt zachęcały do zakupów. Ostatnio zauważyłam, że stardollowi graficy bardziej przykładają się do reklam i to duży plus dla stardolla.
  Niciia02

  OdpowiedzUsuń
 15. Wiadomość jest niesamowita. Ciekawy pomysł i dobre wykonanie.

  OdpowiedzUsuń
 16. Reklama jest śliczna, zresztą jak większość ostatnio. Prosta, dużo pokazuje. Naprawdę zachęca do zakupów.


  _YuukiCross_

  OdpowiedzUsuń
 17. Świetne rzeczy i reklama jest śliczna . Nareszcie ładna reklama :)
  iskrat

  OdpowiedzUsuń