poniedziałek, 10 marca 2014

Stylizacja Weekendu #14: Wyniki

Wyniki Stylizacji Weekendu: Mad Men Style
Szczegóły głosowania znajdziecie TUTAJ.

Zwycięzcą zostaje:
Gratuluję! Otrzymujesz 60sd.


Wyróżnienia trafiaj do:


Gratuluję, otrzymujecie po 20sd.

Po nagrody zgłoście się na konto oliwcia_paris w ciągu 24h,
inaczej Wasze nagrody przepadną. Pamiętajcie o innych atrakcjach bloga Uzależnieni!

33 komentarze:

 1. To już druga zwycięska praca, która została przerobiona. Muszę od przyszłego tygodnia postarać się z fotoszopem, to zobaczymy, jak mi wyjdzie, haha :D A tak, to gratulacje.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jaruś, to przerobienie nie jest niczym, czego nie mógłby zrobić w paintcie każdy. Prostowanie nóg jest na porządku dziennym, a moja praca różniła się tym że "wyciągnęłam" ręce na spódnice - to kwestia zrobienia drugiego screena. To naprawdę bardzo proste.
   Każdą z prac wykonuję starannie i się do niej przykładam. Każdą wykonuję pod tematykę konkretnego konkursu. Zgłaszam się tylko wtedy, gdy uznam, że zrobiłam pracę, która w pełni mnie satysfakcjonuje. Za każdym razem traktuję udział w tym konkursie jak zabawę, nie wyścig po złoto olimpijskie.
   I o każdej z prac czytam, że dostałam się po znajomości. Czuję się wtedy jak skończony debil i jest mi po ludzku przykro.
   W tym konkursie zagłosowało na mnie 30 osób. Nie było w tym mojego głosu, nigdy na siebie nie głosuję, bo uważam, że to nie przystoi. Miałam już przyjemność wygrać ten konkurs, więc wolę zagłosować na kogoś innego.
   I teraz meridum: bardzo niefajna jest Twoja postawa, wedle której każdy, kto wygrywa ten konkurs, zrobił to fartem, mniej lub bardziej kantując i manipulując - a to dlatego, że praca została przerobiona graficznie, a to dlatego, że był ktoś fajniejszy, a to dlatego, że praca do bani, a to dlatego, że nie lubisz tej osoby. Obrażasz tym samym autora stylizacji i osoby, które na stylizację głosowały. Każdą pracę, która wygrała i nie jest w Twoim guście, krytykujesz i degradujesz, z dziką radością podjudzając do tego innych. Człowieku, ogarnij się - to nie jest policzek i osobista zniewaga, że nie zająłeś podium, ale zabawa. Jeśli ktoś wygrywa konkurs daną stylizacją, pozwól mu się z tego cieszyć. Zobacz, że bycie miłym dla ludzi też może być ok. Tymczasem ja po zakwalifikowaniu się do ankiety za każdym razem mam nadzieję, że wygra ktoś inny, bo jeśli to będę ja, posypie się krytyka, w tym głównie z Twoich ust. Dlaczego i po co? Nie wiem.
   Bez cienia ironii powiem, że jeśli w przyszłotygodniowym konkursie (czy też w jakimkolwiek innym) zobaczę Twoją pracę i spodoba mi się najbardziej, możesz liczyć na mój głos. A jeśli uważasz, że bez przerobienia graficznego nie da rady, z chęcią Ci pomogę w zakresie painta, bo na photoshopie się nie znam.

   Dziękuję serdecznie każdej z 30 osób, które na mnie zagłosowały! Naprawdę bardzo się cieszę, że spodobała się Wam moja stylizacja:)

   Usuń
 2. Gratuluję wszystkim :):):)

  SolKlaudia70083

  OdpowiedzUsuń
 3. super! wygrał mój faworyt :) gratuluję serdecznie wszystkim, moim zdaniem wszystkie stylizacje były świetne :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulacje! Wszystkie zasłużyłyście na nagrody! ;)
  klarunka86

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję ! :) Moja faworytka otrzymała wyróżnienie :) Stylizacje są rewelacyjne. :3

  pati-lol

  OdpowiedzUsuń
 6. wygrała osoba, na którą głosowałam, dlatego gratuluję :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo ładne stylizacje. Ja niestety nie miałam pomysłu.

  szalonatylkoja1

  OdpowiedzUsuń
 8. Gratuluję, przynajmniej tym razem byłam w ankiecie :))
  klaudi20013

  OdpowiedzUsuń
 9. Ja głosowałam na Yukimi, jej praca spodobała mi się najbardziej. Świetna kolorystyka i makijaż :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Gratuluję ! Zasłużyłaś :)
  iskrat

  OdpowiedzUsuń
 11. Gratuluję! Ja osobiście głosowałam na pracę Yukimi, ponieważ najbardziej mi się spodobała, a nie dla tego, że ręce są inaczej przestawione. A pozostałym osobom również gratuluję, nawet jeśli się tutaj nie pojawiły. ;)
  Niciia02

  OdpowiedzUsuń
 12. Ja głosowałam na inną pracę, ale muszę przyznać, że podium bardzo zasłużone! Zwycięska stylizacja jest genialna, nawet twarz świetnie pasuje do ubioru (no, może prócz tęczowych brwi :)). Temat był bardzo trudny, więc tym bardziej gratuluję wszystkim, którzy unieśli ciężar zadania. Świetna robota!

  OdpowiedzUsuń
 13. Gratuluję, ładne prace. :)

  OdpowiedzUsuń
 14. moja faworytka nie dostała nawet wyróżnienia :<
  gratulacje zwycięzcom

  B.E.A.T.K.A

  OdpowiedzUsuń
 15. Gratuluję. Niestety moja faworytka nie wygrała i nie dostała wyróżnienia :c.

  OdpowiedzUsuń
 16. Yuikimi kocham cię:)Masz świetne stylizacje:)

  OdpowiedzUsuń
 17. śliczna stylizacja zasłużyłaś sobie :)
  (szczerze mówiąc to ja bym nawet w paincie nóg wyprostować nie umiała )
  Gratulacje!!!
  karolcia9943

  OdpowiedzUsuń