poniedziałek, 3 marca 2014

Stylizacja Weekendu #13: Wyniki

Wyniki Stylizacji Weekendu: Red Carpet: The Oscars!
Szczegóły głosowania znajdziecie TUTAJ.

Zwycięzcą zostaje:
Gratuluję! Otrzymujesz 60sd.


Wyróżnienia trafiaj do:


Gratuluję, otrzymujecie po 20sd.

Po nagrody zgłoście się na konto oliwcia_paris w ciągu 24h,
inaczej Wasze nagrody przepadną. Pamiętajcie o innych atrakcjach bloga Uzależnieni!


50 komentarzy:

 1. To chyba jakiś kiepski żart. Zwycięska praca w ogóle nie zasłużyła na 1 miejsce. Magdusia miała o niebo lepszą stylizację i oryginalniejszą, więc tylko gratuluję osobom, którzy dostali wyróżnienie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się, moim zdaniem wygrała tylko dlatego, że ma duże zdolności graficzne ale takie jest MOJE ZDANIE.
   klaudi20013

   Usuń
  2. Zgadzam się z Klaudi20013. Dziewczyna wygrała tylko dlatego, że inni nie mają zdolności graficznych, a do tego ma mało oryginalną stylizację. Wg mnie, nieco za prostą jak na I miejsce.

   Usuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 3. 3 głosy, haha! Albo fani Bjork, albo ludzie z poczuciem humoru - dziękuję magicznej trójcy! Gratuluję też autorom wyróżnionych prac, bardzo mi się podobają, mój głos powędrował na jedno z nich:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ostatnia praca była stanowczo najlepsza.
  Gratulację.

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję wszystkim, choć nie głosowałam na zwycięską pracę.

  OdpowiedzUsuń
 6. Zwycięska praca nie zasłużyła na 1 miejsce , jakaś bluzka , nowa spódnica z nogami i torebka... Zrobiła sobie tylko grafike nóg , rąk i cienia i dzięki temu wygrała? Wyróżnienia to przynajmniej coś ... moim zdaniem powinna wygrać Magdusia500 . Przynajmniej jest to stylizacja z pomysłem .... Gratuluję ....
  iskrat

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To by wygrać trzeba założyć bluzkę spódnicę i torebkę? ://
   klaudi20013

   Usuń
 7. Nie sądzę, aby zwycięska praca zasłużyła na I miejsce, gdyż uważam, że jest zbyt prosta, a osoba ta dodatkowo przerobiła graficznie swoją lalkę, co nie powinno mieć miejsca, gdyż daje to nierówne szanse-nie wszyscy to potrafią. Ja zagłosowałam na Jarus55, ale podobało mi się wiele stylizacji, także Magdusi500, xxemowaxx, praca yukimi też była bardzo ciekawa... W każdym razie uważam, że wyróżnione prace są lepsze od zwycięskiej.

  OdpowiedzUsuń
 8. Głosowałam na inną pracę, zwycięska wygrała pewnie głównie dzięki obróbce graficznej, bo sama stylizacja nie jest wybitna.

  OdpowiedzUsuń
 9. Mi się podoba zwycięska praca, nie dzięki przeróbce graficznej, ale za tą prostotę. Magdusia też ma fajną stylizację jak i koleżanka obok, ale vgnails bardziej zasłużyła na wygraną.

  OdpowiedzUsuń
 10. Głosowałam na zwycięską pracę i myślę, że zasłużyła na wygraną :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Gratuluję, lecz ja głosowałam na Magdusię :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Gratulacje! Wygrana jak najbardziej zasłużona, tak samo jak wyróżnienia.

  OdpowiedzUsuń
 13. Nie głosowałam na żadną z tych prac, bo nawet mi się nie podobają. W 1 miejscu jest jedynie super wykonana pod względem graficznym. Ja głosowałam na inną pracę i była to jedyna ,która mi się podobała i idealnie pasowała do tematu. :3
  Mimo to gratuluję.. nagród.

  pati-lol

  OdpowiedzUsuń
 14. Gratulacje. Moja faworytka niestety nie wygrała i nie dostała też wyróżnienia,ale widać,że są lepsi:).

  OdpowiedzUsuń
 15. Według mnie praca, która wygrała nie powinna była się wogóle dostać do ankiety, ponieważ jest przerobiona graficznie. Wyróżnienia też średnio mi się podobają.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W regulaminie nie ma niczego o przeróbkach graficznych. Nie mam nic przeciwko temu, żeby takie prace też brały udział w konkursie, zwłaszcza, jeżeli są wykonane umiejętnie i estetycznie.

   Usuń
  2. Jeśli mam być szczera, to żadna z tych prac nie zachwyca. Owszem ładne, ale moim zdaniem zbyt proste i mało oryginalne.
   Co do tematu obróbek graficznych - ja uważam, że powinny być zakazane. Logiczne jest przecież, że dobrze zrobiona grafika odwraca w pewnym stopniu uwagę od stylizacji i przez to wiele głosów idzie na "ładny obrazek", a nie na ładny strój :)
   ....Yellow....

   Usuń
 16. glosowalam na Magdusie, ale gratuluje.

  OdpowiedzUsuń
 17. Śmiech na sali, wygrała przeróbką, nie stylizacją.

  OdpowiedzUsuń
 18. Clap! Clap! gratki!
  klarunka86

  OdpowiedzUsuń
 19. Tak właśnie głosowałam, gratulację ;)
  ojtyja

  OdpowiedzUsuń
 20. Przeróbki graficzne wszędzie. I wcale nie chodzi tylko o ten cień.

  OdpowiedzUsuń
 21. Gratuluję wszystkim, choć bardziej chyba podobają mi się prace z wyróżnienia.

  OdpowiedzUsuń
 22. A mi się podobają wszystkie trzy stylizacje, są bardzo pomysłowe i zdecydowanie zasługują na nagrody. Zwycięska kreacja byłaby równie dobra bez tych przeróbek, a głosów zebrała aż tyle, bo jest najprzyjemniejsza dla oka. Nie ma w niej elementu, który może się nie podobać (no chyba, że ktoś ma uczulenie nie duże przeróbki). Z mojej strony serdeczne gratulacje dla wszystkich uczestniczek, również dla tych, które dostały się do ankiety. Rywalizacja była bardzo wyrównana :)

  OdpowiedzUsuń
 23. To była moja faworytka , na nią właśnie głosowałam, nie zgadzam się z innymi dollkami ja tu widze tylko cień, dla mnie prace były w równym poziomie, praca jest bardzo ladna i jak dla mnie zasłużyła, myśle,że dollki wyróżnione też zasłużyły, mają bardzo ładne prace , no i oczywiście
  GrAtUlUjE ♥
  sandra11185

  OdpowiedzUsuń
 24. Gratuluję,ale zgadzam się z jarusem.

  OdpowiedzUsuń
 25. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 26. Komedia! Zwycięska praca jest bardzo przeciętna. Jestem pewna, że gdyby była ona bez jakiejkolwiek obróbki graficznej wcale nie dostała by się do ankiety.
  Z pewnością praca Hibiskuska, na którą głosowałam, czy też Magdusi były DUŻO lepsze.

  OdpowiedzUsuń
 27. To teraz ja się wypowiem. Na początku bardzo dziękuję za wszelkie głosy oddane na mnie. A teraz przejdę do sedna mojego wywodu. Otóż, praca, która zwyciężyła jest jaka jest, nie mi to oceniać w sumie, ale ktoś na nią głosował. I należy to uszanować, bez względu na to, czy podoba Wam się to, czy też nie. Zwyciężyła, czyli demokratycznie zdobyła większość. Tak więc proszę Was oszczędźcie krytyki, bo nie na tym rzecz polega. Czemu dzisiaj nikt nie potrafi cieszyć się z sukcesu innych, a jedynie namiętnie krytykować na każdym kroku? Postawcie się w sytuacji tej dziewczyny. Jak byście poczuli się, gdybyście przeczytali takie opinie na temat swojej stylizacji? Z pewnością większości z Was zrobiłoby się zwyczajnie przykro, bo nie każdy jest na tyle silny psychicznie by znieść wszelkiego rodzaju ubliżenia, krytykę itd. Także odrobiny empatii życzę Wszystkim i umiejętności cieszenia się z sukcesu innych :) A i byłabym zapomniała. Nie piszcie, że moja stylizacja była lepsza, bo widocznie nie była. Otrzymałam wyróżnienie z czego jestem również zadowolona, może nawet bardziej niż z wygranej, bo to mi pokazuje, że wciąż muszę się uczyć i udoskonalać moje stylizacje. Na tym polega nabywanie doświadczenia. Osobiście gratuluję autorce zwycięskiej stylizacji (podziwiam za zdolności graficzne i zazdroszczę, w pozytywnym tego słowa znaczeniu) i pozostałym osobom, które trafiły do ankiety, oraz tym, którzy się zgłosili, bo dzięki temu rozwijacie się i dążycie do jakiegoś tam celu. Szkoda tylko, że nie każdy potrafi zauważyć fakt, że samo zgłoszenie i włożenie wysiłku w wykonanie stylizacji jest już zwycięstwem, małym, ale jest :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po to są komentarze ,żeby komentować. Boże, przecież nie zawsze musimy być zadowoleni z tego kto wygrał.

   Usuń
  2. Boże, ale chyba ktoś na tą pracę zagłosować musiał? I spójrz jaką przewagą wygrała :)

   Usuń
  3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  4. @Magdusia500: Like it!

   Usuń
  5. No i dobrze, ale ci co za nią nie głosowali mają prawo się wypowiedzieć i nikomu nic do tego. Każdy może wyrazić swoje zdanie , nie zawsze musi być ono zgodne z innymi.

   Usuń
 28. Mi tam się podobają te trzy stylizacje, były najlepsze ze wszystkich. Ja głosowałam na zwycięzką pracę, nie ze względu na to, że jest w niej wprowadzona obróbka graficzna, lecz to, że jest prosta, a zarazem ładna, przecież piękno tkwi w prostocie. Pozostałe dwie prace są rówież świetne i nie dziwię się, że zostały wyróżnione. Po przeczytaniu komenntarzy trochę czuję, że niektóre osoby są nietolerancyjne. Jest tu wiele komentarzy w których piszecie, że zwycięzka praca na to nie zasługuje, ja się tutaj nie zgadzam. Jednak ktoś na tą pracę głosował i dlatego wygrała, należy się z tym pogodzić, a nie naskakiwać, że wygrała tylko dzięki obróbce graficznej. Mi to by raczej smutno było gdybym była posiadaczką zwycięzkiej pracy... W regulaminie nie ma żadnego zakazu wprowadzania obróbek, więc nie widzę problemu. Koniec tego, zapomniałabym pogratulować dziewczynom, a więc gratuluję wam serdecznie! ;)
  Niciia02

  OdpowiedzUsuń
 29. A ja głosowałam na wygraną stylizację, mi się podoba :)

  OdpowiedzUsuń