niedziela, 30 marca 2014

Stardollowe talenty

Witajcie kochani! 
Mam dla Was dobrą wiadomość, dział który jakiś czas temu prowadziłam znów wraca pod moją opiekę. Jeśli napotkaliście się na utalentowanych użytkowników to możecie napisać mi ich nicki w komentarzach lub na privie. Mile widziane nieodkryte talenty! 

Postanowiłam pokazać Wam apartament niejakiej Baby-Lulu36, użytkowniczka pochodzi z Hiszpanii, jednak obecnie mieszka w USA. Ma na swoim koncie masę osiągnięć, nie tylko została kilkakrotnie CG, ale także nieraz otrzymała miano najlepszego albumu, projektu oraz scenerii. Można jedynie pozazdrościć! 

Wracając do jej apartamentu- co na pierwszy rzut oka widać? Przepych, przepych i jeszcze raz przepych, czasem aż przytłaczający. Pomieszczenie, w którym znajduje się najwięcej elementów zawiera w sobie ponad 240 artykułów! Szczerze mówiąc mam wątpliwości czy cały mój apartament ma aż tyle rzeczy. Mimo tak wielu elementów każdy pokój jest bardzo przemyślany, wszystko do sobie pasuje pod względem kolorystycznym i nie tylko. Każde pomieszczenie zabiera nas w zupełnie inny klimat! Możemy znaleźć się na zaśnieżonym skwerku a chwilę potem na tropikalnym tarasie nieopodal palmy. 

*Mogłabym bez wahania wymienić swój pokój na poniższą sypialnię!


Co o niej sądzicie? Znacie jakieś utalentowane osoby?

25 komentarzy:

 1. Matko jakie ładne. W życiu nie chciałoby mi się tyle bawić, żeby wyszło takie cudo...Brak cierpliwości, niestety. Szkoda mi też by było sd na takie apartamenty, wolę lepsze ciuchy i dodatki, niż pokoje. Widać, że każdy z tych pokojów pochłonął ogromną ilość czasu, którego mi brak! :( każdy oceniam 5/5

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetny apartament. Ja nie mam zdolności dekorowania pomieszczeń na sd. Wielkie brawa. Zazdroszczę.

  OdpowiedzUsuń
 3. Super ! Dziewczyna ma naprawdę wielki talent do dekorowania wnętrz. Ma świetne wyczucie stylu ,super dobiera dodatki. Skupia się na małych detalach i dzięki temu te wszystkie pokoje są takie cudowne :) Najbardziej mi się podoba to ,że tych mebli jest tak dużo ,a mimo wszytsko to nie przeszkadza ,mały pokój wydaje się tak ogromny. Napewno tworzyła te pokoje mnóstwo czasu i wydała na niego sporą ilość sd i sm ,ma niezwykły talent. Nie znam żadnej tkaiej osoby.

  nataliaszelc01

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziewczyna ma wielki talent! Nie jeden użytkownik na pewno jej zazdrości!

  OdpowiedzUsuń
 5. Jejku, jest to niewyobrażalne, że można urządzić tak swój apartament. Świetne pomysły, zazdroszczę!
  ojtyja

  OdpowiedzUsuń
 6. Jeju, jaki ludzie mają niezwykły talent. Te apartamenty wyglądają jak kupione!.Można faktycznie jej pozazdrościć Znam parę takich osób - kami151 lub Izabelach. One mają też niezwykły talent!. .

  OdpowiedzUsuń
 7. *.* ja też taki chce!!
  klarunka86

  OdpowiedzUsuń
 8. Jeju, jakie świetne. Zakochałam się w dwóch ostatnich. c;
  Niciia02

  OdpowiedzUsuń
 9. Świetne wnętrza! Ma wielki talent! ♥

  OdpowiedzUsuń
 10. Jeju, jakie piękne wnętrza :) Bardzo mi się podobają. Są starannie wykonane i widać że były bardzo czasochłonne. Ma wielki talent do dekoracji wnętrz.
  aga...11

  OdpowiedzUsuń
 11. Cudowne wnętrza, zachwycają oko.

  OdpowiedzUsuń
 12. Jakie boskie pokoje! Matko, jaki talent!


  _YuukiCross_

  OdpowiedzUsuń
 13. Jej jakie cudowne! Ma wielki, nie - wielki to mało powiedziane, ma OGROMNY talent! :)

  SolKlaudia70083

  OdpowiedzUsuń
 14. Po prostu brak słów <3 Gratuluję talentu ;)))

  OdpowiedzUsuń
 15. Cudowwwne apartamenty♥ Świetny talent! :)

  OdpowiedzUsuń
 16. Apartament jest cudny . Pokoje są świetne . Zazdroszczę talentu ;**
  iskrat

  OdpowiedzUsuń
 17. Wow, genialne pokoje! Mnie szkoda sd na to :(

  OdpowiedzUsuń
 18. Świetny apartament! Jest pewien talent o którym tutaj nic nie było. A jest nim Weronikao99. Robi świetne stylizacje i ma piękny apartament!

  cat-wercat

  OdpowiedzUsuń
 19. Cudowny apartament.Bardzo wielki talent :)

  OdpowiedzUsuń