niedziela, 9 marca 2014

Przepraszam...

Kochani, muszę Was po raz kolejny rozczarować. Akademia dzisiaj się nie pojawi, niestety. Obecnie pracuję nad aktualnościami na blogu, aby jakoś tętniło. Musicie mnie zrozumieć. Na asku zadajecie pytania i stawiacie zarzuty, że "Na blogu nudno, oliwcia zrób coś!", "Kiedy akademia, oliwcia dodaj!", "Zróbcie jakiś konkurs!", "redaktorki nie piszą", "kiedy wyniki na komentatora". Wychodzę z siebie i staję obok, aktualnie proszę się zwycięzców ostatniej loterii, aby poodbierali nagrody, bo naprawdę superstar kończy mi się dzisiaj, a chcę żeby każdy otrzymał, to co mu się należy. 

Akademia nie pojawi się dziś, nie pojawiła się wczoraj, nie pojawiła się w tym tygodniu z logicznych przyczyn. Też muszę jeść, spać, żyć, mam obowiązki domowe, jeśli chcę zjeść, to muszę ugotować, to naprawdę bardzo oczywiste. Poza tym chodzę do szkoły, klasa maturalna. Nie myślcie sobie, że zwlekam z Akademią, bo nie mam nagród, bo nie mam pomysłów, bo mi się nie chce. Obiecałam ocenić wszystkie zgłoszenia, których jest ponad 80 i to nie na zasadzie tak nie, odpadasz, tylko co źle, co dobrze.
Poza tym, nie ma ModnegoKotka, więc nadzoruję sama. Chciałam dodać jakieś zadanie z Firmy Uzależnieni, bo też ucichło. Cały czas nawiązuję kontakt w sprawie nagłówka, odpowiadam na pytania, pracuję nad stylizacjami, artykułami... Proszę o wyrozumiałość. Aktualnie jestem nadzorcą, redaktorem i sprzątaczką...

35 komentarzy:

 1. Rozumiem cię Kofi,nie denerwuj się.W końcu masz maturę,więc musisz się uczyć.Ludzie dajcie Kofeinkowi trochę czasu.Możemy poczekć.I tak cię podziwiam:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Trudno, Kofi :) Rozumiem cię. Każdy ma obowiązki, nie tylko stardoll i blog :)
  A matura to nie przelewki :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Rozumiem cie .... Musisz się uczyć , spać itp. Masz własne życie .. i tak cie podziwiam że znajdujesz czas na bloga.
  iskrat

  OdpowiedzUsuń
 4. Spokojnie, masz życie własne i mi się podoba to, że je stawiasz na pierwszym miejscu! Należy Ci się odpoczynek. I tak Cię podziwiam, ja nie mam nic ważnego na głowie w internecie a też mi brakuje czasu. Trzymam kciuki za szkołę i życie prywatne, nie przejmuj się niczym.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie ogarniam, przecież blog tętni życiem. Przecież wiadomo, że Oliwia nie siedzi przed komputerem 24h na dobę i ma też prywatne sprawy. Ludzie trochę cierpliwości ;d

  OdpowiedzUsuń
 6. nic się nie stało, ;-*
  klarunka86

  OdpowiedzUsuń
 7. Oj tam, nic się nie stało ;). Będziemy cierpliwi, w końcu przecież się doczekamy.
  W każdym razie jestem serduchem razem z Tobą ♥

  OdpowiedzUsuń
 8. Przecież warto trochę poczekać :))
  klaudi20013

  OdpowiedzUsuń
 9. Rozumiem, spokojnie, rozumiem ;)

  cat-wercat

  OdpowiedzUsuń
 10. Nie martw się nic :( Jakoś wyczymamy. W końcu ważniejsza jest rodzina i szkoła. A tu jeszcze blog i kolejne wydatki. No nic. POWODZENIA!

  Kamilka1214Miss

  OdpowiedzUsuń
 11. Nie martw się też jesteś człowiekiem. Rozumiemy więc bądź spokojna :*.

  OdpowiedzUsuń
 12. Uważam, że niepotrzebnie się przejmujesz ;* Wszyscy rozumiemy Twoją sytuację. Prowadzenie takiego bloga to nie łatwa sprawa, a połączyć to z nauką i ogólnie normalnym życiem to mistrzostwo! ;*


  _YuukiCross_

  OdpowiedzUsuń
 13. Życie prywatne jest ważniejsze niż wirtualne, na pewno każdy to rozumie. Kiedykolwiek to nastąpi, czekam na szczegóły dotyczące Akademii! :))

  OdpowiedzUsuń
 14. Zgodzę się z tym, że ludzie są strasznie niecierpliwi i nie mam zamiaru tutaj nikogo urazić, a jeśli tak się stało to z góry przepraszam. Choć sama bym chciała już zobaczyć wyniki, to czekam cierpliwie, bo wiem, że każdy ma swoje życie prywatne, a teraz jeszcze taka świetna pogoda, że aż szkoda nie skorzystać :) Także życze Ci przede wszystkim powodzenia w ogarnięciu tego wszystkiego i żebyś trochę odsapnęła :)

  OdpowiedzUsuń
 15. Dobrze Cię rozumiem (też jestem w klasie maturalnej). Ja nie wyrabiam się nawet nie pisząc żadnego bloga:) Ale po maturze sobie to odbijemy :DD w końcu 4 miesiące wakacji :)))

  AramintaMona

  OdpowiedzUsuń
 16. Nie martw się tym ! masz maturę musisz się uczyć itd. Jednym łatwo mówić, bo oni to tylko przeczytają, a ty musisz w to włożyć tyle pracy i wysiłku. Masz tyle rzeczy na głowie. My poczekamy :)
  karolcia9943

  OdpowiedzUsuń
 17. Wiesz co? Miesiąc temu uważałem, że to CS jest najlepszym polskim blogiem o Stardoll, a dzisiaj się waham między CS, a UZA. Te blogi są na samym szczycie, ale mogę szczerze powiedzieć, że Uzależnieni jest najlepszym blogiem pod względem atrakcji, a to wszystko dzięki TOBIE! ♥

  OdpowiedzUsuń
 18. Nic się nie stało, jesteś tylko człowiekiem. Cierpliwie będę czekać na Akademię i inne zajęcia na blogu ! ;)
  ojtyja

  OdpowiedzUsuń
 19. Przecież nic sie nie stało. Rozumiem jesteś człowiekiem, masz własne życie i problemy. A my możemy poczekać.

  OdpowiedzUsuń
 20. jak dla mnie wszystko to jest zrozumiałe - ciężko jest pogodzić tyle obowiązków związanych z prowadzeniem bloga, zwłaszcza gdy dostarcza on tyle atrakcji nam czyli czytelnikom ponieważ wy musicie to wszystko jeszcze ogarnąć logistycznie. Jestem pewna że każdy kto tutaj zagląda jest w stanie to zrozumieć i nie ma nic przeciwko lekkim zmianom terminów :) i tak jesteście najlepszym blogiem o stardoll, przynajmniej dla mnie :*

  OdpowiedzUsuń
 21. Nie wiem dlaczego są takie zarzuty. Też jesteś człowiekiem, nie robotem i po prostu nie możesz się ze wszystkim wyrobić. Widać, że bardzo się starasz i trzeba to docenić.

  OdpowiedzUsuń
 22. Nic się przecież nie stało :):):)

  SolKlaudia70083

  OdpowiedzUsuń
 23. Większość na pewno to rozumie, ale są i tacy co krytykują i zachowują się tak jakby oni nie mieli obowiązków. Będzie dobrze. Nie śpiesz się z niczym, jeśli potrzebujesz zrób sobie przerwę. Przecież wszyscy jesteśmy ludźmi.
  AgnesMagnes99

  OdpowiedzUsuń
 24. Ja Cię bardzo rozumiem i podziwiam, za to, że mimo tego, że nie masz czasu, na blogu zawsze pojawia się mnóstwo postów z twojej strony. Ja też mam bloga, piszę góra dwa posty na dzień i zawsze ledwo co znajduje na nie czas i bardzo dziwi mnie to, że ze Twojej strony zawsze pojawia się ich wiele. Wszystkie komentarze są typu "rozumiem, przecież też masz swoje życie", a ktoś jednak pyta o różne posty, akademię itp. W sumie nie masz za co przepraszać, musisz znależć też czas dla siebie, a nie "noł lajfić" cały dzień przed komputerem.
  Niciia02

  OdpowiedzUsuń
 25. Rozumiem cię doskonale ;) nie przejmuj się ;)

  OdpowiedzUsuń
 26. Moim zdaniem najwięcej dajesz z siebie na tym blogu i powinnaś iść na coś w stylu "urlopu" :) Każdy ma własne życie i nie powinien z niego rezygnować dla bloga i wirtualnego świata. Na Uz jest ciekawie z konkursami czy bez i nie przejmuj się tak tym ♥ Niektórzy powinni nauczyć się cierpliwości i tyle.

  OdpowiedzUsuń
 27. Spokojnie ! :) Ja i tak Cię podziwiam dziewczyno, ja osobiście nie mam tyle na głowie a i tak mi ciągle brakuje czasu. Daj sobie odpocząć :3.

  pati-lol

  OdpowiedzUsuń
 28. To zrozumiałe, że nie jesteś w stanie sama wszystkiego ogarnąć. Poza obowiązkami internetowymi są również obowiązki domowe, szkolne itp. Sama kiedyś wzięłam za dużo na siebie i doszło do wypadku, tak źle się czułam i byłam nieprzytomna. Radzę Ci nie popełniać tego samego błędu, gdyż ja leżałam prawie trzy miesiące w szpitalu i niedawno wróciłam (właściwie dwa tyg. temu)

  szalonatylkoja1

  OdpowiedzUsuń
 29. Doskonale Cię rozumiem, myślę, że nikt piszący komentarze tu nie ma Ci nic za złe. Wkładasz tu bardzo dużo serca, poświęcasz nam swój czas. Wiadomo, że nie można być wszędzie na raz i Ty też masz swoje życie realne, jak swoje sprawy. Myślę, że jeśli Akademia się przeciągnie to nic złego, sami możemy zobaczyć ile jest zgłoszeń, a jednak trzeba tej akcji poświęcić trochę czasu. Odpocznij trochę, angażujesz się w bloga aż nad to. Na pewno redaktorki sobie świetnie poradzą.

  OdpowiedzUsuń
 30. Don't worry be happy :) Nie wiem naprawdę kto narzeka na brak atrakcji na blogu. Ludzie są śmieszni pod tym względem, przecież wiadomo, że po drugiej stronie monitora również siedzi człowiek, a niektórzy wymagają od niego pracy jak od robota. Zresztą sd pierw trzeba zarobić żeby potem przeznaczyć je na nagrody, więc to kolejny absurd. Doceńcie to co robią dla nas redaktorzy, to nie maszyny, nie wymagajcie od nich rzeczy niemożliwych.

  OdpowiedzUsuń