środa, 19 lutego 2014

Wyniki losowań i MK

Szczerze mówiąc, nie wiem za co się chwycić. Póki co mam małą informację dla Was : wszystkie należne rzeczy w loterii postaram się wystawić na miarę możliwości szybko, jednak bardzo Was proszę, abyście kupili je. Nagrody będą czekały max. te 4 dni w bazarku, później nagroda niestety przepada, jeżeli oczywiście zwycięzca nie wykaże zainteresowania jej odbiorem.

Kolejna informacja powinna już być nieco milsza, gdyż oferowałam ostatnio sporą ilość losowań nagród i stardollarów. Myślę, że po tak długim czasie nadszedł czas na wyniki :

 • Zabawa: Nasz własny Mix Youtube
  Pewnie nawet nie pamiętacie, że coś takiego było, ale nie szkodzi. W skrócie przypomnę tylko, że Waszym zadaniem było zasypać post komentarzami, w których zawarte są memy i riposty. Ognia nie bały się DoQe. oraz NieOosiagalna. Za odwagę wygrywacie po 10sd. SharpayDenali natomiast wparowała z buta z kompletnym nieogarem, jednak wybrnęła z sytuacji i otrzymuje obiecane 30sd. 
 • Nowy HotBuys: Heart Shirt 
  Po 6sd na zakup tego Hot Buys'a miałam rozlosować cztery osoby. Są to : zizi009, Weronikao99, julia7373 oraz cat-wercat.
 • Szybka Mini Loteria
  Szczęśliwcem, który do swojej kieszeni zgarnia 50sd została BlackTolly (nie przepuść na głupoty :)). Poza tym, w dziesiątce osób, których konto prestiżu w Firmie Uzależnieni wzbogaci się o 20 pkt są : ojtyja, almondcake, MadmoiaselleOla, patrycja_2000, MissMagda008, stylistka2008, NieoOsiagalna, jaka-gwiazdka, synopsa, rihanna7755
 • Punkty dla nocnych marków
  Po 10pkt dla tych, którzy nie spali w nocy piątego dnia lutego : stylistka2008, Magdusia500, ojtyja, DzikaNaomi, jarus55, Rose4400, patrycja_2000, jaka-gwiazdka.
 • Nowy HotBuys: Paris Love Clutch
  13 sd na zakup owego Hot Buys'a otrzymuje : KlaudiaRockin1
Po nagrody pieniężne zgłoście się na konto oliwcia_paris, tradycyjnie macie na to 24h.
Punkty zostaną Wam przypisane automatycznie. Reszta obiecanych wyników pojawi się jak tylko zaczerpnę świeżego powietrza, bo na razie duszę się lakierem do włosów prosto ze szkolnej toalety, ściskiem w pociągu, nieświeżym śląskim powietrzem i brakiem swobody. Kocham Was ♥

26 komentarzy:

 1. Ja tam uwielbiam jeździć nowoczesnym flirtem do Katowic! ♥
  Dziękuję i gratulacje :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No tak się nazywa nowoczesny i śląski pociąg, który jeździ po kilku miastach :D

   Usuń
 2. Gratulacje! A na Śląsku co nas nie zabije, to nas wzmocni!
  AgnesMagnes99

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje! :)
  ....Yellow....

  OdpowiedzUsuń