piątek, 21 lutego 2014

Akademia Piękna: Start!Myślę, że nadszedł już ten czas, aby rozwiać Wasze wątpliwości i nie trzymać Was w napięciu. Dzień dzisiejszy będzie dniem dobrym dla bloga, a jeszcze lepszym dla Was i Waszych wirtualnych lalek. Myślę, że po przeczytaniu tego posta nie będziecie czuli się źle, a wręcz przeciwnie - poczujecie siłę, chęci i motywację. Jesteście ciekawi o czym tak huczało na blogu od tygodnia? Zapraszam do lektury!


Akademia Piękna - wielu z Was przywiązało wagę do skojarzeń związanych z tym pojęciem. "Skoro akademia to nauka, skoro nauka to lekcje, skoro lekcje to wiedza, skoro wiedza to sprawdzanie wiedzy.. " - napisała jedna z naszych obserwatorek i miała rację. Akademia będzie wiązała się z nauką, lekcjami, ale przede wszystkim chęcią niesienia pomocy naszym obserwatorom. Jeśli chodzi o drugi człon nazwy, będzie ta nauka nawiązywała do wyglądu. Łącząc to w całość, można wywnioskować, że osoby przyjęte do Akademii będą uczyły się estetyki i dbałości o wizualny wygląd swoich lalek.

Czym Akademia Piękna nie będzie?
*etapowym konkursem, w którym po raz kolejny docenia się doceniony już talent
*wyścigiem szczurów pełnym ankiet, zawiści i próśb o głosy
*miejscem rywalizacji o podium dla najbardziej utalentowanych
*walką o przetrwanie

Cele Akademii Piękna:
*Zwiększenie frekwencji w konkursach na makijaż/stylizacje
*Promocja nowych twarzy
*Szlifowanie i odkrywanie talentów
*Dodawanie wiary w siebie słabszym użytkownikom
*Motywacja do pracy
*Zwiększenie prawdopodobieństwa zdobycia podium przez "nowe nicki"
*Wyrównanie poziomu prac w konkursach
*Zniwelowanie różnicy miedzy sławą a talentem
*Kontakt z ludźmi, chęć niesienia porad
*Przełamanie barier związanych z niedowartościowaniem


 • Tak kochani! Akademia Piękna jest po to, aby użytkownicy, którzy notorycznie denerwują się, że ich prace nie dostały się do konkursu lub nie wygrały nagrody, nauczyli się działać na własną korzyść. Ta szkoła jest po to, abyście zaważyli swoje błędy, a moim i celem nauczycieli jest wytłumaczenie Wam, jakie błędy popełniacie. Zazwyczaj jest tak, że wykonacie stylizacje, nie dostaniecie się do konkursu i tak naprawdę nie zdajecie sobie sprawy dlaczego. 
 • Bądźmy szczerzy. Nie jestem dla Was po to, aby Was kłamać, mydlić oczy. Nikt nie jest. Ci, którzy mają doświadczenie w pracy stylisty, makijażysty na stardoll i ci, którzy mogą pochwalić się sporą ilością osiągnięć w wielu konkursach, wiedzą jaką drogę trzeba przejść, aby coś osiągnąć. Utworzyłam kochani Akademię po to, aby pomóc Wam przełamać pewne bariery i przepchnąć Was przez niepewność i rezygnację. 
 • Akademia jest dla słabych w prezentacji doll, ale dla cierpliwych i mocnych psychicznie!
 • Zależy mi, aby każda z prac jaka zostanie przesłana do Akademii została oceniona w sposób obiektywny, szczery i konstruktywny! Wielu z Was marzy o tym, aby w końcu wygrać Stylizację Weekendu czy inny tego typu konkurs, ale nie zdajecie sobie sprawy z tego, że nie o wyczucie stylu tutaj chodzi, a o to w jaki sposób się zaprezentujecie!
 • Muszę niestety rozczarować tych, którzy są świetni w stylizowaniu sylwetki oraz twarzy swojej lalki - Akademia Piękna nie jest miejscem, w którym możecie rywalizować. Wasze prace startują w wysokobudżetowych konkursach, zdobywają nagrody. Póki co, to dla Was są konkursy, w których zabieracie podium słabszym od siebie, więc dajcie tym słabszym wziąć udział w zabawie, w której nie poczują się po raz kolejny gorsi.
 • Akademia jest dla tych, którzy zdają sobie sprawę z tego, że ich stylizacje oraz wygląd doll nie są wystarczająco dobre. Nie chcę kreować z Was swoich kopii, a moim celem jest nakierować Was na dobrą drogę. To jest miejsce dla osób, które chcą coś zmienić w swojej doll, są gotowe podjąć wyzwanie i posłuchać rad bardziej doświadczonych. To miejsce jest dla osób, które są silne i zdeterminowane, nie boją się uzasadnionej krytyki, a przede wszystkim są w stanie dostosować się do wskazówek.


Do czego zostaną przygotowane Wasze doll?
*Umiejętnego tworzenia makijażu i stylizacji
*Umiejętności czerpania inspiracji i wykorzystywania ich
*Pokonania bariery strachu, obawy, niepewności
*Poprawnego wykonywania screenów na konkurs, estetyki
*Umiejętności kombinowania

Co należy zrobić, aby dostać się do akademii jako uczeń?
*Być obserwatorem bloga uzaleznieni.blogspot.com
*Wykazać chęć podjęcia pracy nad swoją lalką pod okiem stylistów
*Dostosować się do zaleceń, porad, wskazówek i przestrzegać ich!
*Posiadać wolny czas, aby móc kreować swoją lalkę
*Być co najwyżej przeciętnym w wykonywaniu stylizacji i makijażu
*Umieścić w zgłoszeniu dwa linki z podpisanymi waszym nickiem obrazkami, na których znajdują się Wasze dwie najnowsze stylizacje oraz aktualny wygląd Waszej doll w makijażu
*Cierpliwie nakładać samodzielne korekty na etapy Waszej pracy

Co należy zrobić, aby zostać nauczycielem w akademii?
*Być obserwatorem bloga uzaleznieni.blogspot.com
*Wykazać chęć podjęcia pracy z innymi oraz chęć niesienia pomocy
*Przesłać listę największych osiągnięć w konkursach
*Posiadać wolny czas, aby móc pomagać innym
*Być co najmniej dobrym w wykonywaniu stylizacji i makijażu
*Umieścić w zgłoszeniu dwa linki z podpisanymi waszym nickiem obrazkami, na których znajdują się Wasze dwie najnowsze stylizacje oraz aktualny wygląd Waszej doll w makijażu.

Nagrody:
*Przewidziane wynagrodzenie dla nauczycieli, którzy poprowadzą zajęcia w Akademii do końca
*Przewidziana nagroda dla Najlepszej Metamorfozy w Akademii Piękna
*Przewidziane nagrody dla wszystkich uczestników (pieniężne lub rzeczowe)

Zasady:
*Nikt nie odpada - Akademię ukończy każdy z przyjętych do szkoły uczniów
*Nauczyciele nadzorują pracę uczniów, wspierają, pomagają im i służą dobrą radą. Uczą swoich uczniów sztuki makijażu i doboru ubrań i dodatków. Oceniają każdą z prac obiektywnie, krytykują w sposób uzasadaniony, nie wyłaniają najlepszej pracy bez omówienia innych.
*Uczniowie mają pole do popisu, tak więc obróbki graficzne (zmiany pozy) są dozwolone.

Sponsorzy i nagrody
Jeśli jest ktoś, kto zechciałby wspomóc finansowo Akademię Piękna, proszę w tej sprawie skontaktować się ze mną (oliwcia_paris) poprzez GG: 10400111. Nie napisałam jeszcze nic na temat nagród, bo nie wiem na jaką pulę mogę się powołać. Chciałabym, aby jak najwięcej Waszych poczynań w Akademii było nagradzanych rzeczowo lub pieniężnie.

Podsumuję całość w kilku zdaniach: Akademia Piękna jest pierwszą zabawą/konkursem, w którym nie musicie wątpić w swoje umiejętności i w którym żadna oliwcia_paris znowu nie wygra swoim sławnym nickiem. To pierwszy krok w historii blogera, w którym daje się szanse nie talentom, które raczą nas zachwycać, a tym, którzy są pomijani i niedoceniani. Chcę Wam pozwolić się wykazać!

Na koniec, chciałabym pokazać Wam dosyć kompromitujące archiwa, bo przedstawiają one moje prace konkursowe nawet sprzed czterech lat. Zrobiłam to tylko dlatego, żeby pokazać Wam, że nikt nie jest doskonały i każdy się uczy w taki sam sposób. Ja również popełniałam wiele gaf, w kwestii screena, jakości obrazka, podpisu, wyglądu doll, nie mówiąc o koszmarnych stylizacjach. Zobaczcie moje początki i zastanówcie się nad tym, co możecie zrobić dla siebie biorąc udział w Akademii Piękna.

//No i jak kochani Wasze wrażenie? Jesteście zaskoczeni pozytywnie czy negatywnie? Spodziewaliście się tego? Czy uważacie, że Akademia Piękna jest sprawiedliwym rozwiązaniem odnośnie do konkursów na stylizacje i makijaż? //142 komentarze:

 1. Zg się
  http://pl.tinypic.com/r/de7gc8/8
  http://pl.tinypic.com/r/9hjncx/8
  http://pl.tinypic.com/r/2nqtncn/8
  ada9000love

  OdpowiedzUsuń
 2. O_____________________O
  Łeb jak sklep! Naprawdę, to coś jest bardzo, bardzo wyjątkowe i ciekawe! W dzień się zastanowię ostatecznie nad zgłoszeniem. : )
  A mnie się Twoje stylizacje i makijaże z początków podobają! :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten pomysł jest mega świetny!
  Szansa dla innych, niech pokażą swój potencjał a już za miesiąc będzie można obserwować postępy.
  Ja jestem chetna do pomocy.
  Nie mam jako takich Wielkich Osiągnięć ale myślę że mogłabym być motywatorem, ogólnie chcę pomóc. :))
  Później wyślę mój makijaż, stylki oraz napiszę w sprawie sponsoringu. Póki co życzę wytrwania w szkole! :))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Moje stylizacje i makijaż:
   http://bankfotek.pl/image/1674604

   Usuń
 4. jeszcze się zastanowię nad zgłoszeniem  dora55xd

  OdpowiedzUsuń
 5. Nigdy bym się nie spodziewała, że zostanę zacytowana ;) Miło mi ;) Wyślę coś po południu bo teraz jadę na mecz ;) Jeśli chodzi o Akademię, naprawdę świetny i bardzo bardzo ciekawy pomysł ;) Podziwiam cię za twoje pomysły i twoją wytrwałość na blogu ;) I dziękuję za czas, który poświęcasz nam - obserwatorom. ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Moze sie zglosze
  Cherry.berry26

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. zg się mg wolalabym uczniem być, ale na nauczyciela tez się nadaje XD Ale chce się nauczyć robic stylizacje
   http://images.tinypic.pl/i/00502/h6fdsdk9ggwf.png

   Usuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  3. http://pics.tinypic.pl/i/00502/pv6k42m16x6a.jpg poprawiona praca z podpisem

   Usuń
 7. Jak dodać jakiś blog do obserwowanych? Bo ja zawsze zaglądam na Waszego bloga.

  cat-wercat

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja też myślę, że Twoje pierwsze stylizacje są całkiem przyzwoite :D A niektóre makijaże naprawdę udane :p
  Co do akademii, to wspaniałe, że znalazła się osoba chcąca zainteresować się zwykłymi użytkownikami stardoll bo zwykle potrzeba tylko tej iskry żeby całość mogła ruszyć pełną parą. Mam nadzieje, ze znajdzie się sporo osób chcących pomoc Ci w tym przedsięwzięciu! :) Sama chętnie zgłos
  iłabym się do nauki i porad nie tyle makijażowych co stylistycznych, jest tyle osób które potrafią ubrać 4 ciuchy na krzyż i wychodzi im to świetnie, a mi jakoś brak postrzegania prostoty za klucz do sukcesu :(
  W każdym bądź razie życzę ogromu cierpliwości, wytrwałości i dobrej zabawy :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 10. Podziwiam Cię za to, że jesteś dla nas taka dobra, co rusz wymyślasz nową atrakcję dla nas. Nie spodziewałam się takiej Akademii Piękna, przyznaję, że mnie pozytywnie zaskoczyłaś! To wspaniałe, że chcesz poświęcić swój czas dla słabszych Stardoll'owiczów i pomóc im, dodać więcej wiary w siebie. Ucieszyłam się bardzo z tego pomysłu, bo ja należę raczej do grona tych słabszych. Gdziekolwiek pojawia się jakiś konkurs, to zawszę biorę w nim udział, ale prawda jest taka, że udaje mi się wygrać tylko 1 konkurs, a nawet wcale, bo zawsze muszą wygrywać Ci lepsi. Teraz rzadko zgłaszam się do konkursów, bo już po prostu wiem, że i tak mi się nie uda cokolwiek wygrać. Brak mi odwagi, boję się tego, że moja praca jest słaba i ktoś się będzie z niej śmiał. Na pewno pewności siebie dodał mi też mój blog, tam po prostu dodaję stylizacje dla siebie, aby w jakiś sposób "zrekompensować" ten stracony czas na oczekiwania rozstrzygnięcia konkursu i pofatygowanie się, aby tą stylizację wykonać. Byłoby mi niezmiernie miło, gdyby taka doświadczona osoba jak Ty Oliwio, mogła pomóc mi "nadgonić" lepszych w stylizacjach i makijażach. Z chęcią zostałabym Twoją uczennicą :) Rozpisałam się troszkę, więc na koniec jeszcze raz pogratuluję Ci tak wspaniałego pomysłu. Za pare minut dodam moje dwie najświeższe stylizacje i makijaż :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I Stylizacja:
   http://i58.tinypic.com/2gy6l4w.png

   II Stylizacja
   http://i58.tinypic.com/oggjmv.png

   Aktualny Makijaż:
   http://i59.tinypic.com/j59oxg.png

   Usuń
 11. Zagłaszam się! Chcę poprawić swoje umiejętności w makijażu :) A także chcę nauczyć się usuwać tło z pracy i zmieniać pozę. To moje prace : http://pl.tinypic.com/r/15x7h5f/8
  http://pl.tinypic.com/r/1h6wxk/8
  make-up :http://pl.tinypic.com/r/2jazwar/8

  OdpowiedzUsuń
 12. Wow, jestem pod wrażeniem, że chciało ci się tyle pisać. Widać, że poświęcasz się,aby blog był coraz lepszy. I tak jest ;-) Zaraz się zgłoszę.

  OdpowiedzUsuń
 13. Zgłaszam się
  https://imagizer.imageshack.us/v2/928x554q90/827/26kl.png
  https://imagizer.imageshack.us/v2/836x1042q90/845/xgpi.png
  klaudi20013

  OdpowiedzUsuń
 14. zgłaszam się
  http://oi62.tinypic.com/2ywcvnq.jpg
  http://oi62.tinypic.com/b8wdx5.jpg
  http://oi57.tinypic.com/z09cp.jpg


  synopsa

  OdpowiedzUsuń
 15. Fajny pomysł. Chyba się zgłoszę po powrocie z sanatorium, a to już niebawem...
  AgnesMagnes99

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nauczajcie mnie.
   Stylizacje:
   http://vlep.pl/xj93d7.png
   http://vlep.pl/tpb05d.png
   Wygląd:
   http://vlep.pl/7ghz2q.png

   Usuń
 16. Świetny pomysł Kofi! Życzę wszystkim powodzenia i wytrwałości! ;)

  OdpowiedzUsuń
 17. Również się zgłaszam. Może w końcu czegoś się nauczę :)
  Stylizacja I - http://imageshack.com/a/img809/1497/zoty.png
  Aktualna stylizacja - http://oi60.tinypic.com/bfg6kw.jpg
  Aktualny makijaż - http://oi58.tinypic.com/2s0dd12.jpg

  DzikaNaomi

  OdpowiedzUsuń
 18. Powodzenia, ja się nie zgłaszam

  OdpowiedzUsuń
 19. Pomysł jest naprawdę genialny. Oryginalny, nowatorski, a przede wszystkim: sprzyjający zarówno nowym użytkownikom, jak i tym doświadczonym, którzy chcą popracować nad własnymi stylizacjami.
  Na pewno się zgłoszę, warto zdobywać wiedzę i szlifować wiedzę pod okiem ekspertów, których na pewno uda się Ci znaleźć. Licze na świetną zabawę!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgłaszam się:
   http://i60.tinypic.com/15s9flu.jpg
   http://i58.tinypic.com/117qtn7.jpg
   http://i57.tinypic.com/ao3cw.jpg

   Usuń
 20. Na pewno się zgłoszę, ale muszę poczekać na wenę. Bardzo podoba mi się pomysł. Nie jest zabrany z jakiegoś bloga ;)
  milusia.misie

  OdpowiedzUsuń
 21. Wow, wow! Niesamowity pomysł! Nie spodziewałam się tego kompletnie! Zgłoszę się, bo uważam, że nie jestem dobra w stylizacjach, ani makijażu. Mam wrażenie, że pozytywnie wpłynie to nie tylko na moje 'dzieła', ale także na mnie samą. Lubię byc w grupie, a taka wspólna akcja to świetna okazja! :)

  Zgłoszenie zaraz oddam, zrobię tylko jedną stylizację :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I stylizacja:
   http://i58.tinypic.com/11ag6ps.png

   II stylizacja:
   http://i57.tinypic.com/2chkld.jpg

   Twarz:
   http://i58.tinypic.com/1239px1.png

   Jedna stylizacja była zgłaszana do randki w ciemno, mam nadzieję, że to nie przeszkadza :)
   No i oczywiście chcę wziąć udział w Akademii jako uczeń :)

   _Carolciaaa

   Usuń
 22. Świetny pomysł. Wreszcie ktoś pomoże pokazać co się robi źle. Ja oczywiście zgłaszam się na ucznia. A oto moje stylizacje i obecny makijaż.
  http://i61.tinypic.com/2ufy49u.png
  http://i62.tinypic.com/11igtxd.png

  OdpowiedzUsuń
 23. Cieszę się, że tak dużo dla nas robisz :3 Uważam, że to świetny pomysł.
  Zgłaszam się:

  Makijaż: http://pl.tinypic.com/r/10f5kbc/8
  Stylizacja 1:http://pl.tinypic.com/r/jgoacm/8
  Stylizacja 2: http://pl.tinypic.com/r/1nya9e/8

  _YuukiCross_

  OdpowiedzUsuń
 24. ciekawy pomysł coś dla mnie tylko mało czasu ;o

  OdpowiedzUsuń
 25. Świetny pomysł, bardzo oryginalny, nigdy nie spotkałam się z czymś takim na innym blogu. I za to lubię ten blog! Ciągle nas zaskakujesz nowymi atrakcjami i jesteś mega kreatywna. Oby tak dalej! :)
  Co do samego konkursu - chętnie bym się zgłosiła, ale wyklucza mnie mała ilość wolnego czasu (matura w tym roku...). Życzę powodzenia uczestnikom! :) A Tobie gratuluję takiego świetnego pomysłu, jesteś genialna :D
  ....Yellow....

  OdpowiedzUsuń
 26. Bardzo ciekawy pomysł, jednak ja się nie zgłoszę, z braku czasu. :c

  nessie1516

  OdpowiedzUsuń
 27. Raczej by mnie nie przyjęto jako uczennicę, ale z chęcią mogę pomóc jako doradca/nauczyciel. Wielkich wygranych nie mam, pisałam na kilku większych blogach, ale mam doświadczenie w ocenieniu (HoN na CS i ocomie). Odezwę się z moim CV na GG, ponieważ z chęcią pomogę nowym osobom osiągnąć sukces. :)

  OdpowiedzUsuń
 28. Genialny pomysł!Nareszcie będziemy oceniani ze względu na talent,a nie nick.Zostaną zauważone nowe diamenciki:)Oczywiście chciałabym być uczennicą.Na nauczycielkę jeszcze się nie nadaję.Róbcie taką Akademię co roku.
  Stylki:
  http://i60.tinypic.com/245lkqo.png
  http://i59.tinypic.com/117v2jd.png
  Wygląd doll:
  http://i59.tinypic.com/2mmp0y.png
  loloSrebro

  OdpowiedzUsuń
 29. http://pl.tinypic.com/r/15zo18y/8
  http://pl.tinypic.com/r/15hixpj/8
  http://pl.tinypic.com/r/28s4ffk/8

  zizi009

  OdpowiedzUsuń
 30. Niesamowicie oryginalny projekt, masz naprawdę genialne pomysły! To jest naprawdę piękne, że są ludzie, którzy motywują innych do tego, aby się pokazali, uwierzyli w siebie, mieli więcej pewności siebie. Jeśli chodzi o Twoje stylizacje i makijaże - zwłaszcza makijaże są piękne, a ze stylizacjami podobnie :)
  Osobiście, wciąż szukam własnego stylu, chcę tworzyć coś nowego, lecz nie zawsze wychodzi mi to dobrze. Chętnie pobiorę jakiekolwiek lekcje kreowania nowych stylizacji i makijaży. Czasem mam ogromny problem z doborem odpowiednich ubrań. Dlatego też: Zgłaszam się! :)
  Stylizacja nr 1: http://bankfotek.pl/image/1674536.jpeg (aktualna)
  Stylizacja nr 2: http://bankfotek.pl/image/1674546.jpeg
  Makijaż: http://bankfotek.pl/image/1674548.jpeg

  OdpowiedzUsuń
 31. Zg się!Narzeszcie ocenia ktoś po talencie,a nie po nicku:)
  Tu jest wszystko:
  http://bankfotek.pl/view/1674564
  A tu aktualna ja;)
  http://bankfotek.pl/view/1674566
  Chcę być uczniem.
  olimandra89

  OdpowiedzUsuń
 32. O rany, brak mi słów, żeby opisać to, jak bardzo jestem zaskoczona... Pozytywnie, oczywiście:)

  OdpowiedzUsuń
 33. Chciałabym dołączyć do Akademii jako uczeń.

  http://pl.tinypic.com/usermedia.php?uo=a6BMdyuA%2FVyXatp2oaCDvYh4l5k2TGxc#.UwdYIvl5OM5
  http://pl.tinypic.com/usermedia.php?uo=a6BMdyuA%2FVz%2FLZ1z7nj9Soh4l5k2TGxc#.UwdYUPl5OM4
  http://pl.tinypic.com/usermedia.php?uo=a6BMdyuA%2FVwbqYg0EbRlxIh4l5k2TGxc#.UwdZMfl5OM4

  izunia2008

  OdpowiedzUsuń
 34. zgłaszam się :3
  tu są stylizacje ^^ ": http://i58.tinypic.com/21eyy5j.jpg
  a tu makijaż : http://i60.tinypic.com/qzeqdx.jpg
  Noi na wszelki wypadek dowód oberwowania :3 http://i58.tinypic.com/1hp3i9.jpg

  adzik225

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. zapomniałam dodać ze jako uczen :3 bo na nauczyciela sie nie nadaje :P

   Usuń
 35. Genialny pomysł! Nareszcie zostaną zauważone osoby, które naprawdę na to zasługują (nie tak jak do tej pory- liczył się tylko hajs i sławny nick) i mają talent, taki prawdziwy... Fajnie również, że nie bezie ankiet, a co za tym idzie (po raz kolejny) sugerowania się nickiem.
  Oczywiście... zgłaszam się, nie tylko dlatego, że nie mogę znaleźć swojego własnego "stylu", ale dlatego, że widzę, że zaczyna mi "coś" wychodzić, ale nie jestem pewna, czy coś z tego będzie...mam wielką nadzieję że tak, a to wy mi w tym pomożecie ;)
  Oto moje ostatnie stylizacje:
  http://i62.tinypic.com/2vd0ca1.png
  Makijaż:
  http://i57.tinypic.com/fwkia9.png

  ladycornelia821

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. zgł się jako uczeń oczywiście ;D

   Usuń
  2. Zmieniłam troszkę twarz... myślę, że nie sprawi to żadnych problemów ;)
   http://i62.tinypic.com/5frqm9.png

   Usuń
  3. http://i62.tinypic.com/345iv0p.png
   jeszcze jedna "świeża" stylizacja ;))

   Usuń
 36. Podoba mi się pomysł! Mam rzeczy chcę poprawić.

  Stylizacja nr 1 i 2: http://oi58.tinypic.com/21et8gl.jpg
  Makijaż:http://oi59.tinypic.com/et86qq.jpg

  OdpowiedzUsuń
 37. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 38. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 39. Kurcze, zawsze marzyłam o czymś podobnym. Czuję, że to miejsce idealne dla mnie- niedoświadczonej. Dziękuję Ci Oliwiu, masz wielkie serce! ;*
  Na 100% się zgłosze jeszcze dzisiaj.
  Kasia2001B

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgłaszam się jako uczeń (niestety dopiero teraz) Wiem, że stroje są brzydkie i słabe, ale jestem tu żeby się uczyć.
   Makijaż: http://bankfotek.pl/view/1677240
   Strój 1: http://bankfotek.pl/view/1677249
   Strój 2: http://bankfotek.pl/view/1677260
   Kasia2001B

   Usuń
 40. Świetnie się zapowiada, nie wiem, czy się do tego nadaję, ale w każdym razie spróbuję i potem o ile nie zapomnę podeślę prace.

  OdpowiedzUsuń
 41. Świetnee ! WOW ! Na prawdę. Wreszcie sprawiedliwy konkurs ! :)

  OdpowiedzUsuń
 42. Pomysł jest świetny, naprawdę! :)
  Możliwe, że zgłoszę się jako nauczyciel, ale muszę to jeszcze przemyśleć. :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgłaszam się jako nauczyciel; nie jestem może jakimś modowym geniuszem, ale stylizacje podobno robię całkiem dobre, z makijażem chyba też źle nie jest. Osiągnięcia? Trochę wygranych albo wyróżnień w konkursach na stylizacje, półfinał Walki Stylistów na CS, piszę na SWW, Styllash i Kamizelke. :)

   Najnowsze stylizacje:
   http://bankfotek.pl/image/1677379

   Aktualny makijaż:
   http://bankfotek.pl/image/1677382

   -SWEET-GIRL-22

   Usuń
 43. Hmm... może bym się zgłosiła jako nauczyciel, ale nie wiem czy podołam, bo aż tak wielu osiągnięć nie mam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Stylizacje:
   http://i58.tinypic.com/111tkk8.png
   http://i62.tinypic.com/257lzdh.png

   Twarz:
   http://i60.tinypic.com/2d76dqe.png

   Na temat konkursów za bardzo nie rozpiszę się, gdyż były to praktycznie tylko konkursy na stylizację :)

   Magdusia500

   Usuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
 44. a ja nie umiem w stawiać wogóle niczego ale sprubuję i sie zgłaszam
  http://www.sdcdn.com/camera/321/774/321774712.jpg
  http://www.sdcdn.com/camera/321/774/321774585.jpg
  moje stylizacje
  http://www.sdcdn.com/camera/321/774/321774228.jpg
  przepraszam za takie zdjecia ale nie umiałam wstawić innych
  nick cherrosse

  OdpowiedzUsuń
 45. Według mnie to świetny pomysł. Na pewno się zgłoszę, bo chciałabym wiedzieć jakich błędów nie popełniać w przyszłości :)

  ala1998_abra

  http://pl.tinypic.com/view.php?pic=dwtijl&s=8#.UwdyN2esbaE
  http://pl.tinypic.com/view.php?pic=25r2kc6&s=8#.UwdykmesbaE

  OdpowiedzUsuń
 46. Hmm... może się zgłoszę jako uczeń, w sumie nie mam nic do stracenia :))

  http://oi57.tinypic.com/317br4k.jpg
  http://oi61.tinypic.com/348otcp.jpg

  OdpowiedzUsuń
 47. Się zastanowię nad posadą nauczyciela ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cudownie by było!Jarus55 by mnie uczył.To był by wielgaśny zaszczyt:)

   Usuń
 48. Zg się GoldenCafee

  http://images.tinypic.pl/i/00502/vripzpbcv4gm.png
  http://files.tinypic.pl/i/00502/u8in8j5ul10d.png
  http://files.tinypic.pl/i/00502/i359bijpvuwn.png

  OdpowiedzUsuń
 49. Świetny pomysł, jesteś bardzo kreatywna i wciąż zaskakujesz.
  Stylizacje:
  http://www.bankfotek.pl/view/1674624
  Aktualny makijaż:
  http://www.bankfotek.pl/view/1674625

  hill88

  OdpowiedzUsuń
 50. zgłaszam się
  Stylizacje :
  http://pl.tinypic.com/view.php?pic=2mwbghk&s=8#.Uwd12c6dGgo

  http://pl.tinypic.com/view.php?pic=5ff6kh&s=8#.Uwd12s6dGgo

  Makijaż :
  http://pl.tinypic.com/view.php?pic=2eygg9f&s=8#.Uwd1986dGgp

  Aktualny wygląd i makijaż :
  http://pl.tinypic.com/view.php?pic=28btauo&s=8#.Uwd2l86dGgo


  iskrat

  OdpowiedzUsuń
 51. http://bankfotek.pl/view/1674628
  http://bankfotek.pl/view/1674630

  http://bankfotek.pl/view/1674632
  pinia18

  OdpowiedzUsuń
 52. Stylizacje:
  http://pl.tinypic.com/view.php?pic=e0rk0i&s=8
  http://pl.tinypic.com/view.php?pic=2wgvmuu&s=8

  Makijaż:
  http://pl.tinypic.com/view.php?pic=23rk704&s=8

  Maura3611

  OdpowiedzUsuń
 53. Pomysł wydaje się być bardzo ciekawy i przede wszystkim oryginalny. Może się zgłoszę i dowiem się czegoś o moich stylizacjach. Muszę to przemyśleć. Mam nadzieje, ze konkurs będzie przeprowadzony w miłej atmosferze.
  A co do Twoich stylizacji to nie były takie złe, a makijaże nawet bardzo mi się spodobały :)

  OdpowiedzUsuń
 54. Bardzo fajny pomysł, ale chyba pod żadnym względem nie dla mnie. Na nauczycielkę się raczej nie kwalifikuję, bo jakichś wielkich osiągnięć nie mam, i chyba moja doll nie jest godna naśladowania ;D Ale też wiem, jak chcę aby wyglądała, mam swój pomysł na siebie i tego się trzymam, chociaż nie jestem w tym jakoś fenomenalnie dobra :) Ale z chęcią będę obserwować zmagania uczestników, pewnie będzie super ♥

  OdpowiedzUsuń
 55. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 56. makijaż: http://pl.tinypic.com/view.php?pic=20ue3op&s=8#.Uwd9ZPl5Mkw

  stylizacje: http://pl.tinypic.com/view.php?pic=abma7c&s=8#.Uwd9oPl5Mkw

  http://pl.tinypic.com/view.php?pic=e9y8vm&s=8#.Uwd94Pl5Mkw
  Może to się wydawać śmieszne, ale nie wiem czy mam zostać uczniem czy nauczycielem, proszę o odpowiedź :)))).
  kruha

  OdpowiedzUsuń
 57. Fajny pomysł. Jednak nie wiem czy sie zgłoszę.

  OdpowiedzUsuń
 58. Jejku naprawdę świetny pomysł, coś dla mnie. Moje stylizacje są naprawdę przeciętne. Wzięcie udziału w takiej akademii to będzie na pewno wspaniałe doświadczenie, i może kiedyś wygram jakiś konkurs? XD

  Mój makijaż
  http://bankfotek.pl/view/1674669

  Moje stylizacje
  http://bankfotek.pl/view/1674670

  esteriaxD

  OdpowiedzUsuń
 59. Obserwacja: http://bankfotek.pl/image/1674671
  Stylizacje: http://bankfotek.pl/image/1674683
  Makijaż: http://bankfotek.pl/image/1674685


  Kamilka1214Miss

  OdpowiedzUsuń
 60. i tak dobrze zaczynałaś:) poza tym świetny pomysł z tą akademią. Rzecz jasna biorę udział jako uczeń, bo jestem w tym lekko mówiąc beznadziejna xd
  http://pl.tinypic.com/view.php?pic=2r4hnc2&s=8#.UweKDfl5PN0
  http://pl.tinypic.com/view.php?pic=iokncj&s=8#.UweKbPl5PN0
  http://pl.tinypic.com/view.php?pic=208en7m&s=8#.UweKjPl5PN0
  kinga0529

  OdpowiedzUsuń
 61. Zgłaszam się jako uczeń :
  http://pl.tinypic.com/m/i2krdk/2
  http://pl.tinypic.com/m/i2krgg/2

  Ten post musiał Ci zająć bardzo dużo czasu ale warto bo jest świetny c:

  OdpowiedzUsuń
 62. Bardzo chciałabym się podszkolić w robieniu stylizacji. Staram się, kombinuję, ale i tak rzadko udaje mi się dostać chociaż do ankiety w jakimś konkursie na stylizacje.
  http://bankfotek.pl/view/1674744
  888kamila

  OdpowiedzUsuń
 63. zg jako uczeń ;)
  http://pl.tinypic.com/r/246ox12/8
  http://pl.tinypic.com/r/2zow5qd/8
  http://pl.tinypic.com/r/2ptv609/8
  http://pl.tinypic.com/r/e7bcwg/8

  CzarnaRosie

  OdpowiedzUsuń
 64. Zgłaszam się.
  Pomysł jest świetny, myślę, że danie szansy "słabszym" osobom, może być przełomowym pomysłem.
  Obecny wygląd: http://ifotos.pl/zobacz/obwygbmp_ehshqnp.bmp/
  "Stylizacje" (można zacząć się śmiać ;>) : http://ifotos.pl/zobacz/lololobmp_ehshqse.bmp/
  http://ifotos.pl/zobacz/czarstylb_ehshqsq.bmp/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapomniałam o podpisaniu prac.
   Dzisiaj jestem już zmęczona, ale jutro z rana dodam te poprawione. ;)

   Miss_Ada1991

   Usuń
 65. Zgłaszam się jako uczeń
  Aktualna stylizacja : http://pl.tinypic.com/view.php?pic=oibxoz&s=8
  Poprzednia stylizacja : http://pl.tinypic.com/view.php?pic=jrfol5&s=8
  Aktualny makijaż : http://pl.tinypic.com/view.php?pic=2mcf3m9&s=8

  shariSweet

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. aktualna stylizacja z podpisem : http://pl.tinypic.com/view.php?pic=2woekg2&s=8
   aktualny makijaż z podpisem : http://pl.tinypic.com/view.php?pic=ju7sdt&s=8

   Usuń
  2. Teraz moja doll wygląda trochę inaczej

   http://pl.tinypic.com/usermedia.php?uo=a6BMdyuA%2FVz%2FwcKJyB%2FejYh4l5k2TGxc


   Usuń
 66. Zgłaszam się jako uczeń ;)
  Makijaż: http://bankfotek.pl/image/1674802
  Stylizacje:
  http://bankfotek.pl/image/1674818
  http://bankfotek.pl/image/1674819

  OdpowiedzUsuń
 67. GENIALNY POMYSŁ ! :))

  Zgłaszam się jako uczeń.

  http://pl.tinypic.com/view.php?pic=5wfn0m&s=8 poprzednia stylizacja
  http://pl.tinypic.com/view.php?pic=2dj8nie&s=8 obecna
  http://pl.tinypic.com/view.php?pic=nysa53&s=8 make up

  pati-lol

  OdpowiedzUsuń
 68. Zgłaszam się. Może nie jestem jakaś strasznie kiepska, ale do perfekcji mi daleko. Chciałabym się trochę podszkolić. :D
  Stylizacje umieszczam na moim blogu: http://blacklilou.blogspot.com/search/label/Stylizacje

  BlackLilou

  OdpowiedzUsuń
 69. Zgłaszam się jako uczennica. Mam nadzieję że pomożecie mi dopracować moje stylizacje i makijaże. Mam dużo wolnego czasu :)
  A oto moje stylizacje:
  1)http://bankfotek.pl/image/1675008
  2)http://bankfotek.pl/image/1675010
  Mój obecny make-up:
  http://bankfotek.pl/image/1675011
  Sandi1200

  OdpowiedzUsuń
 70. I stylizacja ---> http://pl.tinypic.com/view.php?pic=2vloeux&s=8
  II stylizacja --> http://pl.tinypic.com/view.php?pic=w1w7s0&s=8#.Uwh5Hc5uSfk
  Makijaż ---> http://pl.tinypic.com/view.php?pic=2zqe8aa&s=8#.Uwh5Tc5uSfk

  Pomysł na prawdę fajny, biorę udziały w wielu konkursach z wielką nadzieją, że tym razem mi się uda, czekam na wyniki i od razu wielkie rozczarowanie i smutek. :)

  OdpowiedzUsuń
 71. Świetny pomysł! Raczej zgłoszę się jako uczennica. c:
  Nie jest źle, ale do perfekcji mi jeszcze brakuje. Mam nadzieję, że pomożecie :)

  Stylizacja nr 1 - http://pl.tinypic.com/r/awt1d4/8
  Stylizacja nr 2 - http://pl.tinypic.com/r/infy2p/8
  Make-up - http://pl.tinypic.com/r/300cnzd/8

  bambus99

  OdpowiedzUsuń
 72. zg sie jako uczennica ;)
  1. http://pl.tinypic.com/r/wtirmw/8
  2. http://pl.tinypic.com/r/15n4y0p/8
  twarz: http://pl.tinypic.com/r/2d6tn42/8
  poziomkowa001

  OdpowiedzUsuń
 73. Niesamowite! Uwielbiam cie ! To okazja dla mniej znanych uzytkownikow, aby wybic sie, wyjsc z cienia tych slawniejszych na stardoll. Po prostu calkowicie mnie zaskoczylas - oczywiscie pozytywnie. Mam nadzieje ze mnie przyjmiesz, pozwolisz rozwinac skrzydla mnie i innym oraz bardzo gratuluje inwencji tworczej i fantazji ;))
  A tu przesylam stylizacje i makijaz :
  http://bankfotek.pl/image/1675036

  OdpowiedzUsuń
 74. Ja może na pewno się zgłoszę :)

  OdpowiedzUsuń
 75. Dodaję jeszcze raz, tym razem podpisane prace:
  Stylizacja I - http://ifotos.pl/zobacz/czarstylb_ehsxwhn.bmp/
  Stylizacja II - http://ifotos.pl/zobacz/lololobmp_ehsxwhs.bmp/
  Obecny wygląd - http://ifotos.pl/zobacz/obwygbmp_ehsxwrh.bmp/

  Miss_Ada1991

  OdpowiedzUsuń
 76. Wow! Zaskoczyłaś mnie. Bardzo ciekawy pomysł. Cieszę się, że takie coś powstaje dlatego sama się zgłoszę jako uczestniczka. Chce poprawić swoje umiejętności.
  http://i61.tinypic.com/kb8485.jpg
  http://i61.tinypic.com/214cj6.jpg
  http://i59.tinypic.com/14kbeqc.jpg
  ojtyja

  OdpowiedzUsuń
 77. Jejku, wspaniały pomysł ^.^ niektóre twoje stare stylizacje bardzo mi się podobają C:
  Zgłaszam się jako uczennica:
  http://vlep.pl/img/lkobrc.png
  http://vlep.pl/img/maz17v.png
  http://vlep.pl/img/ol7c39.png
  .Emma.Gilbert.

  OdpowiedzUsuń
 78. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 79. Hmmmm całkiem możliwe, że się zgłoszę jak będzie mi się chciało screenić twarz mojej doll ;P

  OdpowiedzUsuń
 80. Zgłaszam się :))

  Stylizacje:
  http://2.bp.blogspot.com/-tABlN4DOqNc/Uv--84_GY9I/AAAAAAAAAaY/Sx9Q_Kfwah8/s1600/Can't+remember+to+forget+u.png

  http://1.bp.blogspot.com/-dujqyEEzlaI/UvzD6v63b8I/AAAAAAAAAaI/w6PpmcB3E-k/s1600/Modern+Art.png

  Makijaż:

  http://1.bp.blogspot.com/-IMLDf5wbxyg/Uv-UtZmwF_I/AAAAAAAAJSg/SgkA6qbHP54/s1600/singiel.PNG

  singiel

  OdpowiedzUsuń
 81. Zgłaszam się
  Makijaż: http://bankfotek.pl/view/1675798
  Stylizacja 1: http://bankfotek.pl/view/1675799
  Stylizacja 2: http://bankfotek.pl/view/1675800
  Hailey.An

  OdpowiedzUsuń
 82. Fajny pomysl i oczywiscie zglaszam sie jako uczen, bo uwazam, ze moja doll pozostawia wiele do zyczenia. Obawiam sie tylko, faktu ze moze byc to fabryka takich samych doll... Stylizacje i makijaz podesle pozniej :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wysyłam linki do stylizacji
   * http://oi62.tinypic.com/10x97yb.jpg
   * http://oi62.tinypic.com/2mm9xrl.jpg
   i makijażu
   *http://oi59.tinypic.com/5plklz.jpg

   Oczywiście jako uczennica ;)

   Usuń
 83. Zgłaszam się jako uczennica. ;)
  Stylizacja 1: http://pl.tinypic.com/r/33dclrs/8
  Stylizacja 2: http://pl.tinypic.com/r/vjpg3/8
  Makijaż: http://pl.tinypic.com/r/2133ei9/8
  Niciia02

  OdpowiedzUsuń
 84. Nie wiem, czy czuję się na tyle silna aby się zgłaszać, ale nie byłabym soba nie próbując.
  Tak źle chyba ze mną nie jest, więc chętnie podejmę się roli nauczyciela.

  osiągnięć było całkiem sporo, dużo wygranych konkursów na blogach, 4 miejsce w STORE MODELS, 3 miejsce Cover Girl w 2007 roku, Prowadzenie działów modowych na: stardoll domimiaa, uzaleznieni, ciekawszy stardoll, barwny stardoll, stardollowe triki, czy też modowych: stylane, styllash, czy aktualny - KAMIZELKE.

  (pewnie któreś blogi przeoczyłam, ale co tam)

  makijaż mojej doll aktualnie jest tak banalny, że wstawiam więc jakiś inny, bardziej dokładny: http://imageshack.com/a/img401/9641/wua7.png


  aktualny wygląd doll: http://imageshack.com/a/img703/8569/ip24.png


  przykładowa stylizacja:
  1) http://imageshack.com/a/img32/1831/nihk.png
  2&3) http://imageshack.com/a/img811/2559/t6ex.png


  jaka-gwiazdka

  OdpowiedzUsuń
 85. Akademia Piękna to zdecydowanie świetny pomysł, to coś, co będzie wyróżniało Uzależnionych spośród innych blogów. Fajnie, że powstało coś, co ma na celu pomóc tym mniej rozpoznawalnym lub mniej pewnym siebie użytkownikom, a równie utalentowanym co te sławniejsze osoby. Bardzo zazdroszczę ci kreatywności i tylu pomysłów na bloga. Oczywiście zgłaszam się jako uczeń.
  Stylizacje:
  http://imageshack.com/a/img545/9390/hf8x.png
  http://imageshack.com/a/img585/5708/x80z.png
  Makijaż:
  http://imageshack.com/a/img691/3389/sm3v.png
  painfulHUG

  OdpowiedzUsuń
 86. Supersprawa, aż postanowiłam się zgłosić. Może się czegoś nauczę.
  Stylizacje:
  http://i59.tinypic.com/ng7fus.png
  http://i62.tinypic.com/1zp18r9.jpg
  Makijaże:
  http://i61.tinypic.com/25pjvj4.png
  Powodzenia w pomocy mnie :D

  OdpowiedzUsuń
 87. A co mi tam, zgłoszę się jako uczeń, bo myślę, że jest to ciekawa szansa na nauczenie się czegoś nowego.
  Makijaż, który ja wykonywałam: http://www.stardoll.com/pl/user/photos.php?id=50406330&pid=208621939&npage=3&page=0 (obecna twarz i makijaż to autorstwo mojej przyjaciółki) Zdjęcie ze stardoll, gdyż screena posiadam na starym komputerze :(
  Stylizacje dwie najnowsze:
  http://i61.tinypic.com/69om0p.png

  Rose4400

  OdpowiedzUsuń
 88. Genialny pomysł ! Moje stylizacje może nie są takie tragiczne ale ja nie jestem z nich w 100% zadowolona i mam nadzieję, że się czegoś nauczę :) Zwłaszcza, że mam ogromne problemy z makijażem ;c

  I Stylizacja
  http://oi60.tinypic.com/r9ob5f.jpg

  II Stylizacja
  http://oi60.tinypic.com/21y3v8.jpg

  Makijaż
  http://oi59.tinypic.com/qrz0o1.jpg

  OdpowiedzUsuń
 89. Życzę powodzenia, ja się nie nadaje ani na nauczyciela ani na ucznia ;P

  OdpowiedzUsuń
 90. http://ciekawszy-stardoll.blogspot.com/search/label/filus4444
  http://styllash.blogspot.com/search/label/filus4444

  Wszystkie stylizacje i makijaże które stworzyłem. Mój aktualny wygląd doll jest taki jak na screenach z makijażami. Chciałbym zostać nauczycielem. Nie lubię gdy ktoś mnie poucza (XD), a jakieś tam doświadczenie mam. Umiem robić makijaże, stylizacje ( każdy ma swój styl, a ja próbuję kreować swój). Lubię pomagać innym ;) Doświadczenia ; Piszę na styllash, Robię makijaże na CS, pisałem na uz - Hot or Not, brałem razem z 17 stylistami udział w Walce Stylistów na CS. :D Nie wiem co więcej moge tutaj o sobie napisać, tak więc już nie piszę nic :D

  filus4444

  OdpowiedzUsuń
 91. Genialny pomysł!Ty to jednak masz łeb.♥
  Aktualny makijaż:http://www.bankfotek.pl/view/1677334
  Dwie najnowsze stylizacje:http://www.bankfotek.pl/view/1677338

  nati_678

  OdpowiedzUsuń
 92. Ciekawy pomysł :)
  Oczywiście, że się zgłaszam. Ta akademia może mi bardzo pomóc ♡
  Szczególnie mam nadzieję, że nareszcie nauczę się robić dobry makijaż.

  Makijaż: http://www.bankfotek.pl/view/1677377
  Stylizacje: http://www.bankfotek.pl/view/1677378


  natttiiii

  OdpowiedzUsuń
 93. http://pl.tinypic.com/view.php?pic=2nw01gp&s=8#.UwzXo866WSo
  the_gusty :))

  OdpowiedzUsuń
 94. Zg się jako uczeń.
  1 stylizacja: http://bankfotek.pl/view/1677365
  2 stylizacja: http://bankfotek.pl/view/1677370
  make-up: http://bankfotek.pl/view/1677394

  adusiaczek3

  OdpowiedzUsuń
 95. Ja też się pouczę w Akademii Piękna :)
  http://pl.tinypic.com/view.php?pic=11aiqmx&s=8#.UwzbNfl5O1k
  http://imageshack.com/a/img691/2403/4hdv.png
  oraz make-up:
  http://pl.tinypic.com/view.php?pic=1h44ky&s=8#.UwzcTvl5O1k

  AramintaMona

  OdpowiedzUsuń
 96. Zgłaszam się jako uczeń:
  stylizacja 1:http://pics.tinypic.pl/i/00503/wsi628lj59cm.png
  stylizacja 2:http://files.tinypic.pl/i/00503/5hbjrjn4pird.png
  makijaż:http://images.tinypic.pl/i/00503/4k5ay02pxbap.jpg
  - Diamentis

  OdpowiedzUsuń
 97. Zgłaszam się jako uczeń:)
  http://bankfotek.pl/image/1677482
  http://bankfotek.pl/image/1677484
  Może nie jest u mnie tak źle ze stylizacjami, a całkowicie nie umiem malować swojej twarzy, a jakoś nie jestem przekonana do jej zmiany. Mam nadzieję, że się dostanę i będę miała szansę się poprawić:)

  klamar33

  OdpowiedzUsuń
 98. Co należy zrobić, aby zostać nauczycielem w akademii?

  *Być obserwatorem bloga uzaleznieni.blogspot.com
  ♥ Jestem

  *Wykazać chęć podjęcia pracy z innymi oraz chęć niesienia pomocy
  ♥ Lubię pracować z innymi :D

  *Przesłać listę największych osiągnięć w konkursach
  ♥ Znasz moje osiągnięcia :D

  *Posiadać wolny czas, aby móc pomagać innym
  ♥ Zawsze mam wolny czaszas w weekendy i kilka dni w tygodniu

  *Być co najmniej dobrym w wykonywaniu stylizacji i makijażu
  ♥ Zdobyłem różne miejsca oraz wyróźnienia w 8909834 konkursach na stylizację, więc jakiś talent do wykonania outfitów mam, a jeśli chodzi o makijaż to tutaj jest gorzej... :D

  *Umieścić w zgłoszeniu dwa linki z podpisanymi waszym nickiem obrazkami, na których znajdują się Wasze dwie najnowsze stylizacje oraz aktualny wygląd Waszej doll w makijażu.
  Stylizacje: http://bankfotek.pl/image/1677508.jpeg
  Aktualny wygląd mojej medoll w makijażu: http://bankfotek.pl/image/1677500.jpeg

  jarus55

  OdpowiedzUsuń
 99. Zg się jako uczeń
  stylizacje- http://tinypic.com/view.php?pic=hritm8&s=8#.UwzmreN_vXY
  http://tinypic.com/view.php?pic=24zwumb&s=8#.Uwzm5-N_vXY
  make-up- http://tinypic.com/view.php?pic=el8rdh&s=8#.UwznG-N_vXY

  OdpowiedzUsuń
 100. Wspaniały pomysł miałaś z tą akademią!!! :D
  Ja nie startowałam jeszcze w żadnych konkursach, ponieważ jestem beznadziejna :/
  Ale gdy pojawiła się ta akademia to pomyślałam, że to idealna okazja aby się czegoś nauczyć i stać się lepszą. Nie posiadam członkostwa SuperStars, ale jeśli jest ono potrzebne to mg je mieć:)
  A o to moje stylizacje:

  http://bankfotek.pl/view/1677506
  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. oh znowu błąd:/
   bardzo przepraszam ale nie wkleiłam makijażu i wklejamgo tutaj niżej :)
   nie wiedziałm że on też jest potrzebny :/

   Spóźniony makijaż:

   http://bankfotek.pl/view/1677522

   Usuń
  2. i tak wgl zgłaszam się jako uczeń :)

   karolcia9943

   Usuń
 101. zgłaszam się ;)
  stylizacje :
  http://symfonia-mody.blogspot.com/search/label/kejt05
  kejt05

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. twarz : http://i.imgur.com/WaxFzOj.png

   Usuń
 102. Zgłaszam się jako uczeń.
  stylizacja: http://oi59.tinypic.com/2eltt78.jpg
  stylizacja: http://oi62.tinypic.com/11inxwi.jpg
  twarz: http://oi57.tinypic.com/rbm9g5.jpg

  aga-medoll13

  OdpowiedzUsuń
 103. Całkowicie o tym zapomniałam :O A teraz już za późno :O

  OdpowiedzUsuń
 104. Czy bedą kolejne odsłony Akademii? :)

  OdpowiedzUsuń
 105. zgłaszam się jako uczennica
  http://i61.tinypic.com/fkzo1y.png - twarz
  http://i59.tinypic.com/10iawwo.png
  http://i62.tinypic.com/20t2kk4.png - stylizacje


  chomiska

  OdpowiedzUsuń
 106. Zgłaszam się jako uczennica

  Aktualna stylizacja http://i59.tinypic.com/15zl4ax.jpg
  Przykładowa stylizacja http://i39.tinypic.com/24grf2o.jpg
  Aktualna twarz http://i61.tinypic.com/u9535.jpg

  OdpowiedzUsuń
 107. Uuuu, such a shame on me! Przegapiłam posta, a miałam startować do bycia nauczycielem. Asz!

  OdpowiedzUsuń