poniedziałek, 20 stycznia 2014

Koniec Catwalku?

Ze strony głównej, jak i z zakładki "Konkursy" zniknął Catwalk. Myślę, że to tylko tymczasowy błąd, ponieważ dalej możemy głosować na wybiegu. Wystarczy tylko kliknąć w liczbę swoich starmonet, następnie "Pokaż więcej" i znajdziemy tam rubrykę "Głosuj na najlepszy strój". Przenosi nas to właśnie na Wybieg. Istnieje również druga opcja, że i ta możliwość zostanie usunięta, a Catwalk zostanie zastąpiony przez "The Vote".
Co o tym wszystkim sądzicie?
 
 
 
Przepraszam za moją nieobecność, miałam dużo spraw na głowie.
 
Za informację dziękuję olcia12328


19 komentarzy:

 1. A przed chwilą głosowałem :o
  Pewnie pomyłka :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Może jakaś zmiana :3 Może też usuwają a zapomnieli o tym (?) No nwm. ..raczej wątpie że zostanie zastąpiony przez The Vote bo w tym chodzi o zdjęcia a w tamtym o wizerunek i kreacje doll :) ..no nwm.

  OdpowiedzUsuń
 3. Szczerze mówiąc, nawet gdyby nie był to błąd, nie robiłoby mi to różnicy. Nigdy nie brałam udziału w tym konkursie na serio, praktycznie to nie zwracałam uwagi. Będzie mniej spamu, choć samo zniknięcie konkursu wygląda dziwnie :o

  OdpowiedzUsuń
 4. Na facebook'u nic nie zniknęło. c;

  OdpowiedzUsuń
 5. Może chcą catwalk zastąpić the vote

  OdpowiedzUsuń
 6. Mam nadzieję ,że to tylko chwilowe bądź chcą go ulepszyć, bo dzięki catwalkowi dużo osiągnęłam..

  pati-lol

  OdpowiedzUsuń
 7. To był nawet fajny pomysł z tym catwalk'iem, ale i tak prawie zawsze wygrywały go jakieś paszczurki xD Na początku często do niego zaglądałam i klikałam na stylizacje, które mi się podobały, ale ostatnio tylko od czasu do czasu, żeby sm zarobić. Myślę, że z The Vote będzie tak samo.
  SilverIvy

  OdpowiedzUsuń
 8. Może chcą go ulepszyć? Nawet jak zniknie nie zrobi mi różnicy.

  OdpowiedzUsuń
 9. Mi się wydaje, że Catwalk zniknie, a szkoda bo była to fajna opcja, gdyby nie to, że wygrywały go niezbyt ładnie ubrani użytkownicy (oczywiście nie zawsze). The Vote bardziej zachęca (wygrałam tam brązowe platformy *.*) Pożyjemy, zobaczymy.
  AgnesMagnes99

  OdpowiedzUsuń
 10. Ja raczej tego nie używałam. The Vote wydaje mi się lepsze.


  _YuukiCross_

  OdpowiedzUsuń
 11. Mam nadzieję że to tylko na chwilę

  OdpowiedzUsuń
 12. Mam nadzieję, ze to chwilowy błąd. W catwalku zarabiałam SM. Poza tym wole catwalk niż the vote.

  OdpowiedzUsuń
 13. Uważam,że to błąd,ale pweności nie mam. The vote mi się podoba, chociaż czasami zapominam o nim. Catwalk mi się też bardzo podoba więc nie chciałabym,żeby go usunęli...

  milusia963

  OdpowiedzUsuń
 14. Z jednej strony to dobrze, bo CG i NCG z 10 poziomem, kontem od dwóch tygodni i pustą szafą doprowadzały mnie do szału.
  Ale z drugiej strony szkoda.
  Opcja na mobilnej wersji na androida nie wycofała wybiegu. ;]

  Miss_Ada1991

  OdpowiedzUsuń
 15. Tak długo istniał Catwalk, że aż nie chce mi się wierzyć, że zniknął! To na pewno błąd, może chcą ulepszyć albo coś? Poczekamy-zobaczymy.

  OdpowiedzUsuń