sobota, 16 listopada 2013

Mini konkurs 5

Odpowiedz na proste pytanie, aby otrzymać poniższą rzecz: 
Co najbardziej lubisz w stardollu?
a może dopisze Ci szczęście.


Gra tylko dla obserwatorów bloga


17 komentarzy:

 1. Uwielbiam stardoll. A dlaczego? Można poznać ciekawych i kreatywnych ludzi. Mam szansę wystylizować "dziewczynę" w ciuchy, których nie mam w realu. Mogę ją niesamowicie pomalować i poszaleć na zakupach! Lubię też projektować. / zuzelek_8

  OdpowiedzUsuń
 2. Najbardziej lubię na Stardoll innych użytkowników tej świetnej gry. Bez nich cała gra nie miała by sensu. Lubię też to, że mam możliwość pokazania mojego stylu i kreatywności. Podoba mi się też to, że w Starplazie znajdziemy setki ubrań i dodatków, dzięki która każda doll wygląda inaczej. Kocham też projektować, bo dzięki temu mogę stworzyć rzeczy, które są dopasowane pod mój styl. Lubię też chaty, gdzie mogę spędzać czas ze znajomymi i rozmawiać na wiele tematów. Kocham przebywać na Stardoll! To najlepsza gra!

  klamar33

  OdpowiedzUsuń
 3. Lubię na stardoll, SKLEPY *.* NOWOŚCI !

  OdpowiedzUsuń
 4. W stardoll'u lubię to że nigdzie indziej w żadnej grze o modzie nie da się projektować - ubrań,dekoracji,fryzur i biżuterii.Tu na stardoll każdy może rozwinąć swój talent. To tak jakby taki wstęp do świata mody. Lubię też to,że gdy jestem w galerii mogę powiedzieć taką właśnie sukienkę mam na stardoll. Ale przecież stardoll to nie tylko moda,To też te "niby" rodziny.Przecież to na stardoll może rodzą się te największe przyjaźnie. Na stardoll możemy polować na ubrania,licytować je - jak w prawdziwym życiu.Możemy mieć na stardoll'ku ubrania na które nie stać nas w realnym świecie.To tu - na stardollu odkrywamy nasze pasję - dekorujemy nasze apartamenty,według naszej własnej inwencji.Za to wszystko uwielbiam stardoll. Jest po prostu magiczny.

  OdpowiedzUsuń
 5. Lubię stardoll bo:
  -mogę wyżyć się kreatywnie
  -znaleźć piękne ubrania, do których w rzeczywistości nie miałabym dostępu
  -ubrania marek, do których w życiu nie miałabym dostępu xD
  -świetni ludzie

  OdpowiedzUsuń
 6. Przede wszystkim, lubię stardoll za to, że można rozwijać swoje umiejętności w projektowaniu. Ale też za to, że można poznać bardzo utalentowanych i ciekawych ludzi. Siebie w realu nie można aż tak "wystroić" i umalować a tutaj, te rzeczy się spełniają. Nie możemy wydawać aż tyle kasy w realu i aż tyle zarabiać ale tutaj chyba wszystko jest możliwe :) Można dzielić wspólną pasję - zamiłowanie do mody! Za to uwielbiam stardoll.

  natalkasam

  OdpowiedzUsuń
 7. Lubię w stardoll to, że mogę rozwijać kreatywność. Próbuje sił w projektowaniu koszulek, włosów. Mogę rozwijać zmysł dekoratorski poprzez meblowanie apartamentu. O wiele bardziej interesuję się teraz modą. Czasami lepiej, a czasami gorzej wychodzą mi makijaże. Rozwija się gust i asertywność. I przede wszystkim wyobraźnia.
  Za co nie lubię: za pęd ku pokazaniu jak jestem bogaty i wystylizowany. I za brak konkursów i innych urozmaiceń.
  BlackTolly

  OdpowiedzUsuń
 8. Lubię stardoll, ponieważ można poznać tam ciekawe osobowości, pobudzić swoją wyobraźnię, dzielić się swoim talentem ze światem, ciekawie spędzić czas, rozwijać predyspozycje dekoratoratorskie, robić bardzo ciekawe makijaże, projektować wiele ciekawych artykułów, być bliżej mody i nowych trendów.
  domsot

  OdpowiedzUsuń
 9. Lubię Stardoll za to, że rozwija u mnie umiejętności, kreatywność, projektowanie, inspiracje... Staram się robić projekty w Stardesign Hair. Mam ich tyle, że nie mg już więcej robić, a nwm którą usunąć bo wszystkie są ładne :D Poza tym na Stardoll poznaję nowych ludzi... oni mają jakieś zainteresowania, ja również... mogę się z nimi podzielić... :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Interesuję się modą i projektowaniem, z stardoll pomaga mi rozwijać te umiejętności ;)

  OdpowiedzUsuń
 11. Wszystko, ale chyba najbardziej możliwość robienia makijażu swojej doll, stylizacji, projektowania ubrań i robienia scenerii. Bardzo podoba mi się też to, że można w tej grze do czegoś dążyć. :)

  888kamila

  OdpowiedzUsuń
 12. Przede wszystkim uwielbiam stardoll za to, że mogę rozwijać moje umiejętności.
  BritnejGirl

  OdpowiedzUsuń
 13. Hmm..Szczerze mówiąc za to, że poznaję nowych ludzi, mogę stylizować i malować doll i rozwijać swoje umiejętności.  _YuukiCross_

  OdpowiedzUsuń
 14. Że można rozwijać swoją wyobraźnię. Poznawać ciekawych i utalentowanych ludzi.


  karolina10057

  OdpowiedzUsuń
 15. Przede wszystkim za to, że poznałam tu wiele ciekawych osób, z którymi z chęcią chciałabym się spotkać. Można rozwijać swoje pasje, takie jak projektowanie ubrań, tworzenie makijażu. Stardoll byłby jeszcze lepszy, gdyby wszyscy byli uprzejmi, nie spamowali. Wtedy Stardoll byłby rajem dla każdego, bez podziału na płeć.

  nivea11

  OdpowiedzUsuń
 16. Uwielbiam to, że możemy ubierać się jak tylko chcemy i nikt nas nie hejtuje, no prawie nikt ;]

  OdpowiedzUsuń