środa, 3 grudnia 2014

Hot Buys - #3

Kolejny dzień, kolejne okienko. Dziś możemy otworzyć trzecie okienko w kalendarzu świątecznym, a kryje się w nim czarna czapka z ćwiekami - Studded Beanie. Stosunkowo nie jest tania, koszt jej zakupu wynosi 13sd. Dla wielbicieli czapek nie powinno to jednak robić różnicy. Czapka ma bardzo dobrą jakość, jestem pod wrażeniem wykonania splotu. Bez ćwieków byłaby zwykłą, nudną beanie, natomiast z nimi staje się bardziej oryginalna. Niestety, nieczęsto noszę czapki, dlatego daruję sobie jej zakup. Bluza z pierwszego okienka jest już niedostępna. (Ale na koniec grudnia i tak pewnie znowu udostępnią).
Co sądzicie o zawartości trzeciego okienka? Kupicie?


12 komentarzy:

 1. Bardzo mi się podoba, ale nie mam sd ;(

  cat-wercat

  OdpowiedzUsuń
 2. Wyglada troche dziwnie, ale raczej ja kupie
  imkhye

  OdpowiedzUsuń
 3. Według mnie jest trochę kiczowata, zdecydowanie lepsza była ta z Nelly- a że ją posiadam, to obędzie od tej HB. Czy tylko mnie obrzydza to cieniowanie? Mam nadzieję, że nie :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Czapka mi się nie podoba, jest fatalna :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie wygląda za fajnie. Nie kupię.


  _YuukiCross_

  OdpowiedzUsuń
 6. Na zapowiedziach mi się spodobała, ale jak ubrałam ją na głowę doll to zniechęciłam się do zakupów. Wygląda tragicznie, wcale nie podoba do czapki beanie. Moim zdaniem wykonanie jest beznadziejne, a cena zaskakująca za duża. Nie mam zamiaru jej kupować.

  nataliaszelc01

  OdpowiedzUsuń
 7. Czapka nie jest warta ceny.
  ~Kaja451

  OdpowiedzUsuń
 8. Niezbyt mi się podoba. Nie kupię.

  OdpowiedzUsuń