wtorek, 2 grudnia 2014

Hot Buys - #2

Nadszedł 2 grudnia, a więc możemy otworzyć drugie okienko w świątecznym kalendarzu. Dziś mamy możliwość zakupu beżowej spódniczki w całuski - Lips Skirt. Jej cena wynosi 15sd. Uważam, że spódniczka nie jest warta swojej ceny. Przypomina mi trochę projekt ze Stardesign Fashion. Według mnie jej jakość, w porównaniu z wczorajszym HB, jest fatalna, zwłaszcza na pasku i marszczeniach przy nim. Jedyne, co mi się spodobało to nadruk. Osobiście, odradzam Wam jej zakup - te 15sd zaoszczędźcie sobie na coś innego.
Co sądzicie o drugim "prezencie"? Skusicie się?


10 komentarzy:

 1. Mi się jakoś za bardzo nie spodobała, szczególnie nie podoba mi się jej kolor :)
  Gdyby była biała, może trafiłaby do mojej szafy :D

  OdpowiedzUsuń
 2. W zapowiedzi spódniczka bardzo mi się spodobała, a teraz... Cóż, mam mieszane uczucia. Ogólnie bardzo podoba mi się krój i nadruk. Nie podoba mi się wykonanie spódniczki. W porównaniu do wczorajszej bluzy leży. Cena jak dla mnie również trochę wysoka. Gdyby wynosiła jakieś 8, 9 sd to pewnie zastanawiałabym się poważniej na jej zakupie, ale w takim wypadku na pewno nie znajdzie się w mojej szafie.

  nataliaszelc01

  OdpowiedzUsuń
 3. Sukienka ładna, moim zdaniem lepsza od wczorajszej bluzy ale cena niezachwycająca. Zaoszczędzę sd na coś innego.
  ~Kaja451

  OdpowiedzUsuń
 4. Muszę zobaczyć jak wygląda na doll, po obrazku nie mogę niczego stwierdzić. Ma fajny wzór, ładny kolor, ale nie jestem pewna co do kroju- jest pewnie za bardzo rozkloszowana i będzie leżała pomiędzy linią talii i bioder- to nie jest dobre położenie. Jeżeli będzie zaczynała się na talii, to może i zagości w mojej szafie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Krój ma świetny, ale wykonanie nie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Z daleka wygląda ładnie, muszę ją przymierzyć i zastanowię się nad zakupem..

  _YuukiCross_

  OdpowiedzUsuń
 7. Mam mieszane uczucia, raczej nie kupię.

  OdpowiedzUsuń
 8. W ogóle mi się nie podoba. Moim zdaniem jest okropna.

  OdpowiedzUsuń