poniedziałek, 1 grudnia 2014

#46 - olivijapocc1990

olivijapocc1990, to 16 letnia Litwinka o imieniu Klaidas. Dziewczyna posiada 69 poziom oraz Status Royalty.
Jej stylizacja bardzo mi się spodobała. Kolorystycznie jest wszystko idealnie dopasowane. Jak wszyscy wiemy czarny pasuje do wszystkiego, a szczególnie do białego. Spódnica nadaje temu outfitowi cudownego blasku. Bluzka jest projektem Klaidas, co jest jak najbardziej na plus. Świetnie go wykonała. Z jej prezentacji wynika, że można ją kupić u projektantki.
Uroda doll jest dosyć niespotykana. Duże usta nie każdemu mogą się spodobać, ale wydaje mi się, że tutaj nie wyglądają źle. Na pewno twarz jest sama w sobie bardzo oryginalna i niespotykana.
_______________________________________________

Dzisiaj post dosyć krótki, ponieważ wróciłam dopiero z pracy i jestem padnięta. Zaraz będę się szykowała do łóżka, więc się z wami żegnam. Dobranoc :) 


11 komentarzy:

 1. Ta stylizacja spodobała mi się baardzo! Jest fantastyczna! Zdecydowanie wyróżnia się orginalnością, jest ciekawa. Bardzo mi się podoba pomysł na zakolanówki, a ta spódnica jest świetna :) Cóż, same plusy. Z ciekawości będę od czasu do czasu odwiedzać tą użytkowniczkę :) Jedynie nie podobają mi się usta.

  nataliaszelc01

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo mi się podoba, chociaż czapka wygląda dziwnie, i mogłaby być większa, ale to tylko drobny szczegół :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Niepotrzebne białe skarpetki, ale i tak mi się podoba :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Faktycznie uroda doll jest oryginalna. Bardzo mi się podoba :) Stylizacja również jest świetna.

  OdpowiedzUsuń
 5. Osobiście ani twarz, ani stylizacja- nie podoba mi się. Jest tak nie w moim guście, jak prawie nigdy, ale cóż, mam prawo do zdania, w pełni rozumiem, że innym może się podobać :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Twarz dollki jest inna niż wszystkie. Widać, że dziewczyna ma własny styl i nie wygląda jak połowa użytkowników stardoll ( bez obrazy :) ) Stylizacja też mi się podoba. Ogólnie dollka jest świetna :)
  ~Kaja451

  OdpowiedzUsuń
 7. Stylizacja bardzo ładna, chociaż spódniczka mi się nie podoba. Twarz akurat mi się nie podoba.


  _YuukiCross_

  OdpowiedzUsuń